Рятувальники Київщини продовжують щоденну боротьбу з пожежами. Тільки з початку року фахівці ДСНС у Київській області 224 разизалучались до гасіння трав’яного настилу. Так, за останню добу на території області виникло 66 пожеж, з яких 51-загорання трави.
Так, лише впродовж 03 березня подібні випадки було зареєстровано: рятувальниками 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Бородянка, які двічі здійснювали виїзд на гасіння пожеж в природних екосистемах: поблизу траси «Київ-Ковель» (0,2 га) та поблизу смт Бородянка, де врезультаті пожежі знищено трав’яний настил на площі 4 га.
Того ж дня до оперативно-диспетчерської служби Васильківського району надійшло також 2 повідомлення про загорання сухої рослинності: за межами села Залізний Хутір та у дачному кооперативі «Озерний».
На обидві події залучався черговий караул 29-ДПРЧ м. Васильків.
До оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу у с. Нові Петрівці на площі 2га. На ліквідацію залучалась 39-ДПРЧ с. Нові Петрівці.
На території Обухівського району відбулось 2 загоряння трав'яного настилу на загальній площі 200 м2: по вул. Підгірна та вул. Київська. Внаслідок пожежі вогнем також було пошкоджено човен "Стриж ". Пожежі ліквідували бійці 16-ї ДПРЧ м. Обухів.
У Києво-Святошинському районі горіло сміття та сміттєві баки в с. Софіївська Борщагівка по вул. Шкільна, в с. Нове по вул. Яблунева - 18 м2, на площі 2 га в с Білогородка по Бишівському шосе в с. Ходосівка 1га. На місці виклику працювали: 62-га ДПРЧ м. Вишневе,  44-ДПРЧ смт. Чабани та 33-ДПРЧ м. Боярка.
02 березеня до оперативно-диспечерської служби Макарівського району подібні повідомлення надходили 3 рази: горів трав’яний настил за межами села Гавронщина - 3 га, загорывся очерет поблизу смт Макарів - 1 га та трав’яний настил в смт Макарів по вулиці Колгоспній - 400м2.
До гасіння залучались рятувальники 32-ДПРЧ смт Макарів.
В зв’язку з почастішання випадків горіння сухої трав’яної рослинності, рятувальники звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки, та своєчасно вживати заходів щодо попередження пожеж та гасіння на ранніх стадіях їх виникнення.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика