Спортивне життя

СТАДІОН В НОВОСІЛКАХ ПОВЕРНУЛИ ГРОМАДІ! АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВИГРАНО!

Постановою Північного Апеляційного Господарського суду від 17 грудня 2019 року, у складі головуючого судді Чорногуз М.Г. та суддей Тарасенко К.В. і Агрикової О.В. було винесено Постанову про задоволення апеляційної скарги Чабанівської селищної ради на рішення Господарського суду Київської області (суддя Мальована Л.Я.) про розірвання договору оренди земельної ділянки у зв’язку з необхідністю надання її для суспільних потреб громади Чабанів та Новосілок.

Детальніше...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! В ЧАБАНАХ СТАРТУВАЛА МІЖНАРОДНА ВЕЛОГОНКА RACE HORIZON PARK –CHABANY RACE

Традиційно, четвертий рік підряд, в селищі Чабани Києво-Святошинського району стартувала «Велогонка Миру», перша з серії міжнародних велогонок Race Horizon Park-2019 Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) під офіційною назвою Horizon Park Race For Peace. 

Детальніше...

В ЧАБАНАХ СТАРТУВАЛА МІЖНАРОДНА ВЕЛОГОНКА HORIZON PARK RACE FOR PEACE! ВІТАЄМО ПЕРШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

Вже традиційно, третій рік підряд, в селищі Чабани Києво-Святошинського району стартує «Велогонка Миру», перша з серії міжнародних велогонок Race Horizon Park 2018. Починаючи з 2014-го року, традиційні київські старти відкриваються «Велогонкою Миру», чоловічою одноденкою категорії 1.2 Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) під офіційною назвою Horizon Park Race For Peace.

Детальніше...

ПРИВІТАЛИ ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ ФК «АВАНГАРД» З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2018 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З нагоди наступаючих Різдвяних свят та Нового 2018 року відбулася зустріч в Новосілківській загальноосвітній школі з юними футболістами ФК «Авангард» та представниками Чабанівської селищної ради. Вітання від селищного голови Олександра Киризлієва передали заступники Юрій Бондар та Олег Наумчук і вручили юним спортсменам солодкі подаруночки від святого Миколая.

Детальніше...

Увага! Шановні батьки!

   Увага! Шановні батьки!
   З радістю повідомляємо Вам, що за активної підтримки голови Чабанівської селищної ради — Киризлієва Олександра Федоровича, дитячий футбольний клуб “Авангард” оголошує набір НОВИХ ГРУП на тренування по Футболу!

Детальніше...

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ФУТБОЛУ

10 грудня шанувальники найпопулярнішої гри у світі відзначають Всесвітній день футболу. Організація Об'єднаних Націй ухвалила рішення про появу свята у зв'язку з постійно зростаючим інтересом людей різного віку, національностей та віросповідання до захоплюючої гри у футбол.

Детальніше...

Команда Києво-Святошинського району здобула перемогу в обласній Спартакіаді серед депутатів

Команда Києво-Святошинського району здобула перемогу в VІ обласній Спартакіаді серед депутатів обласної, міських, районних, сільських та селищних рад Київщини, що відбулася 10 вересня в Ірпені.

Детальніше...

ЮНІ СПОРТСМЕНИ РАЗОМ З БАТЬКАМИ ВІДВІДАЛИ ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ ЗІ СТРИБКІВ У ВОДУ

Жителі Чабанів та Новосілок, юні спортсмени разом з батьками, представники ГО"Розвиток Київщини", відвідали Чемпіонат Європи зі стрибків у воду.

Детальніше...

ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ – ЦЕ ЗАВЖДИ КРУТО!

Участь у районному туристичному зльоті – це добра традиція для Новосілківської школи, яка існує вже 30 років. 
Як завжди галявина на крутому березі річки Ірпінь в першу суботу червня збирає фанатів туризму. Останні роки організатори проводять тренувальні збори, до яких долучають усіх романтиків та любителів екстріму. Сімоник Наталія Юріївна, вчитель географії, вже багато років готує туристів школи до змагань, але на туристичний зліт з’їжджаються і випускники школи різних років (найстарші випускники 1988 року).

Детальніше...

КРАСА, ВИТОНЧЕНІСТЬ, ГРАЦІОЗНІСТЬ….ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА В ЧАБАНАХ

Художня гімнастика, по праву вважається одним з найкрасивіших та жіночних Олімпійських видів спорту, який має мільйони шанувальників по всьому світу. Для дівчаток це чудова постава, неймовірна гнучкість та граціозність . У гімнасток завжди красива фігура та пластично граціозні рухи.

Детальніше...

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

КОМАНДА БАСКЕТБОЛІСТОК НОВОСІЛКІВСЬКОЇ ШКОЛИ "БАГІРА" В ЧЕРГОВИЙ РАЗ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ СЕЗОНУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЮНАЦЬКОЇ БАСКЕТБОЛЬНОЇ ЛІГИ (ВЮБЛ) серед дівчат 2003 РОКУ НАРОДЖЕННЯ.

Детальніше...

ВЕЛОГОНКОЮ СВІТУ У ЧАБАНАХ ВІДКРИЛАСЯ СЕРІЯ МІЖНАРОДНИХ ВЕЛОГОНОК RACE HORIZON PARK- 2017

На подіумі переможців: Україна, Данія і Казахстан.
Переможцями першого дня стали: Михайло Кононенко з київської команди Kolss Cycling Team - 1 місце, Якоб Франдсен з команди Данії Team Aura Energy - CK Aarus - 2 місце. Бронзу завоював Микита Соколов з казахстанської Vino - Astana Motors. В селищі Чабани, під Києвом стартувала програма традиційної серії міжнародних велогонок Race Horizon Park 2017, яка вже шостий рік підряд проходить в останній уїкенд травня в українській столиці. Починаючи з 2014-го року, традиційні київські старти відкриваються "Велогонкою світу", чоловічою одноденкою категорії 1.2 Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) під офіційною назвою Horizon Park Race For Peace. Щоб підкреслити головне посилання гонки, безпосередньо перед стартом були випущені дітьми білі голуби світу, як символ миру.

У відкритті міжнародних змагань в Чабанах взяли участь президент Федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко, голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, депутат Києво-Святошинської районної ради Олександр Паламарчук, голова Віто-Поштовської сільської ради Дмитро Шульган.

Колектив Центру культури та дозвілля Чабанів "Сузір"я", разом з селищним головою зустрів короваєм голову Федерації велоспорту та заспівав гарну пісню. Перед початком змагань прозвучав гімн України. Діти запустили в небо голубів. як символ миру на планеті Земля. Пострілом з спортивного пістолету селищний голова Чабанів Олександр Киризлієв дав старт до міжнародних велозмагань спортсменам-учасникам.

"Це зовсім не випадковість, що у нашої п'ятничної гонки саме така назва. Воно з'явилося в 2014-му році і стало реакцією на трагічні події, які відбувалися і продовжують відбуватися в нашій країні", - говорить Олександр Башенко, президент Федерації велоспорту України і глава організаційного комітету Race Horizon Park. "Вони торкнулися і велоспорту. Так в Донецьку тепер не можуть проводитися традиційні змагання Гран-прі Донецька, а Крим і зовсім був головним місцем для тренувань наших провідних велосипедистів. Але за допомогою Horizon Park Race For Peace ми звертаємося не лише до велосообществу: ми хочемо в ці непрості для України часи подарувати свято усьому Києву і усій Україні".

Якщо раніше Horizon Park Race For Peace проходила в Голосіївському районі міста Києва, то з минулого року вона переїхала в Чабани. Завдяки цьому Федерації велоспорту України спільно з Чабанівською селищною радою вдалося здійснити давню задумку: відремонтувати знамените "Олімпійське кільце" яке було побудовано для тренувань радянських велосипедистів до Олімпійських ігор 1980-го року. Після розвалу СРСР ця легендарна траса довгий час була порожня, внаслідок чого вона була частково зруйнована. І якщо минулого року на "Олімпійському кільці" був проведений переважно косметичний ремонт, то наступного року ми плануємо спільно з Київською ОДА та депутатами обласної ради провести грунтовний ремонт. "Приймати Race Horizon Park - це велика честь для нас", - відмічає Олександр Киризлієв, голова селищної ради Чабанів. "Ми дуже раді, що жителі Чабанів другий рік підряд побачать велосипедні змагання найвищого рівня. Але для нас це не просто престижна велогонка, але і стимул до подальшого ремонту доріг та розвитку інфраструктури населеного пункту. Horizon Park Race For Peace - чергове підтвердження тому, що життя за межами міста Києва не закінчується, а лише продовжується."

Одноденна гонка Horizon Park Race For Peace стартувала в селищі Чабани на вулиці Покровській (Кірова). Гонщикам належало 10 разів (не зважаючи на дощову погоду) здолати круг протяжністю в 16 кілометрів. Таким чином, загальна дистанція Horizon Park Race for Peace склала 160 кілометрів. У гонці взяли участь 21 команда: 12 зарубіжних з 9 країн і 9 українських. За перші призові місця змагалося 115 велосипедистів. Серед них беззмінні переможці Race Horizon Park, команда KolsCycling Team з Києва, а також сильні міжнародні команди Astana - Vino Motors (Казахстан), Minsk Cycling Club (Білорусь), Synergy Baku Cycling Project (Азербайджан) і Wibatech 7r Fuji (Польща). Головним суддею Race Horizon Park 2017 став відомий комісар UCI Якоб Кнудсен (Данія).

Президент Федерації велоспорту України і голова організаційного комітету Race Horizon Park Олександр Башенко подарував голові селищної ради Чабанів, де проходила п'ятнична чоловіча одноденка Horizon Park Race for Peace, несподіваний подарунок-велосипед. Після того, як Олександр Киризлієв зустрів учасників міжнародної велогонки хлібом-сіллю, Башенко зробив жест у відповідь : тепер людина номер один у Чабанах зможе їздити на велосипеді від технічного спонсора Race Horizon Park, компанії Scott. "Ми неймовірно вдячні Олександру Киризлієву за те, що він робить для розвитку українського велоспорту", - сказав Олександр Башенко. "Той факт, що Чабани взяли на себе таку відповідальність і відновили знамените "Олімпійське кільце", доводить справжню любов Киризлієва та його команди однодумців до спорту. Я абсолютно упевнений в тому, що саме такі молоді посадовці як Олександр Киризлієв, представники нового покоління України, приведуть нашу країну до світлого майбутнього, одночасно зробивши цінні кроки для розвитку українського спорту". "Величезне спасибі Олександру Башенко і усій Федерації велоспорту України - за те, що вдихнули нове життя у Чабани", - відмітив Олександр Киризлієв. "Кілька років тому ми взагалі не розуміли для чого потрібне асфальтне покриття на дорозі через ліс. Але завдяки тому, що до нас звернулася Федерація, ми не просто взялися за його ремонт "Олімпійського кільця", але вже зараз користуємося своїми здобутками, використовуючи трасу за призначенням. Ми завжди раді бачити велоспорт найвищого рівня у Чабанах".

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради
Організаційний комітет

26 ТРАВНЯ В ЧАБАНАХ ПРОЙДЕ МІЖНАРОДНА ВЕЛОГОНКА

25 квітня у Києві в Українському Кризовому медіа центрі Українського Дому, пройшла анонсуюча прес-конференція міжнародної велогонки Race Horizon Park 2017. Учасниками прес-конференції були Олександр Башенко-голова оргкомітету велогонки, Олексій Трофимов-начальник управління молоді та спорту КМДА, Олександр Киризлієв-голова Чабанівської селищної ради, українські спортсмени-велогонщики, Skype включення іноземних команд.

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ПЕРШОЇ ФУТБОЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ "ЗІРКИ ФУТБОЛУ "ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В ЧАБАНАХ!

В здоровому тілі-здоровий дух! Саме здоров"ю нації слід приділяти велику увагу, як на державному так і на місцевому рівні, створювати належні умови для розвитку спорту та участі в ньому, як дорослих так і малюків.

Детальніше...

Футбол у Чабанах

Футбол – найулюбленіша спортивна гра у світі! Мільйони дітей і дорослих захоплено грають у футбол. Мільярди спостерігають за грою, співпереживаючи улюбленій команді. А чемпіонати світу з футболу стають святом, що хвилює, об'єднує людей усієї планети.

Детальніше...

РОЗВИВАЄМО СПОРТ В ЧАБАНАХ ТА НОВОСІЛКАХ!

В здоровому тілі-здоровий дух!

У спортивному клубі "Альянс Контроль" , що діє в Чабанах, ваша дитина зможе розпочати свою спортивну кар'єру!

Вітаємо тренера Навоєва Олександра та його ученицю 8-ми річну Козирь Мирославу, вихованку клубу, яка зайняла перше місце на чемпіонаті Києва з Кіокушин карате, який проходив 28 січня.

СК "Альянс Контроль" проводить набір у дитячу групу секції "Муей-тай" (Таїландський бокс), тренер групы –дворазовий чемпіон світу! Заняття проходитимуть у вівторок та четвер з 16:00 до 17:30 години.

Нагадаємо, що нині тренування проводяться у кількох вікових групах та секціях:

- бокс: дитяча (з 8 років) та доросла (з 12 років) групи;

- муей-тай (Таїландський бокс): дитяча (з 7 років) та доросла (з 13 років) групи;

- кіокушинкай карате: молодша дитяча (з 5 років) та старша дитяча (з 7 років) групи.

-араши карате: з 6 до14 років.

Тренери СК "Альянс Контроль" чемпіони та призери Світу, України та Куби. А саме, Бєлова Валентина -майстер спорту міжнародного класу з "Муей-тай", дворазова чемпіонка світу, чемпіонка світу серед професіоналів, трьох разова чемпіонка Європи. Також дворазовий призер Куби з боксу -Рубенлендер Руіз Реікс. Молодший спеціаліст, кандидат у майстри спорту із "Кіокушинкай карате" - Навоєв Олександр. Араши карате веде Москаленко Владислав-багаторазовий учасник та переможець багатьох змагань.

СК "Альянс Контроль" заохочує молодь до спорту: для дітей сиріт - заняття безкоштовні, а для дітей з багатодітних сімей - знижка 50%.

Спортивний клуб "Альянс Контроль" тренує всіх бажаючих будь-якого рівня підготовки.

Тренувальний процес у клубі має не тільки спортивний, а й "прикладний" характер. Адже захоплюючі й динамічні бойові мистецтва можна використати як в цілях самооборони, так і для підтримки фізичної форми. Також на території комплексу працює косметологічний кабінет, де вам нададуть широкий спектр фахових послуг.

Спортивний клуб "Альянс Контроль" працює кожного дня з 13:00 до 23.00 години, окрім неділі. Клуб знаходиться за адресою: смт. Чабани, вул. Машинобудівників 2В. Розклад занять та більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: 066-426-97-83; 068-322-58-87, а також в соціальних мережах – в контакті та Фейсбуці на сторінках групи "Альянс Контроль".

РОЗВИВАЄМО СПОРТ

В секцію греко-риської боротьби, що у Новосілках за кошт Чабанівської селищної ради придбано та передано нові спортивні мати  для тренувань. Старі спортивні мати, на жаль, свій ресурс з роками вже втратили та стали не придатними  для використання. В секції працюють досвідчені та висококваліфіковані тренери, ведуть спортивну підготовку  молоді з Новосілок та Чабанів, приймають участь та є переможцями багатьох змагань. Бажаючі займатися в секції можуть отримати додаткову інформацію у головного тренера Олександра Анатолійовича за тел. 096-311-52-48.

     Також ведуться підготовчі роботи по облаштуванню спортивного залу для дітей в Чабанах в будинку по вул. Одеське шосе,1 та сучасного спортивного майданчику в Новосілках.

    Приємною новиною для розвитку спорту на території  Чабанівської селищної ради є передача на баланс селищної ради та будівництво сучасного велотреку в Чабанах, вже ведуться роботи по виготовленню технічної документації . Сучасний велотрек надасть змогу проводити нашим спортсменам тренування, а також організовувати змагання з велосипедного спорту, в тому числі і міжнародного рівня.

В ЧАБАНАХ ТА НОВОСІЛКАХ ВІДКРИВСЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "АВАНГАРД"

24 грудня на території Чабанівської селищної ради відкрився дитячо-юнацький футбольний клуб "Авангард". В клубі оволодіватимуть спортивним мистецтвом гри у футбол (футзал) хлопчики та дівчатка, жителі Чабанів і Новосілок. Заняття будуть проводитись тричі на тиждень у спортивній залі при Будинку культури у Новосілках, де і відбулося відкриття.
Відкриття спортивного клубу та чергової секції зі ще одного напрямку спорту, відбулося завдяки підтримки селищного голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, директора КП "Центр спортивного розвитку" Романа Михайленка, керівника даного проекту та організатора , нашого земляка із Новосілок Миколи Савінкіна.

На відкритті були присутні заступники селищного голови Дмитро Шафорост та Олег Наумчук, які привітали всіх присутніх з відкриттям та передали від селищного голови Олександра Киризлієва юним спортсменам секції двадцять м"ячів, манішки трьох видів, координаційну драбину,кілька десятків фішок, а ще стійки та бар"єри- все, що необхідно для початку повноцінних занять та тренувань.
Також до присутніх з вітальним словом звернулася директор Будинку культури Світлана Ляшук. Ведучим на даному заходы був Роман Подолянець. На відкритті були присутні місцеві депутати селищної ради разом зі своїми майбутніми, поки що юними, спортсменами.
Учасники святкової лотареї з нагоди відкриття спортивної секції, під час розіграшу призів, мали можливість виграти сертифікати на дитячу футбольну форму, футзальне взуття та м"ячі. Всього взяли участь у святковій лотареї та заповнили анкети 53 дітей.
Для всіх присутніх команда зіграла показову гру з футзалу.
Заняття будуть проводити досвідчені та кваліфіковані тренери. Серед них,-старший тренер Олег Шайтанов, майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий призер чемпіонатів Європи, чемпіон світу в складі студентської збірної команди України по футзалу.
Тренери-викладачі, майстри спорту -Денис Сандецький та Ярослав Загородній. Слід зазначити, що увесь тренерський склад є граючим. Денис Сандецький та Ярослав Загородній є гравцями ФК"Епіцентр", а Олег Шайтанов є тренером цієї команди.
Чи стануть маленькі хлопчики та дівчатка справжніми професіоналами, чи виграють Лігу чемпіонів, чи чемпіонат Європи чи світу, буде залежати від наполегливої праці кожного з юних футболістів та звичайно ж і від самих тренерів.
Навчитись вправно грати у футбол отримали змогу хлопчики та дівчатка віком шість-дев"ять років. Умовою для початку занять є надання медичної довідки встановленого зразку з кардіограмою.
Щоб не відволікати батьків від роботи , в 14:30 тренери будуть організовано забирати дітей прямо зі школи і відводити до секції. Також в секції будуть займатися соціальні групи діток.
Початок тренувань -16 січня 2017 року, контактний телефон для додаткової інформації,-066-261-94-56.
Бажаємо нашим юним спортсменам успіхів та спортивних перемог!

Баскетбольному клубу «Багіра» подарували інвентар

Нові баскетбольні м’ячі та окуляри для дриблінгу селищна рада спільно з громадською організацією «Розвиток Київщини» презентували команді «Багіра».

Детальніше...

BMX racing – є переможці з Новосілківської секції

«Золото» та «бронзу» привезли юні спортсмени зі змагань у Куп’янську. Всього у другому етапі Кубку України брали участь троє вихованців Новосілківської секції велодисципліни BMX racing. Вони постійно беруть участь в обласних та міжнародних фестивалях-конкурсах і повертаються з нагородами.

Детальніше...

Діти з Новосілківської секції греко-римської боротьби стали призерами змагань

На турнірі у Підгірцях представники Новосілківської секції вибороли сім призових місць у різних вагових категоріях серед 120 учасників.

Детальніше...

«Багіра» знову перемагає на міжнародних змаганнях

 

Золоті та бронзові нагороди вибороли дівчата з БК «Багіра» у двох вікових категоріях на Всесвітньому юнацькому фестивалі в Угорщині. Турнірний шлях чотирнадцятьох новосілківських баскетболісток в Угорському місті Капошварі тривав майже тиждень.

Детальніше...

Команда зі щитом

За п'ять років тренувань два чемпіонські титули в Україні, перемоги на міжнародних змаганнях та перспектива стати основою молодіжної збірної. Такий результат мають спортсменки з баскетбольної секції Новосілок. 

Детальніше...

BMX racing – велоспорт майбутнього

Все починалося з пародії на мотокрос у США, а зараз BMX racing – олімпійський вид спорту. Минуло 6 років, як унікальна секція цієї велодисципліни відчинила свої двері для жителів Чабанів і Новосілок.  

Детальніше...

Срібні «Wings»

В останньому турі «Wings» вдалося обійти прямого конкурента та фінішувати другими у Вищій лізі чемпіонату Києва з футболу 8Х8. Одним із найкращих голеадорів команди став чабанець Юрій Соболєв.

Детальніше...

Боротьба для сильних духом

Школа греко-римської боротьби у Новосілках функціонує вже понад 40 років. За цей час тренерам вдалося виховати не одне покоління спортсменів вищого ґатунку. Серед них призери Олімпіад та тріумфатори чемпіонатів Європи.

Детальніше...

В селищі Чабани відкрилася студія фітнесу "Energy life"

В селищі Чабани по вул. Машинобудівників 4б,  2015 року відкрилася  студія фітнесу « Energy life” , що з англійського перекладу означає «життєва енергія» . Відкрила студую інструктор з фізичного виховання Бренгауз Алла Станіславівна, що вже протягом 15 років працює  з дітками у  дошкільному навчальному закладі «Яблучко» с.Новосілки.  Алла Станіславіна отримала вищу освіту в Киїівському університеті фізичного виховання  і спорту. 

Детальніше...

Фітнес-клуб «BODYLife»

Зробити своє тіло спортивним та витривалим можливо. А в сучасному  повсякденному житті навіть необхідно!

Внутрішнє здоров’я та зовнішня краса – це результат щоденної праці над собою. Якщо Ви вже вирішили привести своє тіло в бездоганну спортивну форму або просто поліпшити свій стан, то зіштовхувалися з проблемою вибору фітнес-клубу.Ваша ціль – зручне розташування, комфорт  та ефективні заняття? Варто звернути увагу на фітнес-клуб «BODYLife».

Детальніше...

Молодь має обирати спорт!

2 травня у смт Чабани відкрився спортивний клуб «Альянс-контроль», що розташований на вулиці Машинобудівників 2в .  В умовах популяризації комп'ютерних ігор та соціальних мереж поява нових спортивно-оздоровчих закладів дає надію на краще. Адже хочеться вірити, що наша козацька нація буде здоровою і спортивною. Такий авторитет нам не завадить.  Зараз стало модно займатися помірним спортом, надавати перевагу здоровому способу життя. Та, на жаль, ця тенденція покищо не зменшила рівня вживання алкоголю та вуличного хулігантства. Про ліквідацію комп'ютерної залежності і більш серйозих проблем сучасноі молоді теж не йдеться.

Детальніше...

У Чабанах відбувся етап міжнародної велогонки

27 травня у Чабанах стартувала велогонка «Race Horizon Park». У міжнародному статусі змагання проходили вже вп’яте. Взяти участь у них зголосилися 138 спортсменів, представників близько двадцяти команд зі всього світу.

Детальніше...

Яндекс.Метрика