20 вересня в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 44-Державної пожежно-рятувальної частини в Чабанах завітали юні вихованці ДНЗ "Яблучко" с. Новосілки Чабанівської селищної ради.

Працівники Державної служби Украни з надзвичайних ситуацій у доступній формі розповіли малечі та вихователям про основні правила безпечної життєдіяльності, ознайомили з особливостями оперативно-рятувальної служби. Діти приміряли на собі бойовий одях, мали змогу відчути себе рятувальниками, посидіти в пожежному автомобілі та ліквідувати умовну пожежу. 
У рамках акції діти вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших можливих надзвичайних подія. Не розгубитися в умовах надзвичайної ситуації – це головна складова успіху. Однак цього потрібно дітей навчити, доступно розповісти, як діяти, пояснити, що важливо усе робити швидко, адже у момент небезпеки ці знання незамінні. Всі отримали вдосталь позитивних емоцій і найголовніша мета досягнута, адже діти усвідомили, що у багатьох випадках саме від їхніх знань, навичок та умінь залежить безпека життя і здоров’я людей.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика