9 серпня 2016 року за дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітали найстаршого жителя Новосілок,- Марію Степанівну Девтерову з 98-літтям!!!

Привітати Марію Степанівну від імені селищного голови завітали заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар та помічник голови Олег Наумчук.

 

Марія Степанівна прожила довге та цікаве життя, хоча було воно нелегким.Зараз проживає в Новосілках по вулиці Васильківській,97 -виборчий округ №23, депутат Петро Григорович Шеремет, разом зі старшою дочкою. За життя виростила та виховала двух доньок та двох синів. На жаль зараз залишилася з доньками та має двох онуків, які також приїхали привітати бабусю! Заслужений вчитель України, має багато нагород та почесних грамот. Все життя пропрацювала вчителем молодших класів. Вдячні учні, які вже самі стали пенсіонерами, досі провідують рідну вчительку. Людину, яка колись навчила читати та писати, розказала про світ ,в якому живемо... За життя багото де закидала доля: жили і в Карелії, і в Криму, зараз живуть на рідній Украйні. Була прихожанкою Свято-Пантелеймонівського монастиря, що у Феофанії. За збігом обставин, народилася саме в день святого Цілителя Пантелеймона, якого дуже пошановує Православна Церква. Завжди вірила і вірить в Бога. Каже, що саме Господь дає їй сил жити і переносити життєві випробування... Життя прожити,-не поле перейти...На жаль чотири роки тому Марія Степанівна отримала травму.....з тих пір стала прикутою до ліжка... Любляча дочка доглядає за Мамою .Змушена працювати, хоча вже давно на пенсії, бо таке зараз не легке життя. Завжди спішить додому, бо дома чекає найрідніша у світі людина-Мама! Буває, коли вона дома в день одна...Однак, дочка Марії Степанівни, Надія Олександрівна, вдячна представникам ГО "Первинна організація ветеранів с.Новосілки" де головою Маслов Ю.К., за те, що не забувають та допомагають. Особливо вдячні заступнику голови ветеранської організації Аллі Георгівні Гідзун за те що, часто провідує, приносить гостинці, а інколи і чергує біля хворої...Приємно було бачити іскру радості в очах Марії Степанівни! Вона була дуже радою, що до неї завітали. 
Пам"ятаймо та бережімо своїх батьків, життя таке швидкоплинне, роки пролітають, як одна мить. Чабанівська селищна рада завжди допомагає жителям наших селищ, які потребують допомоги, з тих чи інших життєвих причин, при раді працює профільна депутатська комісія. Практично кожної депутатської сесії виділяються кошти з місцевого бюджету на матеріальні допомоги. Бережімо та допомагаймо тим людям, які потребують нашої допомоги. ПОВАЖАЙМО ЛЮДЕЙ СТАРШОГО ВІКУ, їм так потрібна наша увага!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика