Комунальники та ОСББ

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ ПО ВУЛ.ПОЛЬОВА ВІД ВУЛ.ВЕСЕЛКОВА ДО ВУЛ.ТРОЇЦЬКА В СМТ ЧАБАНИ

З метою забезпечення комфортного і безпечного пішохідного руху та проїзду автотранспортних засобів Чабанівська селищна рада завершила капітальний ремонт дороги по вул. Польова від вул. Веселкова до вул. Троїцька в смт Чабани. Загальна довжина ділянки капітального ремонту складає 0,546 км, ширина проїжджої частини – 7,0 м.

Детальніше...

Телефонограма № 530

Телефонограма № 530
Від 16.09.2020р.
Голові Чабанівської с/р Києво-Святошинський РП повідомляє, що 30.09.2020р. 3 09:00 до 20:00 планове відключення ТП-1456 –заміна опори. Буде відсутнє електропостачання в с.Новосілки по вул. Васильківська, Бузкова ,Фіалкова. 

Старший диспетчер Давидов С.В.
Передала Марчук О.В.

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Телефонограма № 534

Від 21.09.2020р.
Голові Чабанівської с/р Києво-Святошинський РП повідомляє, що

01.10.2020р. 3 09:00 до 20:00 планове відключення ТП-1383 Л-1,2 капремонт. Буде відсутнє електропостачання в с.Новосілки по вул. Садова,Озерна ,Нова. 
16.10.2020р. 3 09:00 до 20:00 планове відключення ЗТП-2045 капремонт. Буде відсутнє електропостачання в с. Чабани по вул. Юності,Покровська,Машинобудівників. 
18.10.2020р. 3 09:00 до 20:00 планове відключення КТП-2648 капремонт. Буде відсутнє електропостачання в с. Новосілки ЖК "Вудлайн" .

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Старший диспетчер Давидов С.В.
Передала Марчук О.В.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома жителів смт Чабани та с. Новосілки!
В середу 24 червня 2020 року в смт Чабани буде відсутнє постачання електроенергії у зв’язку з ремонтними роботами ТП-1030 по вулицям Покровська, Центральна, житловий масив Яблуневий, Машинобудівників,1, пожежне депо з 9:00 до 20:00.

Детальніше...

У ЧАБАНАХ ТА НОВОСІЛКАХ ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ СУЧАСНОЇ СИСТЕМИ LED- ОСВІТЛЕННЯ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ!

У всьому світі питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим… Це не лише економічна вигода для споживачів енергії, зменшення витрат з місцевого бюджету та зменшення навантаження на електричні мережі, це також,- збереження довкілля для наших майбутніх нащадків!

Детальніше...

НЕ ДОПУСТИМО ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ТАРИФІВ, ЕКОНОМІЧНО НЕ ОБГРУНТОВАНИХ!

На 30-й черговій сесії Київської обласної ради від 19.09.2019 року ухвалено рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії Комунальному підприємству «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, Комунальному підприємству Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницька тепломережа», яким встановлено тарифи для населення (у т.ч. смт Чабани) на рівні 2659,00 грн/ Гкал, що є на сьогодні найвищими в Україні.

Детальніше...

ОЗЕРО В НОВОСІЛКАХ БУДЕ ПОВЕРНУТО ГРОМАДІ!

3-го жовтня 2019 року було проголошено резолюційну частину рішення Апеляційного Господарського суду України за яким рішення Господарського суду Київської області (суду першої інстанції) залишається без змін, а саме розірвання договору оренди та повернення Чабанівській селищній раді озера в Новосілках!

Детальніше...

ГОЛОВА ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ РАЗОМ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АПАРАТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИКАМИ МІСЦЕВИХ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПЕРЕВІРИВ ТЕХНІЧНИЙ СТАН ТЕХНІКИ.

Голова Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ разом з представниками апарату селищної ради та керівниками місцевих комунальних підприємств, перевірив технічний стан техніки, яка знаходиться на балансі комунальних підприємств та її готовність до осінньо-зимового періоду.

Детальніше...

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ В ЧАБАНАХ ТА НОВОСІЛКАХ

Швидкими темпами продовжуються роботи з благоустрою в Чабанах та Новосілках Києво-Святошинського району Київської області, згідно затвердженої Чабанівською селищною радою Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів.

Детальніше...

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ В ЧАБАНАХ ТА НОВОСІЛКАХ

Швидкими темпами продовжуються роботи з благоустрою в Чабанах та Новосілках Києво-Святошинського району Київської області, згідно затвердженої Чабанівською селищною радою Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів.

Детальніше...

БУДИНКИ ПО ВУЛИЦІ ПОКРОВСЬКА, 5 ТА 5-Б В СЕЛИЩІ ЧАБАНИ ОТРИМАЮТЬ НОВІ ПОКРІВЛІ!

Продовжуємо інформувати…
За ініціативи та підтримки голови Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА, депутатського корпусу, продовжуються роботи з благоустрою та ремонту в будинках старого житлового фонду.

Детальніше...

ДАМО БУДИНКУ НОВЕ ЖИТТЯ!

РОЗПОЧАТО УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ПО ВУЛИЦІ ОЗЕРНІЙ, 4 В НОВОСІЛКАХ!
Кажуть, мій дім-моя фортеця! Досить важливу роль для комфортного проживання та розвитку людини є саме умови її проживання.

Детальніше...

ОНОВЛЮЄМО МАТЕРІАЛЬНУ БАЗУ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Ефективність роботи та якість послуг, що надаються, кожного комунального підприємства залежить не лише від кваліфікації спеціалістів і керівників, добросовісного виконання ними своїх професійних та посадових обов’язків, але і від наявності та стану матеріально-технічної бази підприємства. 

Детальніше...

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ КП «НОВОСІЛКІВСЬКА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ» З 20-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ!

20 років…це багато чи мало? 
Сьогодні колектив КП «НОВОСІЛКІВСЬКА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Чабанівської селищної ради приймає вітання з нагоди 20-річного ювілею з дня заснування підприємства.

Детальніше...

Чабанівська селищна рада інформує

Чабанівська селищна рада інформує, стосовно тарифів на надання послуги на

теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з

централізованого опалення:

Детальніше...

До уваги споживачів селища Новосілки!

Доводимо до вашого відома, що КП «Новосілківська керуюча компанія» має намір з жовтня 2017 року здійснити зміну тарифів.

 

Детальніше ознайомитися з тарифами можна за посиланням.

До уваги споживачів селища Чабани!

До уваги споживачів селища Чабани!

Доводимо до вашого відома, що КП «Керуюча компанія Чабани» має намір з жовтня 2017 року здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для населення, бюджетної сфери і комерційних підприємств (інші).

 

А також доводимо до вашого відома, що КП «Керуюча компанія Чабани» має намір з жовтня 2017 року здійснити зміну тарифів на послугу з утримання будинку та прибудинкової території 

Детальніше можна ознайомитися за посиланням.

 

ВСТАНОВЛЕНО ОГОРОЖУ НАВКОЛО ДОТ №186

КП "Керуюча компанія Чабани" за проханням мешканців будинків, які знаходяться по сусідству з ДОТ #186 (вул.Покровська 3-а),було встановлено огорожу за для безпеки від травмувань громадян. Велика подяка за фарбування огорожі Степаненко Ніні Петрівні.

В НОВОСІЛКАХ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУЛОСЯ ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ НОВОСІЛКИ-ЧАБАНИ ТА КРЮКІВЩИНА-ЛІСНИКИ ПІСЛЯ ПОТОЧНО-СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ ЗА УЧАСТЮ МІНІСТРА ІНФРАСТРУКТУРИ ВОЛОДИМИРА ОМЕЛЯНА ТА

Відкриття оновлених доріг відбулося в селі Новосілки Чабанівської селищної ради по вулиці Васильківській навпроти районного Будинку культури за участю депутатів громади Чабанів та Новосілок, депутатів місцевого, районного та обласного рівнів, депутатів Верховної ради, представників Кабінету Міністрів України, громадських та ветеранських організацій, представників Радикальної партії Олега Ляшка.

Детальніше...

ЗАВЕРШЕНО ПРИБИРАННЯ УЗБІЧЧЯ

За ініціативи Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва завершено прибирання узбіччя по вул.Машинобудівників 1.Під час прибирання було вивизено більше 40 вантажівок сміття.

КП "Керуюча компанія Чабани" виконано прохання жителів мікрорайону "Дослідне господарство"

КП "Керуюча компанія Чабани" виконано прохання жителів мікрорайону "Дослідне господарство" (біля будинку вул.Покровській 7-А) по облаштуванню зручного, нового майданчика для сміттєзбірників.

РОЗПОЧАТО РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ СВІТЛОФОРА НА ЗУПИНЦІ ЧАБАНИ-1 ПО АВТОСТРАДІ КИЇВ-ОДЕСА

Згідно письмового звернення №412 від 04.04.2016.,представляючи інтереси великої 7-тисячної громади Чабанів, депутатського корпусу, голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва до керівництва Київської ОДА розпочато роботи по встановленню в районі автозупинки Чабани -1 та розворотів на Чабани та Гатне по Одеській трасі світлофора. З подібним зверненням до КОДА також звертався сільський голова Гатного.

Встановлення світлофора надасть можливість спростити рух транспорту, який прямує в Чабани та Гатне по Одеській трасі, покращить транспортне сполучення між населеними пунктами.

Вирішення даної транспортної проблеми стало ще більш актуальним останнім часом у зв"язку з розширенням придорожньої сфери послуг широкого користування вздовж автотраси Київ-Одеса та значним зростанням активності руху транспорту черех переїзд Чабани-Гатне в обох напрямках, виникла проблема з переїздом траси Чабани-Гатне, яка до того ж розділяє землекористування ННЦ "Інституту землеробства НААН" з його матеріальною базою, створює проблеми з переїздом технологічного та пасажирського транспорту та аварійно-небезпечну ситуацію з непоодинокими смертельними випадками.Особливо ускладнилася ситуація з введенням в експлуатацію великого мегамаркету, розміщеного зразу ж за перехрестям доріг.
Маємо надію, що найближчим часом заїзд в Чабани та Гатне буде значно спрощеним.

