Повідомлення та оголошення

УВАГА! УВАГА! В ЧАБАНАХ ВІДБУЛАСЯ НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ!

Щойно в Чабанах відбулася розгерметизація газового трубопроводу високого тиску (Уренгой-Помари-Ужгород), що постачає газ на Європу та проходить через поля Чабанів.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

27.08.20. з 09:00 до 18:00 буде відсутнє електропостачання в будинках по вулицям Покровська, Польова, Виноградна та на АЗС КЛО в Чабанах у зв’язку з відключенням ТП №1050.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Києво-Святошинський РЕС

ОТРИМАТИ НОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ, ЗАМІСТЬ ВТРАЧЕНОГО ЧИ ВИКРАДЕНОГО АБО ПРОВЕСТИ ОБМІН, ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ (ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЮ) ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ, ВІДТЕПЕР МОЖНА В ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРИ ЧАБАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ!

Враховуючи та представляючи інтереси громади, згідно укладеної угоди між Чабанівською селищною радою в особі голови Олександра Киризлієва та Головним сервісним центром МВС у Київській області в особі начальника Миколи Горбоноса, та на виконання рішення Чабанівської селищної ради, яким внесено зміни до переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг, введено нові адміністративні послуги, серед яких:

Детальніше...

ОЛЕКСАНДРА ФЕДОРОВИЧА КИРИЗЛІЄВА, ГОЛОВУ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ПОЧЕСНОГО ГОЛОВУ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ» ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ ФЕДОРОВИЧУ!
Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження від імені громади Чабанів та Новосілок, депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату Чабанівської селищної ради, трудових колективів комунальних підприємств, освітніх, медичних та закладів культури, громадських та ветеранських організацій.

Детальніше...

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ НОВОГО 2020 РОКУ ТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО!

Як швидко спливає час…Неначе ще вчора ми зустрічали рік , який незабаром закінчиться. Кожен рік ми згадуємо за зробленими справами та подіями, що відбулися. Якщо говорити за наші населені пункти Чабани та Новосілки, то ми з гордістю ідемо у Новий 2020 рік.

Детальніше...

ДО ВІДОМА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ

З моменту набрання чинності Закону України "Про Державний земельний кадастр” з початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр.
Перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті за посиланням: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

Детальніше...

ОЗЕРО В НОВОСІЛКАХ ПОВЕРНУЛИ ГРОМАДІ! СПОРТИВНИЙ СТАДІОН БІЛЯ ШКОЛИ ТЕЖ МАЄ СТАТИ ВЛАСНІСТЮ ГРОМАДИ!

З радістю інформуємо громаду Новосілок та Чабанів про те, що 10.12.2019року Постановою Верховного суду України у складі колегії суддів Касаційного Господарського суду (Головуючого судді,- Ю.Я. Чумак, судей,- Т.Б. Дроботова і К.М. Пількова) було розглянуто Апеляційну скаргу на Рішення Господарського суду Київської області від 20.05.2019 року по справі № 911/2850/18 за позовом Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області до ТОВ «Валентина і Анатолій» про розірвання договору оренди земельної ділянки з метою використання для суспільних потреб та зобов`язання передати земельну ділянку в належному стані у відповідності до її цільового призначення, залишено без задоволення для ТОВ «Валентина та Анатолій», Рішення господарського суду Київської області від 20.05.2019 року залишено без змін, на користь Чабанівської селищної ради.

Детальніше...

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Вітаю всіх працівників органів місцевого самоврядування, депутатів, членів Виконавчих комітетів, апарат Чабанівської селищної ради з професійним святом- Днем місцевого самоврядування!

Детальніше...

ДОРОГІ УКРАНЦІ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ВЕЛИЧНИМ ПРАВОСЛАВНИМ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДНЕМ ЗАХСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА!

Особливі привітання парафії Свято-Троїцького Храму в Чабанах і настоятелю Храму о. Мирославу з нагоди Храмового свята!

З давніх часів свято Покрови духовно об"єднує наш народ, вселяє в нього віру у покровительство та захист людського роду Божої Матері, мир та добро на нашій землі.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЄМО НОВОСІЛКИ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! ВІТАЄМО ПАРАФІАЛЬНУ ГРОМАДУ ХРАМУ РІЗДВА БОГОРОДИЦІ З ХРАМОВИМ СВЯТОМ!

ВІд імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, ГО"Розвиток Київщини " та себе особисто вітаю всіх жителів Новосілок з 93-ю річницею з дня заснування населеного пункту!

Детальніше...

До уваги мешканців та гостей села Новосілки!

До уваги мешканців та гостей села Новосілки!

У зв'язку з проведенням заходів по святкуванню Дня села Новосілки, в суботу 21.09.2019 року з 8:00 год. до 24:00 год. частково буде обмежено рух по проїзній частині, а саме: від перехрестя вул. Озерна та вул. Васильківська до перехрестя вул. Садова та дороги Новосілки-Чабани.

Для зручності водіїв в даний час діятиме тимчасова схема об'їзду по вул. Озерна - Садова (схема об'їзду для автомобільного транспорту - додається).

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

В ЧАБАНАХ ЗАКІНЧЕНО РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ ШУМОЗАХИСНОЇ СТІНИ ВЗДОВЖ ОДЕСЬКОЇ ТРАСИ ТА КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ НАДЗЕМНОГО ПІШОХОДНОГО МОСТУ БІЛЯ ЗУПИНЦІ ЧАБАНИ -1

Селище міського типу Чабани Києво-Святошинського району Київської області територіально є розташованим вздовж Одеської траси. Безумовно дане розташування є зручним, але водночас шум який доносився від руху транспорту створював певні дискомфортні умови для місцевих жителів громади впродовж уже багатьох років…

Детальніше...

ЗУПИНИМО СТИХІЙНЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ

Проблематика утилізації побутового сміття є однією з нагальних проблем, яка потребує вирішення на загальнодержавному рівні. На жаль, на сьогоднішній день є реальна проблема у закритті офіційних сміттєзвалищ у зв"язку з їхнім перезагруженням побутовими відходами та відкритті нових. Існує велика необхідність будівництва сміттєпереробних заводів за новітніми технологіями, долучення європейського досвіду з утилізації, переробки та захоронення побутових відходів, убезпечення і недопущення завдання шкоди навколишньому природному середовищу...

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Шановні мешканці і гості селища Чабани!
Повідомляємо, що з 28 по 30 червня 2019 року у селищі Чабани буде проводитись ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ з велосипедного спорту на шосе по «Олімпійському кільцю», яке проходить по вул. Покровській та вул. Машинобудівельників в смт Чабанах- вул. Промисловій в с.Хотові- вул. Садовій у с.Віта Поштова- «Велотрек». 
Запрошуємо Вас стати вболівальниками на даних велосипедних змаганнях на шосе Чемпіонату України!

Детальніше...

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕКРЕТАРЯ РАДИ ОЛЕНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ СОБОЛЄВУ!

Чабанівська селищна рада, депутатський корпус та виконавчий комітет вітають з Днем Народження секретаря селищної ради, депутата ОЛЕНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ СОБОЛЄВУ!

Детальніше...

ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ…БІЛЬ ТА ГОРЕ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ…ПАМ’ЯТАЙМО!

26 квітня День пам’яті Чорнобильської трагедії…33 роки тому - 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобильської атомної електростанції опалив землю і душі мільйонів громадян.

Детальніше...

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ !!!

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

За інформацією, яка надійшла від Інституту садівництва НААН України в с.  Новосілки, повідомляємо, що з 03 по 06.04.2019 Інститут буде
здійснювати обробку садів інсектицидним засобом «Брунька», у зв’язку з чим рекомендуємо пасічникам вжити необхідні заходи безпеки.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

ЩОДО СВІТЛОФОРНОГО ОБ’ЄКТУ ПО ОДЕСЬКІЙ ТРАСІ В ЧАБАНАХ…

Приємно зазначити, що світлофор по Одеському шляхопроводу де розвороти на смт. Чабани та с.Гатне запрацює в постійному режимі вже найближчим часом, власникам автомобільних засобів не буде необхідності їхати на розворот аж до Глевахи, ( діючий розворот на Круглику теж буде закритий), витрачати лишнє пальне і час, накручувати зайві кілометри…

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Чабанівська селищна рада Києво-Святошинського району Київської області оголошує конкурс на посаду головного спеціаліста Центру надання
адміністративних послуг (питання паспортизації населення).

Детальніше...

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НОВОСІЛКИ! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСІЛОК!

З великою повагою до кожного із Вас звертаюсь в цей святковий день. ВІд імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, ГО"Розвиток Київщини " та себе особисто вітаю Вас з 92-ю річницею села Новосілки, Чабанівської селищної ради, Києво-Святошинського району, Київської області! 

Детальніше...

В ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ЧАБАНІВ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов’їну.

   24 серпня 1991 року здійснилась споконвічна мрія українського народу. Україна постала незалежною державою, вільною серед вільних, рівною серед рівних держав світу.

Детальніше...

ВІТАЮ ВСІХ УКРАЇНЦІВ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

     Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету,- прийміть  щирі вітання з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України! Нехай символ України - Державний прапор - осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України!

Детальніше...

Більше статей...

 1. ІНФОРМУЄМО ПРО ЗМІНИ У РУСІ МАРШРУТНИХ АВТОБУСІВ В ЧАБАНАХ ТА НОВОСІЛКАХ №739 ТА №821
 2. З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ!
 3. Увага!!! ОГОЛОШЕННЯ!
 4. Служити готові
 5. ВЕЧІР ПАМ'ЯТІ ДО 32-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ ТРАГЕДІЙ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
 6. До Дня св. Валентина!
 7. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВОЛОДИМИРА СТЕПАНОВИЧА ЧУПРИНУ
 8. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АНДРІЯ ПЕТРОВИЧА ПІЩАЯ
 9. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БОНДАРЯ ЮРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА
 10. ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!
 11. Вітаємо!
 12. ШАНОВНІ ЮРИСТИ! ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ЮРИСТА!
 13. ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!
 14. ЧАБАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ!
 15. ГО «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ» - ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ НА БЛАГО ГРОМАДИ!
 16. ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ
 17. УВАГА! ЗЛІСНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН-АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА!
 18. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА СТЕПАНОВИЧА СИТНИКА
 19. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕГА НАУМЧУКА!
 20. З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! ДОРОГІ СПІВВІТЧИЗНИКИ! ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ!
 21. ВІТАЄМО ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА КП «ЧАБАНІВСЬКА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» ШАНОВНУ ТЕТЯНУ МИКОЛАЇВНУ БРОВКО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
 22. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВУ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА!
 23. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛЕОНІДА КЛИМЧУКА!
 24. ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА БОГАЧОВА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
 25. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ШАНОВНОГО БОГДАНА ЛИТОВЧЕНКА!
 26. ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ!
 27. ВІТАЄМО НАШИХ ПРАВООХОРОНЦІВ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДРУГОЮ РІЧНИЦЕЮ СТВОРЕННЯ НПУ!
 28. ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
 29. ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ!
 30. ВІТАЄМО ЯРОСЛАВА ГРАБЧУКА З ЮВІЛЕЄМ!
 31. До уваги жителів Чабанів та Новосілок!
 32. З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ... В ЧАБАНАХ ВІДКРИТО ВІДДІЛЕННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
 33. ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК! РЕМОНТНІ РОБОТИ!
 34. З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!
 35. ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК! РЕМОНТНІ РОБОТИ!
 36. ПОЛІЦІЯ ПОПЕРЕДЖАЄ!
 37. Патрульна поліція України
 38. 31-річниця аврії на Чорнобильській АЕС
 39. Дорогі києво-святошинці! Щиро вітаю вас з 80-річчям нашого району!
 40. ЗРОБИМО РАЗОМ НАШЕ СЕЛО ЧИСТИМ, ЗЕЛЕНИМ, КВІТУЧИМ, ЗАТИШНИМ

Яндекс.Метрика