Сімейні цінності

НЕ ВТРАЧАЙ НАДІЇ...ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Чабанівська селищна рада та ГО"Розвиток Київщини " провели ряд заходів та зустрічей з людьми обмеженими у своїх можливостях, членами їхніх сімей та опікунами до Дня інвалідів.

Заходи та зустрічі проходили у ветеранській кімнаті с.Новосілок та у приймальні ГО "Розвиток Київщини" в Чабанах. Найбільш соціально не захищені інваліди, люди обмежені у своїх можливостях, серед яких обмежені у пересуванні та прикуті до ліжка, отримали від голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва адресні матеріальні допомоги та від ГО"Розвиток Київщини" продуктові набори.
За дорученням селищного голови заходи проводив заступник голови з соціальної політики та гуманітарних питань Олег Наумчук. У зв"язку з епідемією простудних захворювань ветеранським організаціям та соціально незахищеним верствам населення було передано антибіотики широкого спектру дії (прийом лише за призначенням лікаря).Також долучилися до організації в проведенні даних заходів та надали посильну допомогу місцеві депутати: Грузинська В.М., Среда К.П., Коваль А.В., Ратушенко І.Т., Климчук Л.В., Матвієнко В.В., місцевий меценат та волонтер-Ксенія Врачевська.
Приємно було вручити нашому землякові, учаснику Великої Вітчизняної війни Івану Микитовичу Пасічнику, відзнаку від Президента України, ювілейну медаль "70 років Перемоги над нацизмом".

3 грудня 1992 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародним днем інвалідів, людей з обмеженими можливостями.
Проведення даного дня спрямовано на посилення уваги суспільства до проблем інвалідів, захисту їх прав. Мета
даного заходу – привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом та обмежений у своїх можливостях від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя.

Чисельність інвалідів у всьому світі, на жаль, зростає. Причиною цьому є природні катаклізми, забруднення навколишнього середовища, дорожньо-транспортні пригоди, вроджені патології та хронічні захворювання. Відсутність здоров’я через хворобу, травму, нещасний випадок або з інших причин, вимагає проведення відновного лікування або реабілітації, допомоги та уваги близьких людей, суспільства та держави. Жага до життя, бажання бути потрібним родичам, нести суспільну користь людям, не розчаровуватися у житті, як би не було важко...

 

Милый Ангел

Мой милый Ангел, ты за мной
С улыбкой нежной наклонясь
Рукой дотронулся-постой!
Еще работа осталась...

Еще хочу дождаться я
Чтоб вырос внук, он очень мал.
Как заколосится земля
И солнца выглянет овал.

Мне трудно жить, но и с тобой,
Мне очень хочется идти.
Сейчас зима, прийди весной,
Может нам будет по пути.

Весною будут провожать
Капели звон и птичий щебет.
Я им не буду отвечать
И жизни подведу свой дебет.

А может ты весной и сам,
Свое отклонишь предложенье.
Вернешься вверх к своим Богам,
Попросишь за меня прощенья.

Когда бы ты не приходил
У нас найдется просьба к Богу.
Чтобы не много погодил
И дал собраться в путь дорогу...

Прости мой Бог меня за то,
Что хочется здесь жить подольше.
Когда пришлешь свое авто,
Мне не придется думать больше...

 

Вітаємо з 80-річним ювілеєм Марину Володимирівну Тесанюк!

Від імені Чабанівської селищної ради, селищного голови Олександра Киризлієва, виконавчого комітету ГО «Розвиток Київщини» депутатського корпусу, виконавчого комітету вітаємо з 80-річним ювілеєм голову громадського об’єднання Новосілок «Ветерани війни, праці і військової служби» Марину Володимирівну Тесанюк!

Детальніше...

Найстаршому довгожителю Новосілок – 98!

У серпні Марії Степанівні Девтеровій виповнилося 98. Вона найстарший житель Новосілок. Від імені селищного голови з Днем народження її привітали заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар та помічник голови Олег Наумчук.

Детальніше...

ВІТАЄМО НАЙСТАРШОГО ДОВГОЖИТЕЛЯ НОВОСІЛОК!!!

9 серпня 2016 року за дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітали найстаршого жителя Новосілок,- Марію Степанівну Девтерову з 98-літтям!!!

Привітати Марію Степанівну від імені селищного голови завітали заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар та помічник голови Олег Наумчук.

Детальніше...

Літечко  прийшло !

1 –го  червня  в дошкільному навчальному закладі  «Яблучко» 

с. Новосілки розпочався оздоровчий літній період. На  засіданні підсумкової  педагогічної ради було затверджено план оздоровлення дітей закладу, проведено ряд інструктажів з працівниками з метою забезпечення  успішного догляду за дітьми влітку, зміцнення та збереження їхнього здоров’я.

Детальніше...

12.06.16року в Центрі культури та дозвілля відбувся майстер –клас з вітражного розпису скла.

Від імені учасників заходу та Центру культури та дозвілля щиро вдячні за чудові враження та море позитивних емоцій ,які подарувала нам Таїсія Другакова, переможець у народному та інтернет голосуванні фестивалю писанок, що проходив у цьому році на Софіївській площі м.Київ.

Детальніше...

Відсвяткували День матері

За підтримки селищного голови Олександра Киризлієва відбулися святкові заходи в Чабанах «Україна велика родина». Для дітлахів у двох вікових категоріях влаштували конкурс «Творімо маму».

Детальніше...

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО У «ДЗВІНОЧКУ»

День захисту дітей у дитячому садочку «Дзвіночок» сповнений  яскравими, радісними сюрпризами: весела музика лунала з самого ранку, спортивні ігри, естафети, веселі старти, етичні бесіди, конкурс малюнків на асфальті проводились  у першу половину дня.

Детальніше...

Все краще – дітям!

У Новосілках на вулиці Васильківський дообладнали дитячий та спортивний майданчики. Кошти на проект виділила Чабанівська селищна рада після звернення мешканців житлового масиву.

На дитячому майданчику з’явилися три нових спортивноігрових елементи: «джип», «мотоцикл» і «півник». Всі вони зафіксовані на пружинах, тому малеча може на них гойдатися.

Детальніше...

Велика родина – велика праця!

У 22 роки він став батьком одразу трьох дітей. Дружина подарувала йому двох дівчат і хлопчика. Через десять років народився ще один син. Тож значні здобутки Олександр Киризлієв має і на родинному фронті. Про те, чим живе лідер «Розвитку Київщини» поза роботою, він розказав в ексклюзивному інтерв’ю.

Детальніше...

Яндекс.Метрика