ВІТАЄМО ШАНОВНУ ТАМАРУ МАТВІЇВНУ ГУСАК З 60-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!


Від імені Чабанівської селищної ради вітаємо начальника дільниці ремонту та експлуатації житлового фонду Новосілок КП"Новосілківська керуюча компанія" шановну Тамару Матвіївну Гусак з 60-річним ювілеєм!
За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітав Тамару Матвіївну з ювілеєм, вручив ювілейну медаль "60-років" та Почесну Грамоту за багаторічне сумлінне виконання службових обов"язків заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар.

Від імені колетиву КП"Новосілківська керуюча компанія" привітав ювіляршу та вручив Подяку за сумлінну працю та професійне виконання обов"язків директор КП Василь Губенко.

Тамара Матвіївна працює вже біля 17 років в комунальних підприємствах на території Чабанівської селищної ради, з яких 5 років в Чабанах та 12 років у Новосілках.

 

За період роботи Тамара Матвіївна зарекомендувала себе як відповідальний, добросовістний, кваліфікований працівник, котрий знає і любить свою справу, користується повагою та авторитетом серед колег по роботі, є однією із тих працівників на яких завжди можна розраховувати і знати, що не підведуть.

Бажаємо всього найкращого, успіхів у роботі та нових трудових досягнень!

 

Хай за плечима 60 -
Поважна і значима дата,
А Ви все молода для нас,
Невтомна, лагідна, завзята!
Бажаємо не знати бід,
Не відать смутку і печалі,
І хай іще багато літ
Вас надихають світлі далі!

 

Котельня у Чабанах має належати місцевій громаді, а не Київській обласній раді

Опалювальний сезон у Новосілках почався ще 12 жовтня після розпорядження селищного голови. Тоді температура повітря вночі вже наближалася до нульової позначки. Жителі Чабанів були вимушені мерзнути, адже котельня, яка розташована на території населеного пункту не належить місцевій громаді.

Детальніше...

В одинадцяти будинках встановили теплові лічильники

У багатоповерхівках по вулицях Васильківська, Озерна та Садова в Новосілках до початку опалювального сезону встановили загальнобудинкові теплові лічильники.

Детальніше...

Комунальні роботи у Чабанах

Завершився ремонт відмостки біля будинку Машинобудівників, 4 тротуарною бруківкою виклали відмостку біля будинку, відновили вхідні сходи та поручні, біля кожного під’їзду встановили урни для сміття.

Детальніше...

Комунальні роботи у Новосілках

Календарна осінь вступила в свої права. Незабаром розпочнуться дощі. І знову в Новосілках виникне гостра проблема зливної каналізації (відведення дощової та талої води від багатоповерхових житлових будинків та доріг).

Детальніше...

Надання ритуальних послуг

Наприкінці лютого цього року рішенням Чабанівської селищної ради створено комунальне підприємство з надання похоронноритуальних послуг. Керівнику Вадиму Мостовому разом із командою за короткий час вдалося покращити стан кладовищ.

Детальніше...

У Чабанах зростуть тарифи на воду, а у Новосілках на воду та тепло

У профільній комісії Чабанівської селищної ради працюють над пропозиціями щодо затвердження нових економічно обґрунтованих тарифів у Новосілках і Чабанах, що є вимушеною необхідністю.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Повідомлення
 2. КРОК ЗА КРОКОМ ЙДЕМО ДО НАМІЧЕНИХ ЦІЛЕЙ!!!
 3. Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва
 4. Здобутки комунальників
 5. Здобутки комунальників смт Чабани
 6. ВРУЧЕННЯ УЧАСНИКАМ АТО ЧАБАНІВ та НОВОСІЛОК СВІДОЦТВ на ПРАВО ВЛАСНОСТІ на ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, а також КВАРТИРИ
 7. с. Новосілки
 8. Інщі новини
 9. Котельню Новосілок модернізуватимуть
 10. Школярів возитиме новий автобус
 11. Жителі гуртожитків у Новосілках отримають нові квартири
 12. ФОТО НОМЕРА
 13. Нові опори, огорожі та сміттєві баки
 14. Велике прибирання
 15. Самоорганізація – двигун прогресу!
 16. На вулиці Кірова відкрили нову дорогу
 17. У лютому в Чабанах запрацюють два нових ліфти
 18. На Машинобудівників 6Б з’явився новий резервний кабель
 19. Половина опалювального сезону у Новосілках на економічно необґрунтованому тарифі
 20. В кожен дім нові вікна та двері
 21. У Новосілках з’явиться нова свердловина
 22. Чабанівську котельню повертають місцевій громаді
 23. Дорогу по Кірова відремонтували
 24. Інщі новини
 25. Земля обітована: утопія чи реальність?
 26. Нові ліфти в Чабанах запрацюють у жовтні
 27. Енергозбереження як шлях до цивілізованого світу
 28. У новосілківських п’ятиповерхівках з’явилися нові вікна
 29. Благоустрій триває
 30. Чисті Чабани або історія про те, як купували сміттєвоз

Яндекс.Метрика