Установлення світлофорних об’єктів дозволить відрегулювати рух транспортних засобів та пішоходів на перехрестях, що допоможе уникнути ДТП і дасть змогу пішоходам безпечно переходити дорогу.
Проектно-кошторисною документацією на перехресті вул. Васильківська з вул. Озерна,4 передбачено влаштування світлофорного регулювання на трьохсторонньому перехресті з облаштуванням його відповідними дорожніми знаками та нанесенням ліній дорожньої розмітки.
Проектно-кошторисною документацією на перехресті вул. Соборна з вул. Олександрівська передбачено влаштування світлофорного регулювання на двох суміжних Т-подібних перехрестях, які об’єднуються в єдиний світлофорний об’єкт із взаємозалежними режимами роботи світлофорів. Об’єкт облаштовується відповідними світлофорами та дорожніми знаками і нанесенням ліній дорожньої розмітки.
На світлофорних об’єктах передбачено встановлення трьохсекційних світлофорів типу Т1.2; Т1.3 та пішохідних світлофорів типу П1.1 з відліком часу. Всі світлофори-світлодіодні.
Закликаю усіх водіїв та пішоходів дотримуватись ПДР та бути особливо уважними після зміни схеми організації дорожнього руху на вказаних вулицях.

З повагою
голова Чабанівської селищної ради
Олександр КИРИЗЛІЄВ
 
 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика