Освіта та навчальні заклади

У НОВОСІЛКІВСЬКІЙ ШКОЛІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Сьогодні у Новосілківській загальноосвітній школі 1-3 ступенів навчання відбулося свято Першого дзвоника, розпочався новий 2018-2019 навчальний рік.
Це особливе свято для 150 першокласників, які сьогодні вперше займуть свої місця за шкільними партами, це особливе свято для 9-ти та 11-класників, бо цей навчальний рік буде для них випускним і скоро треба буде визначатися у житті та обирати свою правильну дорогу, це свято для всіх учнів, батьків, вчителів та директора школи.

Детальніше...

З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ'Я ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ!

Літній відпочинок лише розпочався, а учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вже відкрили морський сезон в м.Очакові на березі Чорного моря за рахунок коштів, виділених Чабанівською селищною радою. Діти насолоджувалися прекрасними краєвидами та купалися у морі досхочу, мали можливість відвідати екскурсії.

Детальніше...

Зустрічай нас, Закарпаття!

Ось і завершився навчальний рік. Позаду безліч подій: педагогічні ради, батьківські збори, свята, розваги, методичні об’єднання. На
виконання завдань річного плану закладу злагоджено працював весь колектив «Яблучка», тому традиційно найкращим подарунком для
всього колективу стала подорож від голови Чабанівської селищної ради та Почесного голови ГО «Розвиток Київщини» Киризлієва
Олександра Федоровича. Людини, яка розуміє потреби, підтримує ідеї та допомагає їх реалізовувати .

Детальніше...

ЗУСТРІЧ МУДРОСТІ З ДИТИНСТВОМ В ДНЗ "ЯБЛУЧКО"

Вже традиційно, щороку в ДНЗ "Яблучко " проходять вечори-зустрічі з ветеранами та людьми поважного віку, в тому числі і ветеранами освітянської праці,- "ЗУСТРІЧ МУДРОСТІ З ДИТИНСТВОМ". Цього разу творчий захід мав тематичну назву "Пісні моєї молодості".

Детальніше...

НОВИНИ ВІД ДНЗ «ЯБЛУЧКО»

Цікаві форми роботи з дітьми в ДНЗ "Яблучко" поза програмою активно впроваджує вихователь старшої
групи "Зайчата" Шевчук Галина Романівна. Ось і сьогоднішній день не став вийнятком, діти готували овочевий
салат "Вінегрет". А приготування цього салату, одне з непростих завдань, адже дітям потрібно працювати з
ножами і тому на допомогу вихователю прийшли справжні помічники - батьки , які підтримали та допомогли дітям
приготувати смачний овочевий салат. Всі учасники поцесу - молодці!!!!

ЧУДОВИЙ ВИХІДНИЙ У ГЕТЬМАНСЬКІЙ СТОЛИЦІ

Кожна поїздка збагачує нас духовно і дає можливість замислитись над важливим. Скільки всього є навколо нас, чого ми не знаємо і не бачимо. Але приходить час, наприклад, для таких подорожей, і тоді думаєш собі: чи на рідній Україні я??

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ-ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні першокласники, школярі, батьки та вчителі!

Свято Першовересня завжди є пам"ятним та незабутнім, особливо для тих , хто в перший раз прийде до свого класу та сяде за шкільну парту, познайомиться з першим Вчителем, який відкриє дорогу в широкий світ знань....

Детальніше...

ВЕСЕЛО ЗУСТРІЛИ ЛІТО...

Весело зустріла літо малеча дошкільного навчального закладу «Яблучко» . Літо – найбільш сприятлива пора не лише для оздоровлення і загартування, а й для всебічного розвитку дітей та формування у них пізнавальної активності.

Детальніше...

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - 2017!

Усе повторюється – радість і печаль ,
У нас в житті усе ще може бути –
Від перших «Здрастуй», до гірких «Прощай»,
І лиш дитинства світ не повернути .
І дощ, і сніг, і щастя, і журба –
Все буде ще не раз в житті людини,
І тільки випускний , святковий бал
У кожного із нас один – єдиний.

Детальніше...

«ПРАВОВА СВІДОМІСТЬ МОЛОДІ» – ПРОЕКТ СВІДОМОГО МАЙБУТНЬОГО

На теренах України дедалі більшої уваги серед молоді набуває тема розвитку інституту прав та свобод людини та громадянина. Серце країни – Київщина, бере активну участь в розвитку та вивченні даного питання.

Детальніше...

ПОДОРОЖ МАЛЬОВНИЧОЮ ЧЕРНІГІВЩИНОЮ

Для педагогів Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів навчальний рік завершився подорожжю до мальовничої Чернігівщини - краю, де налічується 610 природних заповідних об'єктів, що роблять цю територію привабливою для відпочинку.

Детальніше...

КОЛЕКТИВ ДНЗ "ЯБЛУЧКО" ВІДВІДАВ ЗАКАРПАТТЯ!

Ось і закінчився навчальний рік в нашому дитячому садочку «Яблучку», що в селі Новосілки. Пролетіли дні, прошуміли випускні свята. Кожна дитина випустила в небо кульку з найзаповітнішим своїм бажанням. Закінчення навчального року чекали і наші працівники. Адже так багато сил було витрачено на організацію свят, розваг, виховний та навчальний процес, районні заходи, тощо.

Детальніше...

Міжнародний День Землі в ДНЗ "Яблучко"

Міжнародний День Землі відзначають 22 квітня. В цей день прославляють природу, зустрічають птахів, всі небайдужі люди звертають увагу громадськості на існуючі глобальні проблеми.

Детальніше...

Педагоги «Яблучка» відвідали національний музей іграшки.

« У дитини має бути

мудрий та добрий помічник – іграшка!»

(В.О. Сухомлинський)

 

Гра – провідна діяльність дітей дошкільного віку. В грі діти проводять репетицію власного подальшого життя. Вони вчаться доглядати

за меншим, допомагати старшому, любити цей дивний світ. В дошкільному навчальному закладі «Яблучко» педагогічні

працівники значну увагу приділяють питанням формування іграшкового

фонду в групах, створення належного предметно - дійового середовища в

кожній груповій кімнаті. Звичайно, велика подяка батькам за придбані

іграшки та посібники. Але педагоги закладу самостійно виготовляють цікаві

та потрібні дітям забавки. В січні – місяці буде проведено конкурс на кращу

іграшку з покидькового матеріалу серед педагогів та дітей кожної вікової

групи. Ця робота не лише задовольнить ігрові запити дітей, але й сприятиме

розвитку творчості, уяви в маленьких дошкільників.

Згідно визначених перспектив в роботі закладу в січні – місяці

також запланована екскурсія педагогічних працівників в музей іграшки м.

Києва. За сприянням Чабанівської селищної ради було виділено

транспорт для організації екскурсії.

І ось ми в храмі Іграшки!

Яскраві, старовинні, різноманітні за формою та кольором приваблюють

своєю неповторністю та різноманіттям.

Потрапивши в музей, кожен з нас мав змогу поринути у минуле, коли

наші бабусі та дідусі бавилися ляльками-міліціонерами, солом’яними

бичками, глиняними брязкальцями, дерев’яними солдатиками. Тут можна

побачити перших дерев’яних трансформерів, виготовлених ще у 30-х роках

минулого століття. Тоді такі іграшки перетворювалися не на різноманітних

роботів, а у тваринок та на машинки сільськогосподарського призначення. Є

тут і неваляшки, і целулоїдні фігурки, і мотанки, і одне із перших лото. А ще

у музеї знаходяться унікальні настільні ігри, які нашим сучасним дітям були

б дуже цікавими і незвичними. Тому ми бажаємо всім відвідати музей

іграшки. Від побаченого в музеї ви обов'язково отримаєте задоволення.

 

Вихователь-методист Ольга Красуля

 

 

18 грудня 2016 року курси англійської мови HYDEPARK в Чабанах провели 2016 рік під егідою «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ»

18 грудня 2016 року курси англійської мови HYDEPARK в Чабанах провели   2016 рік під егідою «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ». Це новий не стандартний підхід святкування даного свята, метою якого було навчити дітей цінувати все те, що для них роблять батьки, ті люди, які їх люблять тавиховують. Саме свято проходило в актовому залі інституту  землеробства. У виставі брали учать  майже 30 студентів HYDEPARK, як дорослі так і діти ,  наймолодшому з них було 4 рочки.  Сама вистава складалась з трьох частин. Інтелектуального конкурсу  «DoyouknowEnglish?», де всі учасники конкурсу отримали квитки в кінотеатр. Також дітки  розіграли сценку «12 місяців» англійською мовою . Була і юмористична сценка за участю дорослих . Серед конкурсантів була й  чемпіонка України з художньої гімнастики. Як заведено у всіх новорічних виступах  в кінці мав би вийти Дід Мороз, але його не було, замість нього вийшли дітки , які тримали подарунки в руках призначені для батьків .  Кожна дитина сказала слова подяки своїм батькам,  висловила все, що не могли би сказати в звичайний день . Від слів дітей, які були надзвичайно щирими, ні один гість не залишився байдужим,  були навіть сльози щастя  .  Це був дебютний виступ для HYDEPARK.  Це шоу ще раз нагадало діткам, що незалежно від того якою мовою ми розмовляємо , якої є  національності та віросповідання, перш за все ви  ми всі діти для своїх батьків й завжди повинні пам’ятати ,що святиня і повага є там де  є слово Тато й Мама, де є любов у сім"ї!

Курси англійської мови HYDEPARK виражають  свою подяку Інституту  землеробства за надання приміщення, селищному голові Олександру  Киризглієву та його заступнику Юрію Бондарю за сприяння в організації та проведенні даного заходу.

Ми знаходимось на вул Юності 3, тел 0985616585 .Запрошуємо всіх бажаючих вивчати іноземну мову.

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ЧАБАНІВ

Багато дітей разом зі своїми родинами відвідали Центр культури та дозвілля в Чабанах у День святого Миколая. Це було велике свято для дорослих і малюків. Діти разом з працівниками Центру та директором Ольгою Когут підготували чудову концертну програму та виставку своїх художніх робіт. Всього в заходах взяли участь більше 50 дітей. До всіх присутніх з вітальними словами з нагоди свята від імені Чабанівської селищної ради та селищного голови Олександра Киризлієва звернулися заступники Дмитро Шафорост та Олег Наумчук. Всі учасники отримали від селищного голови Олександра Киризлієва та ГО"Розвиток Київщини" подарунки до Дня святого Миколая. До всіх присутніх звернувся настоятель Свято-Троїцького Храму отець Мирослав. Приємно зазначити, що Чабани та Новосілки стають духовними центрами розвитку духовності, патріотизму та творчості для дітей, а це дитячі садочки "Яблучко " та "Дзвіночок", Новосілківська загальноосвітня школа, Центр культури та дозвілля в Чабанах, Недільна школа при Свято-Троїцькому Храмі. Все більше дітей з родинами відвідує та бере участь у подібних заходах, які прививають любов до Батьківщини, історії, звичаїв та побуту українського народу, вчать шанувати сімейні цінності, проповідують християнське вчення та норми моралі. Чабанівська селищна рада розуміє, що в скорому майбутньому приміщення Центру культури та відпочинку необхідно буде збільшувати аби всі охочі могли завжди відвідати подібні заходи.

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ДНЗ "ДЗВІНОЧОК" В ЧАБАНАХ

В приємній та теплій атмосфері пройшов творчий вечір до Дня святого Миколая у дитячому садочку "Дзвіночок" в Чабанах. Діти, педагоги та завідуюча садочком Лариса Миколаївна Товстоног підготували чудову святкову програму: співали,танювали, декламували вірші, була і театралізована постановка в якій добро перемогло зло...А святий Миколай передав на санчатах дітворі подаруночки....Дітей прийшли підтримати їхні батьки. Всіх присутніх благословив настоятель місцевого Свято-Троїцького Храму отець Мирослав та розповів про історію святкування свята святого Миколая Мирлікійського-Чудотворця, подарував кожній дитині по іконці. З вітальним словом на честь свята до дітей, педагогів, батьків звернувся голова селищної ради Олександр Киризлієв, який разом зі своїми заступниками Юрієм Бондарем, Дмитром Шафоростом та Олегом Наумчуком вручив кожній дитині-учаснику святкової програми по подаруночку від святого Миколая!

ПРИВІТАЛИ МАЛЕНЬКИХ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ "ЯБЛУЧКО" У НОВОСІЛКАХ ТА "ДЗВІНОЧОК" У ЧАБАНАХ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

На День святого Миколая завітали привітати зі святом та вручили подаруночки юним вихованцям дитячих садочків "Яяблучко" та "Дзвіночок" представники Чабанівської селищної ради разом з селищним головою Олександром Киризлієвим та представниками ГО"Розвиток Київщини".
Дуже приємно було бачити усміхнені та радісні обличчя малечі. Діти ,в свою чергу, разом з педагогічними колективами підготували цікаві концертні програми. Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері.
На сьогоднішній день в дитячому садочку "Яблучко" у Новосілках виховується біля 250 вихованців, а у дитячому садочку "Дзвіночок"-біля 460 вихованців. Це говорить про те,що наші населені пункти молодіють та зростають. В обох ДНЗ є чудові зформовані педагогічні колективи, які по-справжньому люблять свою професію, дітей та працюють за покликом душі. Багато сил в розвиток садочків вкладають висококваліфіковані завідуючі з великим досвідом роботи Алла Миколаївна Джемесюк та Лариса Миколаївна Товстоног.
Також дуже приємним є те, що за цей рік наші дитячі садочки дуже змінилися на краще, відбулося багато позитивних змін, зроблено ремонти та утеплення.
Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду!
З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.
Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

Від хатинки до хатинки
Ходить Миколай -
Кожушок чарівний,
Срібна борода.
Він несе дарунки
Діточкам малим
І любов дарує
Українцям всім!

КОМФОРТНІ ПАРТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом з представниками виконавчого комітету та ГО"Розвиток Київщини" передав школярам Новосілківської загальноосвітньої школи зручні і комфортні парти та стільці. Виробником даних меблів є швейцарська фірма EMBRU.

Парти та стільці є дуже якісними, надійними, екологічними (деревина та метал) та зручними, обладнані гідравлічними механізмами, регуляторами куту нахилу та підйому з можливістю у використанні як для школярів молодших, так і старших класів, відповідають сучасним нормам та стандартам. Таким чином забезпечено шкільними меблями 4 класи на 120 учнівських місць (60 парт на два місця та 120 стільців).

Багато радості було у школярів, педагогічного колективу, завідуючої господарством та найбільше раділа сучасним партам директор школи, депутат селищної ради Ірина Олегівна Ліщук, яка впродовж багатьох років очолює педагогічний колектив школи та вболіває за якісний рівень навчання учнів та комфортні умови в школі.

Не забули згадати про дитинство та шкільні роки селищний голова Олександр Киризлієв разом зі своїми заступниками Юрієм Бондарем, Дмитром Шафоростом та Олегом Наумчуком, посидівши за партами.

Питання освіти та виховання підростаючого покоління, створення належних умов навчання є і надалі будуть в числі пріоритетних для Чабанівської селищної ради, яка є вдячною за співпрацю директору школи Ірині Ліщук, голові ветеранської організації Марині Тесанюк та голові благодійного фонду Леоніду Соколову.

Бажаємо нашим школярам успіхів у навчанні!

Відсвяткували День працівників освіти

Педагогічні колективи Новосілківської школи, дитячих садочків «Дзвіночок» та «Яблучко» привітали з Днем вчителя селищний голова та представники виконавчого комітету. У кожному освітньому закладі підготували святкову програму.

Детальніше...

Розпочався новий навчальний рік

В 2016-2017 навчальному році в ДНЗ « Дзвіночок» працює 9 садових груп та 1 група для дітей ясельного віку. Всього 401 дитина. Плануємо 66,25 штатних одиниць на новий навчальний рік, збільшиться на 0,5 ставки логопеда, в зв’язку з великою кількістю дітей з вадами мови, 36,0 штатних одиниць педагогічних працівників та 30,25 обслуговуючого персоналу.

Детальніше...

Новосілківська школа – освітній та спортивний центри

1 вересня у Новосілківський загальноосвітній школі розпочався черговий навчальний рік. Для першокласників у навчальному закладі влаштували свято Першого дзвоника. Трохи більше ніж за тиждень, у школі вітали кращих молодих спортсменів.

Детальніше...

Наш «Дзвіночок» - рідний дім, гарно й затишно у нім!

 З увагою і розумінням до специфіки і потреб роботи дошкільного закладу «Дзвіночок» віднеслися РДА Києво–Святошинського району та Чабанівська селищна рада.

Детальніше...

Наш «Дзвіночок» - рідний дім – гарно й затишно у нім

 

З увагою і розумінням до специфіки і потреб роботи дошкільного закладу «Дзвіночок» віднеслися РДА Києво – Святошинського району та Чабанівська селищна рада.

Києво – Святошинська районна адміністрація та районна рада прийняли рішення про надання Чабанівській селищній раді субвенцій з районного б`юджету на утеплення ДНЗ «Дзвіночок» в сумі 1500000 грн. та виділила кошти на реалізацію програми «Питна вода».

Детальніше...

«Яблучко» росте!

Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», який було ухвалено в 2001 році,  держава  повинна  визнавати  пріоритетну роль   дошкільної освіти  та створювати  належні  умови  для її  здобуття. 

Законом  також  визначено, що держава повинна  сприяти збереженню та розвитку мережі дошкільних навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності. 

Детальніше...

ПЕРШИЙ РАЗ В ДНЗ

У вересні місяці Чабанівський ДНЗ «Дзвіночок» у свою сім`ю дошкільників прийме 120 малят – новачків. Тут кожен із них зростатиме як особистість, освоїть навколишній світ та навчиться з ним взаємодіяти.

Вступ дитини до дитячого садка є першою вагомою зміною в її житті, яка супроводжується проблемою адаптації малюка до нових норм і правил життя. Вперше вона надовго залишається без тата і мами у колі незнайомих, чужих людей. Виникнення у дитини так званого «адаптаційного синдрому» є прямим наслідком її психологічної неготовності до «виходу» із сім`ї. вона переживає стрес.

Детальніше...

Готуємось до нового навчального року

На реалізацію Програми соціально-економічного  розвитку  Києво-Святошинського району та з метою покращення умов для навчання учнів   школи, забезпечення додаткових кабінетів для розміщення учнів в одну зміну, виконання програми енергозбереження,  Києво-Святошинською райдержадміністрацією буди виділені кошти на капітальний ремонт Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів .

Детальніше...

Яндекс.Метрика