Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, разом з представниками виконавчого комітету та ГО «Розвиток Київщини», з нагоди професійного свята «Дня рятівника», привітав особовий склад Навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Київській області та 44 Державну пожежно-рятувальну частину, які базуються у Чабанах та обслуговують громади Чабанів і Новосілок разом з прилеглими населеними пунктами Києво-Святошинського району.

У своєму виступі селищний голова подякував колективам рятувальників за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків, наголосив на важливості служби цивільного захисту населення від якої досить часто залежить людське життя. Селищний голова ознайомився з матеріальною та технічною базою пожежно-рятувальної частини, висловив своє задоволення працею рятувальників та існуючим порозумінням між керівництвом частини та представниками місцевої влади.
За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у трудовій діяльності, активну участь у громадській діяльності селищної ради та з нагоди професійного свята, селищний голова Олександр Киризлієв нагородив від імені Чабанівської селищної ради ПОДЯКОЮ особовий склад 44 Державної пожежно-рятувальної частини та традиційно, як Почесний голова ГО «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ», вручив цінний подарунок, на цей раз, -мініелектростанцію «FORTE FG 3500E» (Бензиновий генератор), яка буде у нагоді рятувальникам при виконанні їхніх професійних обов’язків.
Відзначення професійного свята Дня рятівника є державним визнанням неоціненного внеску людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню, стихії та надзвичайних ситуацій, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте, побажати усім вам всіляких гараздів та побільше життєвих благ, сімейного благополуччя, якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті та захисті людей! Прийміть нашу вдячність та повагу!

Зі святом Вас!

З повагою, виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика