Щиро вітаю Вас з прийдешніми святами - Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!
Рік, що минає, приніс для всіх нас надто багато викликів та випробувань. Він був непростим і визначальним водночас.
У 2020 році відбулися чергові місцеві вибори, які стали одними з найскладніших в історії України, у зв’язку з новим виборчим законодавством, одночасним проведенням реформи адміністративно-територіального устрою, а також впливом пандемії COVID-19.
Проте, незважаючи на всі фінансово-економічні, політичні та соціальні умови, ми зберігали стабільність, своєчасно вирішували проблемні питання та приймали виважені рішення. Завдяки злагодженій роботі нам удалось виконати чимало із поставлених завдань, реалізувати значну кількість проектів з розвитку інфраструктури та благоустрою громади. Найбільші досягнення – це побудовані та відремонтовані дороги, освітлені вулиці, утеплені оселі, замінені покрівлі багатоповерхівок, облаштовані зупинкові комплекси, повернуті у власність громади озера та Будинок культури, модернізована котельня та інші роботи з упорядкування смт Чабани та с. Новосілки. Нашу діяльність можна охарактеризувати як конструктивну та послідовну.
Попереду у нас багато далекосяжних планів та нових здобутків, таких як: добудова школи в смт Чабани, будівництво нових доріг, дитячих закладів, соціального житла та парків.
Ми будемо докладати ще більше зусиль для розквіту і зростання добробуту нашої громади та створення комфортних умов проживання наших мешканців.
Тож я дякую за співпрацю депутатському корпусу Чабанівської селищної ради, членам виконавчого комітету, працівникам апарату селищної ради, керівникам та працівникам комунальних підприємств, школи, дошкільних закладів та амбулаторій, представникам громадського формування і всім небайдужим громадянам, котрі впродовж року наполегливо працювали задля зміцнення та розвитку нашої громади.
Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай Новий 2021 рік стане для всіх нас роком добрих змін, а всі заповітні мрії і бажання обов’язково здійсняться.
Вірю, що 2021-й рік принесе нам нові успіхи й звершення, і разом ми втілимо в життя всі наші плани й задуми, започатковані у 2020 році.
Бажаю Всім міцного здоров’я, щастя та злагоди, а головне - миру та процвітання нашій громаді.
Господнього благословення Вам і Вашим родинам на довгі роки!
З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

З повагою голова Чабанівської селищної ради
Олександр КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика