Духовність та релігія

ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!!!

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПАРАФІЮ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УПЦ КП с. НОВОСІЛОК ТА НАСТОЯТЕЛЯ о. ОЛЕКСАНДРА З ХРАМОВИМ СВЯТОМ!!!

Щороку 21 вересня православні християни світу святкують велике свято,- Різдва Пресвятої Богородиці (Другої Пречистої). Кажуть, що саме в цей день настає осінь.

За Церковними Переданнями Марія народилася у невеличкому галілейському місті в сім’ї праведних Іоакима та Анни. Подружжя до похилих років було бездітним і це викликало суспільний осуд. Священик в Храмі не захотів прийняти дарів у бездітного Іоакима, бо діти вважалися благословенням Божим, сказавши: «Ти не дав потомства народу Ізраїлю». Засмучений Іоаким подався у пустелю молитися, Анна залишилася вдома і теж молилася.
У цей час їм обом з’явився ангел і сповістив, що Господь почув їхні молитви. "Ти зачнеш і народиш Дочку, благословенну, вище всіх. Через Неї отримають благословення Боже всі земні народи. Через Неї буде дано всім людям Порятунок. Ім'я їй буде Марія", – так сказав ангел Анні.
Дізнавшись радісну новину, подружжя зустрілося біля Золотих воріт Єрусалиму. Через дев’ять місяців Анна народила доньку Марію. Згодом подружжя віддало доньку в Єрусалимський храм, де вона служила до повноліття.
Сьогодні Богородиця символізує єднання Бога з людським родом. А християни просять в Діви Марії захисту та благословення.
Нехай велич і чистота цього свята подарують нам радість і щастя, а віра стане ще тільки більш сильною, щирою та міцною! Бажаю, щоб в житті кожного з нас завжди було місце для великих і маленьких чудес! 
Бажаю Господніх Благословінь та Покровительства Божої Матері!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв.

ЧУДО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА- Михайлове Чудо

19 вересня православні християни світу відзначають свято ЧУДО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА- Михайлове Чудо 
Приблизно в 4 столітті, за легендою, Архістратиг Михайло врятував від руйнування християнський Храм.

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ -ПЕРШОЮ ПРЕЧИСТОЮ!

28 серпня за новим стилем і 15 серпня за старим стилем православні та греко-католики відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії.

Детальніше...

ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО  ТА ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ!

У неділю, 19 серпня, увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа на горі Фавор.

Детальніше...

ВІТАЮ ВСІХ ПРАВОСЛАВНИХ ХРИСТИЯН З ДНЕМ ПАМ"ЯТІ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА, ЦІЛИТЕЛЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА!

День Пантелеймона Цілителя щорічно відзначається 9 серпня. Це досить шановане християнське свято, яке приурочене до дня народження святого. У цей день, в усіх Храмах проходять урочисті молебні, де люди вшановують святого Пантелеймона, моляться про одужання своїх близьких і знайомих.

Детальніше...

Вітаю зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!

Вітаю зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО!

Вважається, що саме в цей день Ісус потрапив до Раю, закінчивши свій земний шлях. На 40-й день після свого воскресіння він вознісся на Небо у плоті і знайшов царство небесне. В пам'ять про цю подію і про обіцянку Христа щодо свого другого пришестя відзначається свято Вознесіння Господнього.

В цей чудовий день бажаю всім українським родинам миру, добра та сімейного благополуччя!
Нехай Господь Благословить!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння-ПАСХОЮ!

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ СВІТЛОГО РІЗДВА ХРИСТОВОГО!

Наступає свято світлого Різдва Христового. Це свято – традиційне, величне та багатообіцяюче. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Небо і земля сьогодні торжествують –Христос Рождається!

Детальніше...

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!

У жителя Чабанів Антона Нитюка була давня мрія,- він дуже хотів ноутбук...І ось перед самим Різдвом мрія Антона збулася. В оселю Антона завітали представники ГО"Розвиток Київщини" та вручили давно омріяний хлопцем різдвяно-новорічний подарунок-новенький ноутбук, передали вітальні слова з нагоди свят від Почесного Голови громадської організації Олександра Киризлієва.

Детальніше...

ВІТАЄМО ВСІХ КАТЕРИН З ДНЕМ АНГЕЛА!

Охорони, захисту та допомоги у всіх добрих справах!
День святої великомучениці Катерини відзначають кожного року 7 грудня. 
З історії великого християнського свята на честь вшанування св. вмч. Катерини....

Детальніше...

ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ!

Жолобні поминальні заходи пам'яті жертв голодомору на Україні відбулися біля Хреста та пам'ятної плити на кладовищі в смт. Чабанах . Заупокійну Літіїю за загиблими відслужив настоятель Свято-Троїцького Храму УПЦ о.Мирослав.

БУДУЙМО ХРАМ!

В ЧАБАНАХ ОСВЯЧЕНО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПІД БУДІВНИЦТВО ХРАМУ ТА ЗАКЛАДЕНО ПАМ’ЯТНУ КАПСУЛУ В ОСНОВУ ЗБУДОВАНОГО ФУНДАМЕНТУ

В селищі міського типу Чабани в день великого православного свята на честь Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниця, при Парафії Свято-Троїцького Храму Української Православної Церкви, відбулося урочисте освячення земельної ділянки і збудованого фундаменту під будівництво нового Храму та закладено пам’ятну капсулу, згідно канонів Православної Церкви.

Освячення провів Владика Макарівський Іларій разом з настоятелем Свято-Троїцького Храму о. Мирославом та духовенством . На урочистих заходах були присутні прихожани Храму, представники громади та Чабанівської селищної ради, забудовники, благодійники та меценати.
Святкові заходи розпочалися Архієрейським Богослужінням у Свято-Троїцькому Храмі Чабанів та продовжилися Хресною ходою і освяченням місця та збудованого фундаменту під будівництво нового Храму.

Владика Макарівський Іларій, за дорученням Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Онуфрія, нагородив Голову Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва Грамотою та орденом святителя Миколая Чудотворця за заслуги перед Українською Православною Церквою та благодійність, звернувся до парафіяльної громади з промовою та подякував місцевій владі в особі селищного Голови за підтримку православ’я та добрі справи, задля розвитку населених пунктів, суттєву допомогу та сприяння у будівництві Храму в Чабанах.

В цей чудовий день в Чабанах знаково випав в цьому році перший сніг….Вітання з нагоди свого 50-річного ювілею приймав настоятель Свято-Троїцького Храму о. Мирослав.

Слід зауважити, що в Чабанах вже більше 300 років (з часів заснування населеного пункту) не має повноцінного Православного Храму. На сьогоднішній день Богослужіння проходять у облаштованому бувшому житловому приміщенні.

Завдяки наполегливості о.Мирослава, Чабанівської селищної ради та її Голови Олександра Киризлієва, ГО «Розвиток Київщини», меценатів та об’єднання заради спільної мети –побудови нового Храму в Чабанах,- розроблено сучасний архітектурний проект Храму та пройдено відповідну процедуру дозволів та погоджень на будівництво, на будівництві встановлено огорожу, підключено системи електро та водо постачання , залито монолітно-залізобетонний фундамент під Храм. Ранньою весною наступного року
роботи по будівництву Храму в Чабанах будуть продовжені.

Ще в цьому році будуть проведені роботи по зведенню огорожі на будівельному майданчику будівництва Храму Української Православної Церкви Київського Патріархату в Новосілках, буде збудовано котлован під фундамент майбутнього Храму. Наразі виконано архітектурний проект новітнього Храму, отримано дозвіл на початок будівництва, проведено систему електропостачання та заключено відповідний договір з РЕСом. Ранньою весною наступного року заплановані роботи по будівництву Храму в Новосілках будуть продовжені.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

ВІТАЄМО З ДНЕМ АНГЕЛА ВСІХ ОЛЕКСАНДРІВ!

У кожного є Ангел Хоронитель,
Що пише книгу нашого життя,
А ще є в небі Ангел Покровитель,
Що молиться про наше майбуття́.

Він був колись людиною,як ми із вами,
І серед людей,таких як ми із вами жив,
Лиш Бога він любив найбільше,
І лиш йому він вірою служив.

Беріть із нього приклад та старайтесь,
Прожити з вірою усе своє життя,
Щоби колись Господь вас міг обняти,
Й сказати:сину(дочко) ти моє дитя!

Виконавчий комітет.

ЗІ СВЯТОМ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО ТА ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ!

Бажаю всім нам миру, добра, сімейного благополуччя та духовного зростання!

З історії...Усі три синоптичних Євангелія містять подібні описи Перетворення Господнього: Матвій 17:1; Марко 9:2; Лука 9:28. Відкривши учням, що Йому слід постраждати, бути вбитим і на третій день воскреснути, Христос завів трьох апостолів — Петра, Якова й Івана на гору Фавор і преобразився перед ними: обличчя Його просяяло, як сонце, одяг зробився білим, як сніг. Преображення Христове супроводжувалося з'явою старозавітних пророків Мойсея й Ілії, які говорили з Ісусом про Його близький відхід. Усіх їх осінила світла хмарина, і з неї почувся голос: «Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав. Його слухайтеся!».
Святкуванням Преображення Церква сповідує по'єднання у Христі двох начал — людського і Божого. Преображення є поява Сина при свідченні Отця в Духові Святому, тобто одкровення всіх іпостасей Святої Трійці. Преображення полягало не у зміні Божественної природи Христа, але у з'яві Його Божества у природі людській. Відповідно до Івана Золотоустого, Преображення відбулося, «щоб показати нам майбутнє преображення єства нашого і майбутнє Своє пришестя на хмарах у славі з ангелами».

ЗІ СВЯТОМ МЕДОВОГО СПАСУ- МАКОВЕЯ!

В цей чудовий літній день вітаю всіх православних українців зі святом МЕДОВОГО СПАСУ-МАКОВЕЯ!
Бажаю всім Божого Благословіння, миру та благополуччя, сімейного достатку та взаємного порозуміння!

 

ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА ТА БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЬОГО! ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ!

Свято Водохреща для українського народу — це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро.
У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.
Прийміть щирі привітання і побажання з нагоди Богоявлення Господнього! Миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди Вам і Вашим родинам!

6 грудня Православна Церква вшановує Святого Благовірного князя Олександра Невського. Вітаємо всіх Олександрів з Днем Ангела!

6 грудня Православна Церква вшановує Святого Благовірного князя Олександра Невського. Вітаємо всіх Олександрів з Днем Ангела!

Вітаємо Новосілки з Храмовим Святом

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто вітаю прихожан Храму Пресвятої Богородиці УПЦ КП в Новосілках, настоятеля храму протоієрея о.Олександра Тимошенко з Храмовим святом! Різдво Пресвятої Богородиці є велике дванадесяте свято, яке святкується 21 вересня за новим стилем.

Детальніше...

СКАРБИ САКРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ: ЗАМОК-МУЗЕЙ РАДОМИШЛЬ

Свою … річницю Ветеранська організація с. Новосілки відзначила поїздкою 29 червня у мальовничий край Полісся – місто Радомишль, де українська історія і культура розвивалися у контексті світових культур. Цьому місту судилося стати всесвітньо відомим.

Детальніше...

Життя Свято- Троїцької парафії

В день великого православного свята - дня народження Церкви Христової, П"ятидесятниці, в день Святої Троїці громада наших Чабанів відзначає Храмове свято , бо ж наш Храм - Свято-Троїцький. До свята в Храмі підготовка проводиться постійно . Перші дари, які готують прихожани нашого Храму, духовні:молитва за спасіння наших душ; зміцнення і зростання нашоі парафіі, очолюваної настоятелем отцем Мирославом.

Детальніше...

Яндекс.Метрика