Від імені Чабанівської селищної ради, селищного голови Олександра Киризлієва, виконавчого комітету ГО «Розвиток Київщини» депутатського корпусу, виконавчого комітету вітаємо з 80-річним ювілеєм голову громадського об’єднання Новосілок «Ветерани війни, праці і військової служби» Марину Володимирівну Тесанюк!

 

Марина Володимирівна є чудовою, чуйною та доброзичливою людиною. Ветеранська організація під її керівництвом проводить велику роботу: співпрацює з громадськими та благодійними організаціями, допомагає ветеранам, хворим людям, одиноким, обділеним увагою та піклуванням. Ветерани часто подорожують по Україні, беруть участь у культурних та соціальних заходах. При організації проводиться робота з ветеранами у різних напрямках (медицина, література, мистецтво і т.д.). Є ветерани, які пишуть чудові вірші.

 

*** Журавлиним ключем відлітають літа, сивина засріблила вже скроні, тільки в серці у Вашім та ж струна золота, те ж тепло незгасиме в долонях. Щоб сонечко завжди Вам всміхалось, щоб діти вам вклонялись, щоби Ваша доброта в онуках проросла, щоб завжди Вас шанували і у холод зігрівали. Хай святий Ваш Ангел-Хоронитель не залишає Вас у клопотах усіх. Для Вас він захисник, супутник і цілитель на все життя, на довгий вік! С Днем народження, Марино Володимирівно!

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика