Сімейні цінності

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

До Дня захисту дітей в ДНЗ «Дзвіночок» Чабанів відбулося дитяче свято.
Мрії збуваються!
Напевно недарма таке чудове і світле свято як День захисту дітей ми святкуємо 1 червня - у перший день літа.

Детальніше...

В ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ЧАБАНІВ, В РАМКАХ ДНІВ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ, ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МАТЕРІ ПІД ГАСЛОМ "УКРАЇНА-ЄВРОПЕЙСЬКА РОДИНА!"

Святкові заходи в рамках Днів Європи в Україні та з нагоди Дня Матері відбулися в Центрі культури та дозвілля у Чабанах за підтримки Чабанівської селищної ради.

Детальніше...

НЕ ВТРАЧАЙ НАДІЇ...ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Чабанівська селищна рада та ГО"Розвиток Київщини " провели ряд заходів та зустрічей з людьми обмеженими у своїх можливостях, членами їхніх сімей та опікунами до Дня інвалідів.

Детальніше...

Вітаємо з 80-річним ювілеєм Марину Володимирівну Тесанюк!

Від імені Чабанівської селищної ради, селищного голови Олександра Киризлієва, виконавчого комітету ГО «Розвиток Київщини» депутатського корпусу, виконавчого комітету вітаємо з 80-річним ювілеєм голову громадського об’єднання Новосілок «Ветерани війни, праці і військової служби» Марину Володимирівну Тесанюк!

Детальніше...

Найстаршому довгожителю Новосілок – 98!

У серпні Марії Степанівні Девтеровій виповнилося 98. Вона найстарший житель Новосілок. Від імені селищного голови з Днем народження її привітали заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар та помічник голови Олег Наумчук.

Детальніше...

ВІТАЄМО НАЙСТАРШОГО ДОВГОЖИТЕЛЯ НОВОСІЛОК!!!

9 серпня 2016 року за дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітали найстаршого жителя Новосілок,- Марію Степанівну Девтерову з 98-літтям!!!

Привітати Марію Степанівну від імені селищного голови завітали заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар та помічник голови Олег Наумчук.

Детальніше...

Літечко  прийшло !

1 –го  червня  в дошкільному навчальному закладі  «Яблучко» 

с. Новосілки розпочався оздоровчий літній період. На  засіданні підсумкової  педагогічної ради було затверджено план оздоровлення дітей закладу, проведено ряд інструктажів з працівниками з метою забезпечення  успішного догляду за дітьми влітку, зміцнення та збереження їхнього здоров’я.

Детальніше...

12.06.16року в Центрі культури та дозвілля відбувся майстер –клас з вітражного розпису скла.

Від імені учасників заходу та Центру культури та дозвілля щиро вдячні за чудові враження та море позитивних емоцій ,які подарувала нам Таїсія Другакова, переможець у народному та інтернет голосуванні фестивалю писанок, що проходив у цьому році на Софіївській площі м.Київ.

Детальніше...

Відсвяткували День матері

За підтримки селищного голови Олександра Киризлієва відбулися святкові заходи в Чабанах «Україна велика родина». Для дітлахів у двох вікових категоріях влаштували конкурс «Творімо маму».

Детальніше...

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО У «ДЗВІНОЧКУ»

День захисту дітей у дитячому садочку «Дзвіночок» сповнений  яскравими, радісними сюрпризами: весела музика лунала з самого ранку, спортивні ігри, естафети, веселі старти, етичні бесіди, конкурс малюнків на асфальті проводились  у першу половину дня.

Детальніше...

Все краще – дітям!

У Новосілках на вулиці Васильківський дообладнали дитячий та спортивний майданчики. Кошти на проект виділила Чабанівська селищна рада після звернення мешканців житлового масиву.

На дитячому майданчику з’явилися три нових спортивноігрових елементи: «джип», «мотоцикл» і «півник». Всі вони зафіксовані на пружинах, тому малеча може на них гойдатися.

Детальніше...

Велика родина – велика праця!

У 22 роки він став батьком одразу трьох дітей. Дружина подарувала йому двох дівчат і хлопчика. Через десять років народився ще один син. Тож значні здобутки Олександр Киризлієв має і на родинному фронті. Про те, чим живе лідер «Розвитку Київщини» поза роботою, він розказав в ексклюзивному інтерв’ю.

Детальніше...

Яндекс.Метрика