Комунальники та ОСББ

РОЗПОЧАТО РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ СВІТЛОФОРА НА ЗУПИНЦІ ЧАБАНИ-1 ПО АВТОСТРАДІ КИЇВ-ОДЕСА

Згідно письмового звернення №412 від 04.04.2016.,представляючи інтереси великої 7-тисячної громади Чабанів, депутатського корпусу, голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва до керівництва Київської ОДА розпочато роботи по встановленню в районі автозупинки Чабани -1 та розворотів на Чабани та Гатне по Одеській трасі світлофора. З подібним зверненням до КОДА також звертався сільський голова Гатного.

Встановлення світлофора надасть можливість спростити рух транспорту, який прямує в Чабани та Гатне по Одеській трасі, покращить транспортне сполучення між населеними пунктами.

Вирішення даної транспортної проблеми стало ще більш актуальним останнім часом у зв"язку з розширенням придорожньої сфери послуг широкого користування вздовж автотраси Київ-Одеса та значним зростанням активності руху транспорту черех переїзд Чабани-Гатне в обох напрямках, виникла проблема з переїздом траси Чабани-Гатне, яка до того ж розділяє землекористування ННЦ "Інституту землеробства НААН" з його матеріальною базою, створює проблеми з переїздом технологічного та пасажирського транспорту та аварійно-небезпечну ситуацію з непоодинокими смертельними випадками.Особливо ускладнилася ситуація з введенням в експлуатацію великого мегамаркету, розміщеного зразу ж за перехрестям доріг.
Маємо надію, що найближчим часом заїзд в Чабани та Гатне буде значно спрощеним.

ВІТАЄМО ШАНОВНУ ТАМАРУ МАТВІЇВНУ ГУСАК З 60-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!


Від імені Чабанівської селищної ради вітаємо начальника дільниці ремонту та експлуатації житлового фонду Новосілок КП"Новосілківська керуюча компанія" шановну Тамару Матвіївну Гусак з 60-річним ювілеєм!
За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітав Тамару Матвіївну з ювілеєм, вручив ювілейну медаль "60-років" та Почесну Грамоту за багаторічне сумлінне виконання службових обов"язків заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар.

Від імені колетиву КП"Новосілківська керуюча компанія" привітав ювіляршу та вручив Подяку за сумлінну працю та професійне виконання обов"язків директор КП Василь Губенко.

Тамара Матвіївна працює вже біля 17 років в комунальних підприємствах на території Чабанівської селищної ради, з яких 5 років в Чабанах та 12 років у Новосілках.

 

За період роботи Тамара Матвіївна зарекомендувала себе як відповідальний, добросовістний, кваліфікований працівник, котрий знає і любить свою справу, користується повагою та авторитетом серед колег по роботі, є однією із тих працівників на яких завжди можна розраховувати і знати, що не підведуть.

Бажаємо всього найкращого, успіхів у роботі та нових трудових досягнень!

 

Хай за плечима 60 -
Поважна і значима дата,
А Ви все молода для нас,
Невтомна, лагідна, завзята!
Бажаємо не знати бід,
Не відать смутку і печалі,
І хай іще багато літ
Вас надихають світлі далі!

 

Котельня у Чабанах має належати місцевій громаді, а не Київській обласній раді

Опалювальний сезон у Новосілках почався ще 12 жовтня після розпорядження селищного голови. Тоді температура повітря вночі вже наближалася до нульової позначки. Жителі Чабанів були вимушені мерзнути, адже котельня, яка розташована на території населеного пункту не належить місцевій громаді.

Детальніше...

В одинадцяти будинках встановили теплові лічильники

У багатоповерхівках по вулицях Васильківська, Озерна та Садова в Новосілках до початку опалювального сезону встановили загальнобудинкові теплові лічильники.

Детальніше...

Комунальні роботи у Чабанах

Завершився ремонт відмостки біля будинку Машинобудівників, 4 тротуарною бруківкою виклали відмостку біля будинку, відновили вхідні сходи та поручні, біля кожного під’їзду встановили урни для сміття.

Детальніше...

Комунальні роботи у Новосілках

Календарна осінь вступила в свої права. Незабаром розпочнуться дощі. І знову в Новосілках виникне гостра проблема зливної каналізації (відведення дощової та талої води від багатоповерхових житлових будинків та доріг).

Детальніше...

Надання ритуальних послуг

Наприкінці лютого цього року рішенням Чабанівської селищної ради створено комунальне підприємство з надання похоронноритуальних послуг. Керівнику Вадиму Мостовому разом із командою за короткий час вдалося покращити стан кладовищ.

Детальніше...

У Чабанах зростуть тарифи на воду, а у Новосілках на воду та тепло

У профільній комісії Чабанівської селищної ради працюють над пропозиціями щодо затвердження нових економічно обґрунтованих тарифів у Новосілках і Чабанах, що є вимушеною необхідністю.

Детальніше...

КРОК ЗА КРОКОМ ЙДЕМО ДО НАМІЧЕНИХ ЦІЛЕЙ!!!

Продовжуємо інформувати наших виборців про роботу, яка ведеться...

2 серпня 2016 року голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв провів другу робочу зустріч з представниками компанії "Терраінжиніринг", інженером -проектувальником Сергієм Ганюком, стосовно деталізації проектних рішень по ремонту центральних доріг, а саме вулиці Машинобудівників в Чабанах та вулиці Васильківської в Новосілках. В робочій зустрічі також прийняли участь заступник голови з питань ЖКГ Дмитро Шафорост, заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар, депутати Леонід Климчук та Андрій Піщай, помічник голови Олег Наумчук, начальник комунального підприємства Василь Губенко.

Детальніше...

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва з першим заступником начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Державного Агенства автомобільних доріг України Володимиром Саранча та інженером-проектувальником компанії "Терраінжиніринг" Сергієм Ганюком, стосовно ремонту доріг, а саме вулиці Машинобудівників у Чабанах та вулиці Васильківської у Новосілках (починаючи від перехрестя на Хотів).

Детальніше...

Здобутки комунальників

Новосілки 

Сортуємо сміття по-європейські 

8 точок для відсортованого сміття запрацювали у Новосілках. Впровадити таку ініціативу запропонував голова селищної ради Олександр Киризлієв. До спеціально встановлених контейнерів можна викидати папір, картон, плівку, пластик, скло, радіотехніку та метал. Для всього іншого залишаються сміттєві баки загального призначення. 

Детальніше...

ВРУЧЕННЯ УЧАСНИКАМ АТО ЧАБАНІВ та НОВОСІЛОК СВІДОЦТВ на ПРАВО ВЛАСНОСТІ на ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, а також КВАРТИРИ

16 червня 2016 року в Києво -Святошинському районному Будинку культури 

відбулося урочисте ВРУЧЕННЯ УЧАСНИКАМ АТО ЧАБАНІВ та НОВОСІЛОК СВІДОЦТВ 

на ПРАВО ВЛАСНОСТІ на ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, а також КВАРТИРИ!!! 

Детальніше...

с. Новосілки

Кожному будинку нові світильники

У тридцяти багатоповерхівках Новосілок на сходових клітинах встановили біли п’ятсот нових світильників із енергозберігаючими лампами. Відтепер проблема освітлення сходових клітин та інших місць загального користування повністю вирішена.

Детальніше...

Інщі новини

З Днем комунальника! 

Вітаємо колективи ВУЖКГ «Чабани» та КП «Новосілки» з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Дякуємо Вам за щоденну роботу, за професіоналізм та наполегливість! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок, тепло і омфорт у наших домівках.

Детальніше...

Котельню Новосілок модернізуватимуть

У Новосілківській котельні розпочнеться капітальний ремонт. Для розробки відповідної проектної документації Чабанівська селищна рада вже виділила понад 400 тисяч гривень. Завершити проектний етап робіт планують протягом трьох місяців.

Детальніше...

Школярів возитиме новий автобус

30 грудня з Черкаського автомобільного заводу у Чабани повернувся повністю переобладнаний під шкільні стандарти новий селищний автобус. Він возитиме дітей із Чабанів до Новосілківської школи.

Транспортний засіб дообладнали тахографом, пасками безпеки, проблисковими маячками та загалом модернізували систему безпеки. Роботи проводили трохи менше двох місяців, а їхній кошторис склав близько ста тисяч гривень.

Детальніше...

Жителі гуртожитків у Новосілках отримають нові квартири

Навесні у Новосілках розпочнеться будівництво багатоквартирного будинку. Селищна рада вже затвердила необхідну проектну документацію. Для зведення новобудови знесуть старі погреби біля озера. Таким чином, близько ста осіб, що живуть у старих гуртожитках за адресою Озерна 3 та 7, переселяться у повноцінні квартири.

Детальніше...

ФОТО НОМЕРА

Співробітники комунальної служби Новосілок кожен день старанно працюють. Це їхні руки обрізають дерева, чистять підвали, підмітають вулиці та роблять багато інших корисних речей на благо населеного пункту. Дякуємо!

Детальніше...

Нові опори, огорожі та сміттєві баки

Уздовж траси Київ-Чабани, на ділянці дороги, що проходить через Новосілки, встановили нові опори та ліхтарі.

Перед встановленням опорних стовбів, підрізали сухі тополі, які давно цього потребували. До весни комунальники зроблять кронування та взагалі приведуть до ладу всі аварійні дерева в селі.

Детальніше...

Велике прибирання

Підвали Новосілок почали вичищати від сміття. Раз на тиждень роботи проводить місцеве комунальне підприємство за розпорядженням селищного голови.

Більшість підвальних при- міщень давно покинуті їхніми власниками та перебувають у жахливому стані: захаращені коридори, прогнилі двері та стара консервація яскравий тому приклад. Все це спричиняє порушення правил пожежної безпеки і санітарних норм. Також, ускладнюється робота для комунальних служб.

Детальніше...

Самоорганізація – двигун прогресу!

Коли ми піклуємось про своє місце де живемо, незалежно чи ти просто мешканець, депутат, чи відповідальна особа за чистоту і порядок у будинку, коли ми самі проявляємо ініціативу, чи пропонуємо свою допомогу, а не чекаємо, що нам всі винні, хтось прийде і зробить, тоді буде наш будинок, село, селище, наша Україна чистою, квітучою, затишною, щасливою.

Детальніше...

На вулиці Кірова відкрили нову дорогу

Наприкінці грудня у Чабанх офіційно відкрили відремонтовану ділянку дороги по вулиці Кірова від Одеської траси до перехрестя на Хотів. На останньому етапі робіт дорогу облаштовували необхідною розміткою та дорожніми знаками. Відремонтували і частину тротуарів, які були в аварійному стані.

Урочисте відкриття відбу-валося на очах багатьох жителів населеного пункту. На захід запросили представника духовенства аби той освятив дорогу. Далі перерізали урочисту стрічку.

Детальніше...

У лютому в Чабанах запрацюють два нових ліфти

Ліфти замінюють у двох під’їздах будинку 6в по вулиці Машинобудівників. Їх запустять протягом лютого.

Наразі триває монтаж кабін. Проведений капітальний ремонт ліфтових шахт. Ведуться пуско-налогоджувальні та оздоблювальні роботи в машинних приміщеннях. Окремо спеціалісти займаються монтажем оперативно-диспетчерського зв’язку.

Детальніше...

На Машинобудівників 6Б з’явився новий резервний кабель

Загроза перенавантажень мережі особливо зростає у зимовий період.

Проблема проведення резервного кабелю гостро постала давно. Окрім енергоємних приладів, додаткове навантаження на мережу багатоповерхівки створював поліцейський від-ділок. Численні звернення людей тривалий час не давали поштовху у вирішенні цього питання. За ініціативою депутата округу Андрія Піщая були зібрані підписи мешканців і направлений лист до селищної ради з проханням виділити необхідні кошти. Депутати проголосували «ЗА».

Детальніше...

Половина опалювального сезону у Новосілках на економічно необґрунтованому тарифі

Тарифи на тепло в Новосілках не змінювались з 2011 року. Вартість електроенергії з того часу зросла майже вдвічі, а газу в 2,3 рази. «Нинішні тарифи є збитковими та утворили заборгованість підприємства за блакитне паливо на суму близько двох мільйонів гривень», – каже директор КП «Новосілки» Василь Губенко. Єдиний вихід, за його словами, підвищувати тарифи.

Детальніше...

В кожен дім нові вікна та двері

До нового року в усіх багатоквартирних будинках Чабанів і Новосілок замінять старі вікна сходових клітин. Також в усіх під’їздах з’являться нові металеві двері з кодовими замками. На ці заходи Чабанівська селищна рада виділила з місцевого бюджету близько мільйона гривень.

Детальніше...

У Новосілках з’явиться нова свердловина

До кінця березня 2016 року на вулиці Озерній запрацює нова свердловина. Селищна рада вже виділила 600 тисяч гривень на розробку проектної документації, а також на перші етапи роботи, що розпочалися вже 10-го грудня. Всього ж, згідно плану соціальноекономічного розвитку на 2016 рік, селищна рада виділить ще 1,3 млн гривень. Стара свердловина розташовувалась у тому ж районі, але в липні вийшла з ладу.

Детальніше...

Чабанівську котельню повертають місцевій громаді

На засіданні Чабанівської селищної ради прийнято рішення звернутись до Київської обласної держадміністрації за згодою, щодо передачі котельні на баланс ВУЖКГ смт Чабани. У доцільності передачі котельні у комунальну власність на засіданні ради депутатів переконував селищний голова Олександр Киризлієв.

Детальніше...

Дорогу по Кірова відремонтували

По вулиці Кірова, від Одеської траси та до перехрестя на Хотів, повністю замінили асфальтне покриття. За рахунок державного бюджету роботи виконувались протягом двох тижнів.

Детальніше...

Інщі новини

Мешканців Чабанів і Новосілок безкоштовно прийматиме юрист.

З 8-го жовтня кожен четвер з 12-ї до 16-ї години в офісі «Розвитку Київщини», що у приміщенні, де базується пункт екстреної медичної допомоги в Чабанах, громадян безкоштовно прийматиме юрист Валерій Присяжний. Він консультуватиме з питань соціального забезпечення, оформлення субсидій, складання заяв, скарг і договорів, а також роз’яснюватиме питання у галузях цивільного, трудового та земельного права.

Детальніше...

Земля обітована: утопія чи реальність?

Вони обіцяли райський куточок, і їм повірили. Керівники місцевої влади роками передавали в оренду приватним підприємцям гектари землі. Ті, у свою чергу, обіцяли побудувати сучасні спортивні комплекси та зони відпочинку. Деякі договори діють вже десять років, але стан наданих у тимчасове користування територій не покращується, а стає лише гіршим.

Детальніше...

Яндекс.Метрика