Дошкільний навчальний заклад «Яблучко» с. Новосілки провів належну підготовку до роботи в новому навчальному році.

 

Нарешті прийшов довгоочікуваний вересень! Закінчено всі заплановані ремонтні роботи: проведено косметичний ремонт новоствореної групи «Колисочка», відремонтовано пральний блок, встановлена нова прогулянкова веранда, відремонтована доріжка, проведено капітальний ремонт стіни біля кухонного блоку. В жовтні місяці буде змонтоване нове ігрове обладнання на всіх ділянках дитячого садка.

 

Дошкільний навчальний заклад «Яблучко» розпочав свою роботу у повному кадровому складі. Три нові групи прийняли дітлахів загальною кількістю 95 дошкільників. Всього в «Яблучку» 265 зерняток – діток! 1 вересня щасливими були дітлахи, батьки, а також «великі діти» «Яблучка» - працівники. Особливої уваги заслу говує оновлений колектив дошкільного закладу. До нас прийшли молоді люди, які вирішили присвятити себе вихованню малюків. Це вихователі Ільченко Анна, Омельчук Оксана, помічники вихователів Стефурак Світлана, Краснощок Людмила, Дудченко Ірина. З молодою, оновленою командою сподіваємось досягти високих результатів у навчанні та вихованні майбутнього покоління нашої держави. Дуже багато задумок та ідей. Плануємо впроваджувати освітній проект «Освіта – для сталого розвитку». Спільно з батьками будемо працювати над питаннями збереження довкілля, виховання у дітей почуття відповідальності за рідну Землю, прагнення зберегти та примножити її багатства.

 

Хочу побажати дівчатам, які переступили поріг альма - матері дитинства, здоров’я, сили, любові до діток та радості від життя. Впевнена, що адміністрація закладу та керівництво Чабанівської селищної ради не залишать вас один на один з таким непростим, а інколи і жорстоким нинішнім світом. Красиві, завзяті, енергійні, розумні – успіхів вам у нових починаннях! Матеріал підготувала завідувач ДНЗ «Яблучко», А.М. Джемесюк

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика