19 грудня Україна разом з усім світом святкує одне із радісних свят – День Святого Миколая Чудотворця. Святий Миколай завжди був символом добра, милосердя і любові. Він вважається захисником простих людей, усіх несправедливо засуджених, покровителем мореплавства, торгівлі та землеробства, опікуном бідних і сиріт, покровителем і вихователем дітей.
Це свято є одним із найочікуваніших і найулюбленішим для всіх дітей, так як в цей день Чудотворець старається виконувати усі їх бажання. А ми, дорослі, повинні йому у цьому допомагати і зробити все можливе, щоб кожна дитина повірила в диво. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого.
В День Святого Миколая з'явилась добра традиція – дарувати діткам подарунки. Цю традицію Чабанівська селищна рада теж з радістю старається підтримувати.
Цьогоріч перший заступник селищного голови Юрій Бондар та депутат Фастівської районної ради Крістіна Марченко завітали до ДНЗ «Яблучко» та «Дзвіночок», студії художньої гімнастики «Грація», художньої майстерні «Арт-Креатив» і привітали їх вихованців зі святом. Діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая. Зустріч пройшла у веселій та святковій атмосфері, а дітлахи окрім подарунків отримали чудовий настрій.
У День Святого Миколая щиро вітаю усіх жителів нашої громади із цим добрим і солодким святом! Нехай Ваші оселі наповнюються щастям, теплотою і любов'ю, а Святий Миколай захищає від усіх негараздів!

З повагою
Голова Чабанівської селищної ради
Олександр КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика