Повідомлення та оголошення

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!

День захисника України —це свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва. 
Вітаю Вас зі святами Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Детальніше...

ШАНОВНІ ЮРИСТИ! ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ЮРИСТА!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод громадян.

Детальніше...

ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ!

 ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ

У зв'язку з проведенням урочистих святкових заходів з нагоди Дня села Новосілки в суботу 23 вересня 2017 року з 8:00 год. ранку до 24:00 буде перекрито проїзд автотранспорту на участку дороги по вулиці Васильківській в районі Будинку культури (вул.Озерна,4) та організовано об'їзд через вулиці Озерну та Олександрівську.

Приносимо вибачення за можливі тимчасові не зручності.

Також інформуємо, що впродовж дня, з 11:30 ранку до 23:30 від Чабанівської селищної ради в Чабанах (вул. Машинобудівників,4) до Будинку культури в Новосілках (вул. Озерна,4), буде курсувати безкоштовний автобус по довезенню місцевих жителів на святкування Дня села Новосілки.

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СЕЛА НОВОСІЛКИ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.

ГО «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ» - ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ГРОМАДИ!

Громадська організація «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ» , почесним головою якої є селищний голова Чабанівської ради Олександр Киризлієв, передала місцевому відділенню УКРПОШТИ в Чабанах багатофункціональний пристрій (БФП) SAMSUNGXpress.

Детальніше...

УВАГА! ЗЛІСНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН-АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА!

Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.) - це злісний бур`ян, що розвиває могутню кореневу систему і надземну масу, по зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний. Амброзія однорічна трав`яниста рослина. Стебло прямокутне, прямостояче, розгалужене, опушене короткими волосками, світло - і теплолюбива рослина. Цвітіння амброзії починається в кінці червня і триває до вересня.

Детальніше...

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА СТЕПАНОВИЧА СИТНИКА

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського
корпусу, виконавчого комітету, ГО "Розвиток Київщини" та
себе особисто вітаємо з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ директора
КП "Чабанівська керуюча компанія" ІВАНА СТЕПАНОВИЧА
СИТНИКА!!

Детальніше...

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕГА НАУМЧУКА!

Територіальна громада Чабанів та Новосілок, Чабанівська селищна рада, депутатський корпус, виконавчий комітет, ГО"Розвиток Київщини" вітають заступника голови Чабанівської селищної ради ОЛЕГА НАУМЧУКА з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Детальніше...

ВІТАЄМО ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА КП «ЧАБАНІВСЬКА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» ШАНОВНУ ТЕТЯНУ МИКОЛАЇВНУ БРОВКО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановна Тетяно Миколаївно!
Від усієї душі вітаємо Вас з чудовим святом – Днем Вашого Народження! 

Детальніше...

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА!

Територіальна громада Чабанів та Новосілок, Чабанівська селищна рада, депутатський корпус, виконавчий комітет вітають голову Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Детальніше...

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛЕОНІДА КЛИМЧУКА!

<p>Територіальна громада Чабанів та Новосілок, Чабанівська селищна рада, депутатський корпус,<br />виконавчий комітет вітають депутата Чабанівської селищної ради Леоніда Климчука з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!<br /><br />День народження &mdash; це свято,<br />Що буває раз на рік.<br />Ми бажаєм в день прекрасний,<br />Щоб щасливим був ваш вік.<br />Щоб удача не цуралась,<br />Щастя в хаті щоб жило,<br />А тепло сім&rsquo;ї лиш радість<br />Дарувало вам, добро.</p>

<p>Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.</p>

ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА БОГАЧОВА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Від імені територіальної громади Чабанів та Новосілок, Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, ГО "Розвиток Київщини" та себе особисто вітаємо депутата виборчого округу №1 Олександр Богачов з Днем Народження!
Бажаємо нових здобутків, вірних друзів, миру та благополуччя!

З повагою, Олександр Киризлієв

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ШАНОВНОГО БОГДАНА ЛИТОВЧЕНКА!

Чабанівська селищна рада, депутатський корпус, виконавчий комітет вітають з Днем
народження депутата виборчого округу №26 в Новосілках, голову ветеранської
організації воїнів АТО Богдана Литовченка! Бажаємо життєвих гараздів, сімейного
благополуччя та достатку, успіхів у роботі на благо громади Чабанів та Новосілок!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

З повагою селищний голова Олександр Киризлієв

ВІТАЄМО НАШИХ ПРАВООХОРОНЦІВ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДРУГОЮ РІЧНИЦЕЮ СТВОРЕННЯ НПУ!

4 серпня, Україна вдруге відзначає нове свято – День Національної поліції, встановлене указом президента Петра Порошенка у грудні 2015 року.

Детальніше...

ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ!

Чабанівська селищна рада, депутатський корпус, виконавчий комітет та громада Чабанів і Новосілок вітають члена виконавчого комітету Світлану Іванівну Ратушенко, голову ветеранської організації Єдуарда Григоровича Дегодюка, директора КП «Новосілківська керуюча компанія» Василя Івановича Губенка з Днем Народження!

Детальніше...

ВІТАЄМО ЯРОСЛАВА ГРАБЧУКА З ЮВІЛЕЄМ!

Чабанівська селищна рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, громада Чабанів та Новосілок вітають з ювілеєм депутата Києво-Святошинської ради, головного лікаря Новосілківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, жителя Новосілок Ярослава Миколайовича Грабчука!

Детальніше...

До уваги жителів Чабанів та Новосілок!

У зв"язку з проведенням ремонтних робіт в суботу та неділю 15 та 16 липня 2017 року буде перекрито рух транспорту на участку дороги по вулиці Васильківській в Новосілках від початку дороги (де знак на Новосілки і поворот на війському частину) до перехрестя з вулицею Ярмоленка (де магазин "Велотема").
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ... В ЧАБАНАХ ВІДКРИТО ВІДДІЛЕННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Для Чабанівської селищної ради, як місцевого органу самоуправління, одним з важливих питань є створення належних умов для обслуговування громадян, особливо людей поважного та пенсійного віку, соціальний захист населення, допомога людям, які опинилися у важких життєвих обставинах...

Детальніше...

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК! РЕМОНТНІ РОБОТИ!

Чабанівська селищна рада інформує, що в суботу та неділю 13 та 14 травня 2017 року у зв"язку з проведенням ремонтних дорожніх робіт, буде перекрито рух транспорту на участку дороги від перехрестя на Хотів та Новосілки в Чабанах по вулиці Васильківській , до будинку по вулиці Садова,6 (де магазин "Фора") в Новосілках.

Детальніше...

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК! РЕМОНТНІ РОБОТИ!

Чабанівська селищна рада інформує, що в суботу та неділю 13 та 14 травня 2017 року у зв"язку з проведенням ремонтних дорожніх робіт, буде перекрито рух транспорту на участку дороги від перехрестя на Хотів та Новосілки в Чабанах по вулиці Васильківській , до будинку по вулиці Садова,6 (де магазин "Фора") в Новосілках.

Детальніше...

ПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ!

Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області попереджає громадян про своєчасне інформування щодо виявлення вибухових пристроїв

Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки:

- предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території;

- наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки;

- наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятори тощо);

- наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань;

- предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці.

Категорично забороняється:

- торкатися предмету і пересувати його;

- користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

- заливати його рідинами, засипати грунтом або чимось його накривати;

- торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

При виявленні вибухових пристроїв телефонуйте 101 або 102.

Дорогі києво-святошинці! Щиро вітаю вас з 80-річчям нашого району!

80 років в історичному контексті – не так і багато. Але цей фрагмент історії засвідчив становлення найпотужнішого району в Україні. Саме тут ми, кожен на своєму місці, будуємо майбутнє.

За ці роки наш район дуже змінився, населення зросло в декілька разів. Сьогодні ми працюємо заради завтра. Наше головне завдання – створити максимально комфортні умови для життя, виховання дітей, професійного та особистісного зростання мешканців. Тому розвиваємо соціальну сферу, розбудовуємо мережі садочків, шкіл, мистецьких, спортивних та медичних закладів.
Ми дбаємо про молодь і створюємо нові можливості для дітей. Збалансований інтелектуальний і духовний розвиток нового покоління – наш обов’язок.
Києво-Святошинський район завжди був символом благополуччя, краси, багатства. Вірю, що він стане маленькою Батьківщиною ще для багатьох талановитих українців і справжніх патріотів.
Багато уваги приділяємо культурі. Наш район – колиска духовних скарбів. Культурні особливості і традиції українців – це потужна сила, яка не маючи кордонів, здатна об`єднати народ.
Звичайно, сьогодні нам важко. Складна суспільно-політична та економічна ситуація в країні змушує нас швидко вчитися на власних помилках. Але знаю, що український народ подолає усі труднощі на шляху до побудови ціннісно-орієнтованого, духовно стабільного, інтелектуально розвиненого громадянського суспільства.
Бо як зазначав митець української словесності Іван Франко, «ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів».
Тож бажаю вам мудрості, достатку, терпіння, Божого благословення.

Нехай у кожній родині панують мир і злагода.
Патріотизму, духовності і незламної віри.

З найкращими побажаннями,
Мирослава Смірнова

Писанка

Завдяки підтримці Чабанівської селищної ради сьогодні в Центрі культури та дозвілля пройшов майстер-клас по

розпису писанки ,який провела талановита викладач Чабанівської школи мистецтв ,член Національної спілки

майстрів народного мистецтва Наталя Петрівна Фіненко.

Дітки разом із мамами з великим захопленням розписували писанки ,та з великою цікавістю слухали розповідь

про винекнення писанкарства та значення кожного орнаменту на писанці.

Кожна дитина пішла до дому із власноруч виготовленою писанкою та хорошим настроєм!

Відзначені Золотом!

Велика честь і радість очолювати навчальний заклад, де працюють

педагоги-професіонали високого рівня!

На головній події освітньої галузі України - Восьмій міжнародній

виставці «Сучасні заклади освіти - 2017» - 16 березня 2017 року за

результатами конкурсу з тематичних номінацій колектив Новосілківської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відзначений Золотою медаллю та

Дипломом у номінації «Становлення нової української школи в умовах

модернізації та інтеграції до європейського освітнього простору:

досягнення та перспективи».

Третя Золота медаль за останні три роки свідчить про ефективну

систему методичної роботи у школі та високу професійну компетенцію

педпрацівників. Висловлюю щиру вдячність і вітання переможцям

виставкового конкурсу: Каюк Н.М., Майстренко Л.В., Курбатовій Н.П.,

Кургак О.М., Колосовій О.О., Фоміній О.Л., Заіка І.В., Ліщук І.О.

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв провів робочу зустріч з представниками Міжнародного Благодійного фонду зі Швейцарії Астрід Ейсенрінг та Леонідом Соколовим.

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв провів робочу зустріч з представниками Міжнародного Благодійного фонду зі Швейцарії Астрід Ейсенрінг та Леонідом Соколовим.
Олександр Киризлієв висловив слова вдячності за благодійну допомогу, якою займається фонд та нагородив представників фонду Подяками від імені Чабанівської селищної ради за чуйність, добрі справи, увагу, благодійну допомогу та відчутну соціально-гуманітарну підтримку навчальних та медичних закладів, ветеранів війни та праці, інвалідів, соціально незахищених верств населення, в тому числі і мешканців Чабанів та Новосілок.
В робочій зустрічі взяли участь також заступники селищного голови Юрій Бондар та Олег Наумчук, представники виконавчого комітету.
Слід зазначити , що завдяки старанням даного благодійного фонду та ГО«Розвиток Київщини», було забезпечено зручними та комфортними партами і стільцями декілька учбових класів у місцевій Новосілківській загальноосвітній школі.
В ході зустрічі представників фонду було ознайомлено з Чабанами та Новосілками, відвідано будівництво школи в Чабанах, діючу школу в Новосілках, ветеранську кімнату та проведено зустріч з радою ветеранів і родинами переселенців з Криму та Донбасу.
Пані Айстрід розповіла про діяльність фонду та висловила сподівання на подальшу співпрацю з місцевим органом самоуправління-Чабанівською селищною радою.

ВІТАЄМО ШАНОВНОГО ДЕТУТАТА ПЕТРА ГРИГОРОВИЧА ШЕРЕМЕТА З 70-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

Від імені Чабанівської селищної ради, виконавчого комітету та себе особисто, вітаємо

шановного депутата Петра Григоровича Шеремета з 70-річним ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щоб віра, надія та божа любов

не залишала Вас у наш бурхливий час,

щоб доброта та злагода зігрівали Ваше серце.

Нехай у Вас вистачить сил для продовження Вашої справи

і разом завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі.

А ще хай люблять Вас у сім’ї, шанують і цінують друзі та колеги.

З повагою, селищний голова Олександр Киризлієв

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА!

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто, вітаємо працівників Керуючих компаній Чабанів та Новосілок з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Ваша клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців наших населених пунктів ще не прокинулись, а завершується коли більшість вже сплять. Своєю працею ви створюєте комфортні умови для проживання в наших оселях, забезпечуєте жителів Чабанів та Новосілок комунальними послугами, робите наші населені пункти чистими та охайними, світлими та зеленими, благоустроєними.

Завдяки вашим старанням всі жителі мають у домівках тепло, воду та світло.
Ви зробили і робите багато хороших справ.
Дякуємо Вам за невтомну працю й відданість своїй професії.
Сподіваємось, що ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного виконання поставлених перед вами завдань.
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, натхнення, добробуту та нових професійних здобутків!
Хай щедрою до вас буде доля, обминають життєві негаразди!Будьте щасливі!

Хай легко працюється, гарно живеться
Хай доля щасливо до Вас усміхнеться.
Хай люблять Вас рідні, шанують всі люди,
Хай щедрим на сонце Вам день кожен буде!

З повагою, селищний голова Олександр Киризлієв

ЗУСТРІЧ З ВЕЛИКИМ КОБЗАРЕМ

У ветеранській кімнаті в Новосілках відбувся творчий вечір-зустріч з представниками ГО"Ветерани війни, праці і військової служби " з нагоди 203-річниці до дня народження великого українського поета, художника Тараса Шевченка.
Користуючись нагодою, за дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, всіх присутніх жінок привітали з Міжнародним жіночим днем-8 Березня заступники голови Юрій Бондар та Олег Наумчук.
Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. До всіх присутніх з вітальним словом звернулася голова організації Марина Володимирівна Тесанюк.
Привітати ветеранів чудовими віршами Великого Кобзаря завітали учні Новосілківської загальноосвітньої школи, за дорученням директора школи,- Ірини Олегівни Ліщук та молодий і талановитий гурт "ТамДеМИ"- Людмила Тимченко та Роман Гаврилов.
Чудові вірші поета продекламувала Лідія Лаврентівна Дудка. Українську народну пісню "Стоїть гора високая" виконала, разом з ветеранами, Надія Сергіївна Черниш.
У своєму вітальному слові Юрій Бондар також продекламував для ветеранами вірша Тараса Шевченка "У нашім раї на землі..". Олег Наумчук, вітаючи ветеранів, продекламував відомий вірш великого Кобзаря "І золотої, й дорогої...".
Ігор Маркович Перчихін підготував для всіх присутніх біографічну інформацію про життя та творчість великого поета.
Український народ є гордий тим, що в його історії є такий великий поет, художник та громадський діяч, як Тарас Григорович Шевченко, який злишив нам у спадок неоціненний скарб-свої твори!

З нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8-Березня Чабанівською селищною радою проведено ряд урочистих заходів.

З нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8-Березня Чабанівською селищною радою проведено ряд урочистих заходів. Привітання від селищного голови Олександра Киризлієва, разом з чудовими трояндами, отримали жінки та дівчата Чабанів і Новосілок. Урочисті заходи також проходили в Будинку культури Новосілок, Новосілківській загальноосвітній школі та у Центрі культури та дозвілля. Дітей з батьками та учасників концертної програми в Центрі культури та дозвілля також привітали солодкими подарунками.
Зі святом Вас, любі наші жінки! Добра, любові, миру та злагоди!

Більше статей...

 1. До дня народження Тараса Шевченка
 2. Дорогі жінки!
 3. Свято Весняних Мрій
 4. Вітаємо всіх жінок та дівчат зі "Святом весни"
 5. ПОЖЕЖНО - РЯТУВАЛЬНІ ЧАСТИНИ м. ВИШНЕВЕ, м. БОЯРКИ, смт. ЧАБАНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА РОБОТУ
 6. ГО "РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ" ПЕРЕДАЛА ЛІКИ ДЛЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В ЧАБАНАХ
 7. Невiдкладна медична допомога Києво-Святошинського району
 8. Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка
 9. Вітаємо з ювілеєм!
 10. У КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОЙШЛИ СВЯТКУВАННЯ МАСЛЯНОЇ ТА КОЛОДІЯ
 11. Рятувальники Києво-Святошинського району отримали сучасну пожежну техніку
 12. ПАМ"ЯТНІ ЗАХОДИ ПО ВШАНУВАННЮ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
 13. ДО ДНЯ ПАМ"ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
 14. Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року"
 15. О Г О Л О Ш Е Н Н Я
 16. В ЧАБАНАХ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ"ЯТІ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ
 17. 15 лютого - День пам’яті воїнів – інтернаціоналістів
 18. Свято зустрічі весни!
 19. ВІТАЄМО ВСІХ ХРИСТИЯН ЗІ СВЯТОМ СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО!
 20. З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА-СВЯТОМ ВСІХ ЗАКОХАНИХ!
 21. До уваги жителів Чабанів!
 22. ВІТАЄМО ГОЛОВУ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВАДИМА ГЕДУЛЬЯНОВА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
 23. До уваги бажаючих вступити на службу до Національної поліції України!
 24. СПІЛЬНА НАРАДА В ГОЛОСІЇВСЬКІЙ РДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ МАСИВУ ТЕРЕМКИ КИЄВА
 25. Рятувальники продовжуть застерігати мешканців району щодо дотримання правил безпеки під час перебування на тонкій кризі
 26. ВІТАЄМО ШАНОВНОГО ЮРІЯ КОСТЯНТИНОВИЧА МАСЛОВА З 80-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!
 27. До уваги жителів Чабанів та Новосілок, які мають потребу у працевлаштуванні. Відкрито багато різних вакансій.
 28. У відділення №65 АБ «УКРГАЗБАНК», (смт.Чабани, вул. Машинобудівників 1-Б) терміново потрібен Головний економіст
 29. В Чабанах та Новосілках відбулася виїзна робоча зустріч голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової та голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва.
 30. Прийшов час української музики!
 31. З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!
 32. ВІТАЄМО ШАНОВНОГО ВАДИМА ПАШКЕВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
 33. ШАНОВНА МИРОСЛАВО МИХАЙЛІВНО! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС!
 34. ВІТАЄМО ШАНОВНУ АЛЛУ ДМИТРІВНУ ШИДЛОВСЬКУ З 80-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!
 35. ВІТАЄМО З ЩЕДРИМ ВЕЧОРОМ ТА СВЯТОМ МАЛАНКИ!
 36. ДСНС УКРАЇНИ ОГОЛОШЕННЯ
 37. Запрошуємо на святкування Щедрого Вечора!
 38. РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ У ДНЗ ЯБЛУЧКО В НОВОСІЛКАХ
 39. В ЧАБАНАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ НОВОРІЧНИЙ ВОГНИК
 40. УВАГА НОВОСІЛКИ!

Яндекс.Метрика