Повідомлення від ДСНС

Пам'ятка населенню щодо попередження пожеж в екосистемах

    Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправного збитку природі та державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період.

Детальніше...

НЕ ПІДПІЛЮЙ, НЕ ВБИВАЙ ЖИТТЯ!

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоду як господарствам так і лісовим насадженням. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває  дуже непросто.

Детальніше...

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до населення

Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками.

Детальніше...

Пожежна ситуація в екосистемах не зміниться, поки не змінимось ми

Повсюдне полум'я не тільки погіршує якість повітря, яким ми дихаємо, а й знищує природу, адже часто горять ті з небагатьох місць проживання диких тварин і птахів, до яких ще не добралася рука людини. У кожній такій пожежі згорають живцем десятки, сотні, тисячі живих істот, які просто не встигають покинути палаючий ліс, зарості очерету, або поле. А якщо їм і вдається врятуватися, подальша доля тварин і птахів виглядає плачевно - їх дім згорів, тому гніздитися і розмножуватися їм тепер ніде.

Детальніше...

ГУ ДСНС України у Київській області ПОПЕРЕДЖАЄ!

Шановні громадяни!
Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Категорично забороняється розводити багаття поблизу сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.
Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю!

Детальніше...

Київська область: обережно, горить трава!

Рятувальники Київщини продовжують щоденну боротьбу з пожежами. Тільки з початку року фахівці ДСНС у Київській області 224 разизалучались до гасіння трав’яного настилу. Так, за останню добу на території області виникло 66 пожеж, з яких 51-загорання трави.

Детальніше...

Вручили пневмокаркасну палатку

22 лютого голова Києво – Святошинської районної ради Гедульянов Вадим Едуардович, голова районної державної адміністрації Києво – Святошинської районної державної адміністрації Смірнова Мирослава Михайлівна вручили для тимчасового зберігання та використання місцевому аварійно – рятувальному підрозділу пневмокаркасну палатку для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Києво – Святошинського району та створення мобільного пункту обігріву в зимовий період.
Пневмокаркасна надувна палатка може використовуватися в якості штабного центру, їдальні, роздягальні, госпіталю, операційної, складу і т. д. Протягом короткого проміжку часу пневмокаркасний модуль може бути встановлений на будьякому непідготовленому майданчику на полігоні або в польових умовах.

ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ РЯТІВНИКА ОСОБОВИЙ СКЛАД 44 ДЕРЖАВНОЇ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ В ЧАБАНАХ

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, разом з представниками виконавчого комітету та ГО «Розвиток Київщини», з нагоди професійного свята «Дня рятівника», привітав особовий склад Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Київській області та 44 Державну пожежно-рятувальну частину, які базуються у Чабанах та обслуговують громади Чабанів і Новосілок разом з прилеглими населеними пунктами Києво-Святошинського району.

Детальніше...

Шановні батьки! Пильнуйте безпеку своїх дітей!

Трагічні випадки загибелі дітей на воді змушують рятувальників Київщини в черговий раз звернутися до батьків з проханням відповідально ставитися до відпочинку своїх дітей, особливо на воді.

Детальніше...

Рятувальники Києво-Святошинського району закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час святкування Великодня!!!

Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок. Відтак, аби Великдень не завершився трагедією, Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Детальніше...

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів

З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів рятувальники ДСНС України нагадують елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків.

Детальніше...

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у житловому секторі під час опалювального періоду!

З відчутним зниженням температурних показників значно погіршується статистика трагічних випадків на пожежах у житловому секторі. В першу чергу завдяки тому, що самі ж громадяни нехтують елементарними правилами безпеки: використовують несправні обігрівачі, не слідкують за перевантаженням електромереж та справністю пічного опалення.
Всього з початку року на території України виникло понад 71 тисячя пожеж. З них у житловому секторі — понад 25 тисяч. Кількість смертельних випадків на пожежах вже давно перетнула позначку у 1200 осіб і зараз чи не щодня маємо не менше чотирьох загиблих за добу.
Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, а також вражаючого зростання показника загибелі громадян, Києво-Святошинський районний відділ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області закликає жителів району дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті!
Зокрема:
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • не паліть у ліжку;
  • подбайте про стан опалення в помешканні та не використовуйте старі чи несправні обігрівачі;
  • при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!
Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Пам'ятайте, що загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.
 
 

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті під час опалювального періоду!

З відчутним зниженням температурних показників значно погіршується статистика трагічних випадків на пожежах у побуті. В першу чергу завдяки тому, що самі ж громадяни нехтують елементарними правилами безпеки: використовують несправні обігрівачі, не слідкують за перевантаженням електромереж та справністю пічного опалення.

Детальніше...

УВАГА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗАМОРОЗКИ

За даними Укргідрометцентру, вночі 27 вересня у східних, Чернігівській, Сумській, Полтавській, 28 вересня і у північних, центральних та Запорізькій областях на поверхні ґрунту та місцями у повітрі заморозки 0-4°.  Вночі 28 вересня у Київській області на поверхні ґрунту заморозки 0-4°. У Києві вночі 28 вересня на поверхні ґрунту заморозки 0-2°.

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

20 вересня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 44-Державної пожежно-рятувальної частини в Чабанах завітали юні вихованці ДНЗ "Яблучко" с. Новосілки Чабанівської селищної ради.

Детальніше...

Увага! Попередження про грози та сильні дощі у Києві та Київській області

За даними УкрГідрометцентру, у найближчу годину з утриманням вранці 20 вересня гроза, сильний дощ у Києві.
У найближчу годину з утриманням вранці 20 вересня гроза у Київській області.

ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом з представниками виконавчого комітету та ГО «Розвиток Київщини» з нагоди професійного свята «Дня рятівника» привітав особовий склад Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Київській області та 44 Державну пожежно-рятувальну частину, які базуються у Чабанах та обслуговують громади Чабанів і Новосілок разом з прилеглими населеними пунктами Києво-Святошинського району.

Детальніше...

ВІТАЮ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ДНЕМ РЯТІВНИКА УКРАЇНИ!

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Києво-Святошинського району з професійним святом - Днем рятувальника!

Детальніше...

Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет?

Найбільший шанс натрапити на вибухонебезпечний предмет - працюючи на городі під час господарських робіт чи просто прогулюючись по лісі. І це цілком ймовірно, адже воєнні дії під час Великої Вітчизняної війни проходили чи не по усій території Київської області. Війна закінчилася 70 років тому, але тим не менше, громадянами все частіше знаходяться «страшні відголоски» Другої Світової війни.

Детальніше...

Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року"

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.  

Детальніше...

Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян району щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі

Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях.

Детальніше...

Звернення рятувальників до населення Києво-Святошинського району щодо запобігання виникнення пожеж у в екосистемах

З настанням пожежонебезпечного періоду в Києво-Святошинському районі різко збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях. Майже щодня реєструються випадки горіння сухостою, сміття, очерету, тощо.

Детальніше...

Звернення рятувальників до населення Києво-Святошинського району щодо запобігання виникнення пожеж у житловому секторі

Майже щодня підрозділи оперативно-рятувальної служби Києво‑Святошинського району ліквідовують пожежі на території району, значна частка яких виникає саме у житловому секторі.  

Детальніше...

Щоб жнива пройшли без втрат!

Щоб жнива пройшли без втрат, рятувальники нагадують керівникам сільськогосподарських підприємств, що до початку збирання врожаю необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів під час його підготовки та збирання. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист.

Детальніше...

Рятувальники Київщини наголошують!!!

Рятувальники Київщини намагаються достукатись до  свідомості мешканців області, наголошуючі, що спалювання сміття, сухої трави та залишків рослинності з кожним днем призводять до  все більш напруженої ситуації. 

Детальніше...

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

21 червня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 44-Державної пожежно-рятувальної частини селища міського типу Чабани завітали дітлахи ДНЗ "Дзвіночок".

Детальніше...

ЗБЕРЕЖЕМО ХЛІБНІ МАСИВИ ВІД ПОЖЕЖ!

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ  РВ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАКЛИКАЄ КЕРІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА НАСЕЛЕННЯ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ:  
ЗБЕРЕЖЕМО ХЛІБНІ МАСИВИ ВІД ПОЖЕЖ!

Вже скоро н а території країни розпочнется зернозбиральна кампанія. Щоб жнива пройшли без втрат, рятувальники нагадують керівникам сільськогосподарських підприємств, що до початку збирання врожаю необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів під час його підготовки та збирання. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист.

Детальніше...

Річниця трагедії на нафтобазі БРСМ-нафта. Згадуємо героїв

8 червня 2015 року. Ця дата назавжди вписана в історію пожежно-рятувальної служби України. Саме цього дня на території нафтобази “БРСМ-нафта” виникла одна із наймасштабніших і найскладніших пожеж не лише в Україні, але й у Європі. 8 червня до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на нафтобазі у Васильківському районі. Першочергово до місця події були направлені пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС України з найближче розташованих населених пунктів: Васильків, Глеваха, Калинівка. Всього ж на ліквідацію пожежі в подальшому було задіяно 939 чоловік та 117 одиниць техніки, позмінно в цілодобовому режимі одночасно працювали по над 200 чоловік та 55 одиниць техніки. 

Детальніше...

Яндекс.Метрика