У серпні Марії Степанівні Девтеровій виповнилося 98. Вона найстарший житель Новосілок. Від імені селищного голови з Днем народження її привітали заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар та помічник голови Олег Наумчук.

 

Життя Марії Степанівни довге та цікаве, хоча й нелегке. Зараз жінка мешкає на вулиці Васильківській, 97, виборчий округ №23, депутат Петро Шеремет, разом зі старшою дочкою. Жінка виростила та виховала двох доньок і двох синів, має двох онуків. Заслужений вчитель України відзначалася багатьма нагородами та почесними грамотами. Марія Степанівна працювала вчителем молодших класів. Вдячні учні, які вже самі стали пенсіонерами, досі провідують рідну вчительку. Людину, яка колись навчила читати та писати, розказала про світ, в якому живемо.

 

Марія Степанівна була прихожанкою Свято-Пантелеймонівського монастиря, який розташований у Феофанії. За збігом обставин, народилася саме в день святого Цілителя Пантелеймона, якого дуже шанує Православна Церква. Завжди вірила і вірить в Бога. Каже, що саме Господь дає їй сил жити і переносити життєві випробування.

 

Життя прожити – не поле перейти. Чотири роки тому Марія Степанівна отримала травму, тому з тих пір прикута до ліжка. Любляча дочка доглядає за Мамою. Змушена працювати, хоча вже давно на пенсії. Завжди спішить додому, бо на неї чекає найрідніша у світі людина – Мама! Дочка Марії Степанівни, Надія Олександрівна, вдячна представникам ГО «Первинна організація ветеранів Новосілок», за те, що не забувають та допомагають. Особливо вдячні заступнику голови ветеранської організації Аллі Георгівні Гідзун за те що, часто провідує, приносить гостинці, а інколи і чергує біля хворої. Приємно бачити іскру радості в очах Марії Степанівни.

 

Пам’ятаймо та бережімо своїх батьків, життя таке швидкоплинне, роки пролітають, як одна мить. Чабанівська селищна рада завжди допомагає своїм жителям, які потребують допомоги з тих чи інших життєвих при чин. У раді працює профільна депутатська комісія. Майже на кожній депутатській сесії виділяються кошти з місцевого бюджету на матеріальні допомоги місцевим жителям.

 

 

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика