Культура та мистецтво

В ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ЧАБАНІВ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

На заходи були запрошені ліквідатори аварії на Чорнобильській АЄС, жителі Чабанів та Новосілок.

Від імені голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, депутатського корпусу, виконавчого комітету до присутніх звернулися заступники селищного голови Юрій Бондар та Олег Наумчук, які акцентували увагу громадськості на глибині трагедії для українського народу від аварії на Чорнобильскій АЕС та її негативних наслідках для поколінь. Хвилиною мовчання було вшановано пам"ять загиблих ліквідаторів аварії.

Колектив Центру культури та дозвілля разом з директором Центру Ольгою Когут підготували тематичну програму. Слова вдячності всім тим, хто ціною свого власного життя та здоров"я, захищав нас від наслідків техногенної катастрофи світового масштабу, коли "мирний" атом перестав бути мирним...

Вічна пам"ять загинувшим ліквідаторам аварії та співчуття членам їхніх сімей...

ВЕЛИКОДНІ РОЗВАГИ У ДНЗ "ДЗВІНОЧОК" В ЧАБАНАХ

  Зміцненню духовного здоров'я малят сприяє прилучення їх до культури й традицій рідного народу, засвоєння ними одвічних цінностей разом з найближчими людьми. Чудову нагоду для цього створюють спільні заходи,в яких беруть участь діти, члени їхніх родин та педагоги дитячого садочку.

  Саме з цією метою у нашому "Дзвіночку в Чабанах" пройшли Великодні розваги, які дали можливість і дорослим і малятам поринути в атмосферу теплоти, єднання, близкості. Великодні традиції зміцнюють родину!

Світлана Багдасарова

Танцюй з «Азартом»

Хореографічному колективу «Азарт» у вересні виповниться 16 років. Наразі його вихованцями є понад півсотні дітей із Чабанів та Новосілок. Вони постійно беруть участь в обласних та міжнародних фестивалях-конкурсах і повертаються з нагородами.

Детальніше...

Лелеки в Чабанах на території Української лабораторії якості

Цієї весни на території Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК,  що знаходиться в центрі смт. Чабани, прилетіли лелеки.

Колектив лабораторії з цікавістю спостерігав за ходом будівництва гнізда, за клекотінням птахів за їх відносинами.

Детальніше...

CВЯТКУВАННЯ ІВАНОВОГО ДНЯ!!! 6 липня в парку, біля озера

CВЯТКУВАННЯ ІВАНОВОГО ДНЯ!!! 6 липня в парку, біля озера ,що поруч з районним Будинком Культури в Новосілках, за сприяння Чабанівської селищної ради, для жителів Новосілок та Чабанів, було проведено святкування ІВАНА КУПАЛА! Свято Івана Купала, яке відмічається в народі сьогодні має глибоке давньослов’янське коріння. Існує багато легенд, переказів, наукових, релігійних поглядів, щодо святкування чи народного гуляння в цей день. Є прибічники цих гулянь, є і ті, які не розділяють поглядів, вподобань перших.

Детальніше...

В Центрі культури та дозвілля смт.Чабани відбувся урочистий концерт присвячений ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ та ДНЮ МОЛОДІ.

В Центрі культури та дозвілля смт.Чабани відбувся урочистий концерт присвячений ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ та ДНЮ МОЛОДІ.

Сила духу,сила слова ,сила любові,звеличують сьогодні нашу прекрасну Україну. Україна вміє боротись не тільки на полі бою,а і словом,і прекрасною українською піснею..Це той інструмент, який допомагає нам сьогодні жити та перемагати,звеличувати нашу Україну.

Детальніше...

Цієї весни на території Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК, що знаходиться в центрі смт. Чабани, прилетіли лелеки.

Цієї весни на території Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК,  що знаходиться в центрі смт. Чабани, прилетіли лелеки.

Колектив лабораторії з цікавістю спостерігав за ходом будівництва гнізда, за клекотінням птахів за їх відносинами. 

Всі ми знаємо, що білий лелека став священним птахом у багатьох народів. Про це говорять хоча б численні легенди, казки, повір’я, поговірки, що дійшли до нас із тих часів. Давньогрецький історик Плутарх повідомляв, що в Тесалії того, хто вбив чорногуза, карали смертю. У греків лелека вважався птахом богині Гери, у римлян — Юнони. 

Детальніше...

У Чабанах презентуватимуть книгу Едуарда Дегодюка

19-го березня, у Центрі культури і дозвілля, відбудеться презентація збірки поезій Едуарда Дегодюка «Болить душа за Україну». Книга покликана розповісти українцям у віршах історію своєї Батьківщини, починаючи від давніх часів і до сьогодення. Серед сучасного у збірці – розділи «Майдан» та «Зла Росія».

Детальніше...

Троянда розквітла…взимку!

Перед самим Новим роком біля будинку 6в по вулиці Машинубудівників розквітли троянди.

Грудень 2015 у Київській області став аномально теплим. Протягом усього місяця стовпчик термометра мало того, що тримався на плюсовій позначці, так ще й до 10 градусів тепла. Особливо «спекотним» видався період із 19 по 28 грудня, температура сягала від +7 до +10 градусів Цельсія. Бачити у Чабанах квітучі троянди присипані снігом було дуже незвично! Вони здивували своєю стійкістю, витримуючи примхи природи, милувала своєю чарівністю та надихала на позитивні емоції.

Детальніше...

Інщі новини

Чабанівський центр культури та дозвілля стане кращим 

Незабаром у Чабанівському центрі дозвілля з’явиться професійна музична апаратура. На її закупівлю витратять 64 тисячі гривень із місцевого бюджету. Також частина грошей піде на театральні костюми для організації святкових заходів.

Детальніше...

Яндекс.Метрика