Святкові заходи в рамках Днів Європи в Україні та з нагоди Дня Матері відбулися в Центрі культури та дозвілля у Чабанах за підтримки Чабанівської селищної ради.

З вітальним словом від імені голови селищної ради Олександра Киризлієва, депутатського корпусу, виконавчого комітету до всіх присутніх звернулися заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів влади Юрій Бондар та секретар виконавчого комітету, керуюча справами Наталія Макарська, які зазначили про необхідність виховання молодого покоління в дусі патріотизму, сімейних цінностей, любові та поваги до найближчих та найдорожчих людей у світі, тих хто дав нам життя-наших Матерів!
Було приємно бачити всіх присутніх у чудових різнобарвних українських вишиванках.
Колектив Центру разом з молодими виконавцями та дітьми підготували, як завжди, чудову концертну святкову програму. Співали пісень та декламували вірші.

В рамках заходу відбувся конкурс по написанню творів на тему "Рідна мати моя". Згідно рішення журі, до складу якого входили представники селищної ради Юрій Бондар та Наталія Макарська, переможцями конкурсу стали:
І місце- Окоронко Софія, 2Б клас;
ІІ місце –Малюк Надія, 1Б клас,та Вовкотруб Аліна, 1Б клас;
ІІІ місце- Ігнатенко Софія, 1Б клас та Кузніцова Поліна, 1Б клас Новосілківської середньої загальноосвітньої школи.
Призери були відзначені матеріальними винагородами.

Також приємно зазначити про прийняті домовленості про безвізовий режим між Україною та Європейським союзом — статусом, що дозволить громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу.

Захід відбувся в чудовій святковій атмосфері, висловлюємо слова вдячності всім учасникам та організаторам заходу!

Виконавчий комітет

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика