Культура та мистецтво

У НОВОСІЛКІВСЬКІЙ ШКОЛІ ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ФЕСТИВАЛЮ «СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ-2019»

Теплого весняного вечора, знову зібралася вся шкільна родина Новосілківської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів навчання на третьому, уже традиційному, підведенні підсумків та нагородженні переможців фестивалю «Сузір'я талантів-2019». Місцем проведення урочистого заходу став Києво-Святошинський культурно-мистецький Центр с. Новосілок. Даний фестиваль відбувся за підтримки Чабанівської селищної ради та голови ради , почесного голови ГО «Розвиток Київщини» Олександра Киризлієва.

Детальніше...

ШАНУЙМО РІДНІ УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ ТА МИСТЕЦТВО!

В Будинку Культури Новосілок з великим успіхом відбувся концерт всесвітньовідомої Національної заслуженої капели бандуристів імені Григорія Майбороди, художній керівник та головний диригент, народний артист України,-Юрій Курач. 
За дорученням Голови Чабанівської селищної ради, Почесного Голови ГО «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ» Олександра Киризлієва, заступник Голови Олег Наумчук вручив творчому колективу капели бандуристів Подяку за високе творче, майстерне виконання українських творів та високий професіоналізм, вказавши, що громада жителів Чабанів та Новосілок завжди з радістю приймає артистів капели і завдяки допомозі Олександра Киризлієва на цей раз більше ста ветеранів війни та праці, дітей війни отримали змогу відвідати цей чудовий захід.
Найстарший творчий колектив України в минулому 2018 році відсвяткував свій 100-річний ювілей від дня створення.
Національна капела бандуристів має свою неповторну творчу особливість – усі артисти співають і одночасно грають на бандурах, а це,-більше півсотні виконавців! Філігранна відшліфованість кожного твору, величний повчальний, драматичний, часто сумний характер творів поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьке характерництво - не могли не вразити та не заворожити глядачів. Серед традиційних для нашого часу музичних інструментів,- і істинно українські бандура, кобза, цимбали та інші. Глядачі мали змогу побачити майстрів виконання музичних творів навіть на косах…
В найкращих творах капели бандуристів оспівується любов до рідного краю та до Батьківщини, прагнення людини до свободи та незалежності, в них чути вільний козацький дух, шануються сімейні цінності! 
Бажаємо Національній заслуженій капелі бандуристів імені Григорія Майбороди подальших успіхів та творчих злетів! І надалі поширювати високе народне українське мистецтво та нести його до людей!
Висловлюємо слова вдячності за організацію концерту директору Києво-Святошинського Культурно-мистецького центру у Київській області Світлана Ляшук та Валентина Мельник, Ягьяєва Оля.

З повагою,
Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! З ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.
Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.
Разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже, саме Свобода – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, яка об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.
Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави – вимогливим до влади, діяльним для власного добробуту.
Дорогі співвітчизники! Вітаючи вас з Днем Соборності та Свободи України, бажаю всім миру, порозуміння, сімейного благополуччя та нових досягнень на благо рідного краю та України!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

 

204 РІЧНИЦЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Сьогодні, 9 березня, вся Україна відзначає 204-ту річницю з дня народження великого українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше...

НОВИЙ РІК ВИДАВСЯ ЩЕДРИМ НА КОЛЯДНИКІВ

Сьогодні і до Чабанівської селищної ради завітали колядники з дитячого садочку "Дзвіночок" , а саме юні вихованці разом з педагогічним колективом, завідуючою Ларисою Товстоног та безумовно основним атрибутом коляди-Різдвяною зіркою! 
Колядували та прославляли новонародженого Ісуса Христа! Різдвяні свята відразу навівають дитячі спогади, а весь світ завмирає в очікуванні дива. На колядки можна поїхати в село до бабусь і дідусів, зібратися за святковим столом з рідними та друзями. Адже відзначати Різдво прийнято в близькому, сімейному колі, сідаючи за стіл з появою Першої Зірки. Наші пращури вірили, що саме ця Зірка висвітлювала шлях волхвам, що йдуть до Ісуса...

Шануймо та не забуваймо рідні традиції!

Вітаємо з перемогою !

Дитячий вокальний ансамбль "Мрія" Центру культури та дозвілля смт. Чабани під керівництвом Надії Гопчак, отримав почесне третє місце на Міжнародному фестивалі GRANFEST. Вітаємо з перемогою !!!

Відбулися традиційні Андріївські вечорниці!

В Центрі культури та дозвілля смт.Чабани, за підтримки Чабанівської селищної ради відбулися традиційні Андріївські вечорниці!
В колоритній українській атмосфері звучали гуморески, українські народні пісні та танці. 

Детальніше...

Запрошуємо на концерт Національної Заслуженої капели бандуристів України!

Запрошуємо! За сприяння Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва в районний Будинок Культури Новосілок 13 грудня 2017 року, з нагоди Андрієвських вечорниць, на концерт Національної Заслуженої капели бандуристів України!
Телефони для довідок - 099 238 48 80
050 - 241 59 96 

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ЧАБАНІВ ВІДВІДАВ МІЖНАРОДНИЙ ПІСЕННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ХЛІБА У ПОЛЬШІ

Завдяки підтримці Чабанівської селищної ради та селищного голови Олександра Киризлієва ансамбль "Сузіря" Центру культури та дозвілля селища Чабанів прийняв участь у 17 Міжнародному фестивалі Хліба, який проходив в польському містечку Устишкі Дольне Ржешовського воєводства.

Детальніше...

З Днем української вишиванки!

Дорогі українці! З Днем української вишиванки! Пам'ятаймо та шануймо свої духовні, історичні та культурні цінності, бо саме вони єднають нас у велику націю!

Вітаємо Києво-Святошинський районний Будинок культури з Ювілеєм!

З нагоди 40-річного ювілею у Києво-Святошинському районному Будинку культури в с.Новосілки відбулися урочисті заходи та святковий концерт з дискотекою для молоді.

Детальніше...

В ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ЧАБАНІВ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

На заходи були запрошені ліквідатори аварії на Чорнобильській АЄС, жителі Чабанів та Новосілок.

Від імені голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, депутатського корпусу, виконавчого комітету до присутніх звернулися заступники селищного голови Юрій Бондар та Олег Наумчук, які акцентували увагу громадськості на глибині трагедії для українського народу від аварії на Чорнобильскій АЕС та її негативних наслідках для поколінь. Хвилиною мовчання було вшановано пам"ять загиблих ліквідаторів аварії.

Детальніше...

ВЕЛИКОДНІ РОЗВАГИ У ДНЗ "ДЗВІНОЧОК" В ЧАБАНАХ

  Зміцненню духовного здоров'я малят сприяє прилучення їх до культури й традицій рідного народу, засвоєння ними одвічних цінностей разом з найближчими людьми. Чудову нагоду для цього створюють спільні заходи,в яких беруть участь діти, члени їхніх родин та педагоги дитячого садочку.

Детальніше...

Танцюй з «Азартом»

Хореографічному колективу «Азарт» у вересні виповниться 16 років. Наразі його вихованцями є понад півсотні дітей із Чабанів та Новосілок. Вони постійно беруть участь в обласних та міжнародних фестивалях-конкурсах і повертаються з нагородами.

Детальніше...

Лелеки в Чабанах на території Української лабораторії якості

Цієї весни на території Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК,  що знаходиться в центрі смт. Чабани, прилетіли лелеки.

Колектив лабораторії з цікавістю спостерігав за ходом будівництва гнізда, за клекотінням птахів за їх відносинами.

Детальніше...

CВЯТКУВАННЯ ІВАНОВОГО ДНЯ!!! 6 липня в парку, біля озера

CВЯТКУВАННЯ ІВАНОВОГО ДНЯ!!! 6 липня в парку, біля озера ,що поруч з районним Будинком Культури в Новосілках, за сприяння Чабанівської селищної ради, для жителів Новосілок та Чабанів, було проведено святкування ІВАНА КУПАЛА! Свято Івана Купала, яке відмічається в народі сьогодні має глибоке давньослов’янське коріння. Існує багато легенд, переказів, наукових, релігійних поглядів, щодо святкування чи народного гуляння в цей день. Є прибічники цих гулянь, є і ті, які не розділяють поглядів, вподобань перших.

Детальніше...

В Центрі культури та дозвілля смт.Чабани відбувся урочистий концерт присвячений ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ та ДНЮ МОЛОДІ.

В Центрі культури та дозвілля смт.Чабани відбувся урочистий концерт присвячений ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ та ДНЮ МОЛОДІ.

Сила духу,сила слова ,сила любові,звеличують сьогодні нашу прекрасну Україну. Україна вміє боротись не тільки на полі бою,а і словом,і прекрасною українською піснею..Це той інструмент, який допомагає нам сьогодні жити та перемагати,звеличувати нашу Україну.

Детальніше...

Цієї весни на території Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК, що знаходиться в центрі смт. Чабани, прилетіли лелеки.

Цієї весни на території Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК,  що знаходиться в центрі смт. Чабани, прилетіли лелеки.

Колектив лабораторії з цікавістю спостерігав за ходом будівництва гнізда, за клекотінням птахів за їх відносинами. 

Всі ми знаємо, що білий лелека став священним птахом у багатьох народів. Про це говорять хоча б численні легенди, казки, повір’я, поговірки, що дійшли до нас із тих часів. Давньогрецький історик Плутарх повідомляв, що в Тесалії того, хто вбив чорногуза, карали смертю. У греків лелека вважався птахом богині Гери, у римлян — Юнони. 

Детальніше...

У Чабанах презентуватимуть книгу Едуарда Дегодюка

19-го березня, у Центрі культури і дозвілля, відбудеться презентація збірки поезій Едуарда Дегодюка «Болить душа за Україну». Книга покликана розповісти українцям у віршах історію своєї Батьківщини, починаючи від давніх часів і до сьогодення. Серед сучасного у збірці – розділи «Майдан» та «Зла Росія».

Детальніше...

Троянда розквітла…взимку!

Перед самим Новим роком біля будинку 6в по вулиці Машинубудівників розквітли троянди.

Грудень 2015 у Київській області став аномально теплим. Протягом усього місяця стовпчик термометра мало того, що тримався на плюсовій позначці, так ще й до 10 градусів тепла. Особливо «спекотним» видався період із 19 по 28 грудня, температура сягала від +7 до +10 градусів Цельсія. Бачити у Чабанах квітучі троянди присипані снігом було дуже незвично! Вони здивували своєю стійкістю, витримуючи примхи природи, милувала своєю чарівністю та надихала на позитивні емоції.

Детальніше...

Інщі новини

Чабанівський центр культури та дозвілля стане кращим 

Незабаром у Чабанівському центрі дозвілля з’явиться професійна музична апаратура. На її закупівлю витратять 64 тисячі гривень із місцевого бюджету. Також частина грошей піде на театральні костюми для організації святкових заходів.

Детальніше...

Яндекс.Метрика