Заходи та події

ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ ПРИВІТАВ ЖІНОК З НАГОДИ СВЯТА 8 БЕРЕЗНЯ

Голова Чабанівської селищної ради, Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ, разом з представниками депутатського корпусу, Виконавчого комітету та ГО «Розвиток Київщини» привітав жінок трудових колективів, громадських та ветеранських організацій з нагоди міжнародного жіночого свята 8-го Березня.

Детальніше...

З міжнародним жіночим святом 8-го березня!

Дорогі жінки!
З міжнародним жіночим святом 8-го березня!
Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро поздоровляю Вас із прекрасним весняним святом - Міжнародним жіночим днем,- 8-го Березня!

Детальніше...

НОВОСІЛКИ ВІДСВЯТКУВАЛИ 93-РІЧНИЦЮ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ!

В селі Новосілках Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області відсвяткували чергову річницю населеного пункту “Оксамитовий Happy Weekend». Також в цей день парафіяльна громада Храму Різдва Богородиці відсвяткувала Храмове свято.
Ще з самого ранку в Новосілках було людно, проводилися останні приготування до свята. Голова селищної ради Олександр Киризлієв особисто перевіряв готовність до свята. Привітати зі святом громаду прийшли художні та самодіяльні творчі колективи, юні спортсмени , учні ліцею «Ерудит», представники громадських та ветеранських організацій , депутати селищної , районної, обласної та Верховної рад, Виконавчий комітет, приїхало багато гостей та запрошених.

Детальніше...

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ

В Центрі культури та дозвілля Чабанів відбулися святкові урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України!

 

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ВИЗНАЧНИМ СВЯТОМ ДЛЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ-ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!
ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ВИЗНАЧНИМ СВЯТОМ ДЛЯ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ-ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних та інших.

Детальніше...

В ЧАБАНАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛИЩА ТА ТРЕТІЙ ЕТНО ЕКО ФЕСТИВАЛЬ GREEN ФЕСТ-2019!

16 червня 2019 року, з нагоди 349-ї річниці заснування населеного пункту в Чабанах , відбулися святкові заходи до Дня селища. 
Захід відбувся за ініціативи Чабанівської селищної ради та підтримки селищного голови і почесного голови ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА.
В цей день православні християни всього світу святкували ЗЕЛЕНІ СВЯТА, П’ЯТИДЕСЯТНИЦЮ- ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ.
Місцева парафіяльна громада Свято-Троїцького Храму разом з настоятелем Храму о. Мирославом відсвяткувала ХРАМОВЕ свято. 
Під час святкування Дня селища Чабанів було традиційно проведено започаткований три роки тому ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТНО ЕКО ФЕСТИВАЛЬ GREEN ФЕСТ-2019. Метою проведення фестивалю є привернення увагу громадськості до проблем екології та необхідності захисту природи і навколишнього середовища. 
Починаючи з самого ранку селищний голова зустрічав та отримував вітання з Днем селища від місцевих жителів, депутатів, громадських діячів, представників ветеранських організацій, поважних та запрошених гостей.

Детальніше...

З ДНЕМ ЧАБАНІВ ТА ЗЕЛЕНИМИ СВЯТАМИ!

З ДНЕМ ЧАБАНІВ ТА ЗЕЛЕНИМИ СВЯТАМИ!
Шановні жителі Чабанів та Новосілок!
Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто вітаю вас з 349 річницею від заснування Чабанів, Днем селища Чабани та великим православним святом П’ятидесятницею!

Детальніше...

В ЧАБАНАХ ЗАПОЧАТКОВАНО ТРАДИЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ «БІЛЬШЕ, НІЖ МАМА»

В ЧАБАНАХ ЗАПОЧАТКОВАНО ТРАДИЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ «БІЛЬШЕ, НІЖ МАМА»
МАМА….найрідніша та найдорожча людина в світі, Берегиня сімейного вогнища… Та, яка дала життя, виховала, навчила та виростила…Та, яка є поруч з народження, з перших кроків… Та, яка проводжає у доросле життя…і завжди поруч, не дивлячись на відстані та стрімкий біг часу…

Детальніше...

БІЛЬШЕ НІКОЛИ…ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ…

У ці травневі дні Україна відзначає День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для українців це не тільки День Перемоги над нацизмом, це - день всенародної пам’ті, день вшанування численних жертв війни та день, що уособлює в собі національну боротьбу за право на власну державу, свободу та незалежність.

Детальніше...

ШАНОВНІ ЛЮБІ ЖІНКИ!

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро поздоровляю Вас із прекрасним весняним святом - Міжнародним жіночим днем,- 8-го Березня!

Детальніше...

ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР ТЕРЕЩУК ВІДВІДАВ смт ЧАБАНИ та с. НОВОСІЛКИ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

В рамках робочої поїздки голова Київської обласної адміністрації Олександр Терещук разом з головою Києво-Святошинської РДА Мирославою Смірновою та головою Києво-Святошинської районної ради Вадимом Гедульяновим відвідали смт Чабани та с. Новосілки Чабанівської селищної ради.

Детальніше...

ПОЗДОРОВЛЯЮ З НОВИМ 2019 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Ось і завершується 2018 рік і ми перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань, вимагав напруженої та плідної роботи. Не все було бездоганно, але зміни ніколи не даються легко.

Детальніше...

ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

На території Чабанівської селищної ради відбулася чергова знакова подія- День працівників сільського господарства відсвяткував Інститут садівництва НААН України.

Детальніше...

НОВОСІЛКИ ВІДСВЯТКУВАЛИ 92-РІЧНИЦЮ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ

З самого ранку 22 вересня на центральній площі в Новосілках біля Будинку Культури було людно. Звучала музика , виступали творчі художні колективи, працювали різноманітні дитячі атракціони, народні майстри та умільці, заклади громадського харчування демонстрували свою продукцію, колектив ДНЗ «Яблучко» пригощав гостей запашним кулішем та пухнастими варениками, всіх радо зустрічали дизайнерські «будиночки з вулиці Оксамитової», справжнім подарунком для дітей були дитячі атракціони, каруселі, міні дитяча залізна дорога, дві великі надувні гірки, батути,білий медвідь та казкові герої, артисти на ходулях, солодка вата та попкорн. Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв приймав вітання від гостей та запрошених, представників громади з нагоди святкових заходів до Дня с.Новосілки.

Детальніше...

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР-2018 В НОВОСІЛКІВСЬКІЙ ШКОЛІ!

Школа! Школа! Дитинство крилате!
І чарівної юності дні.
На тепло і на радість багата,
На веселі розваги й пісні.
Ви жили тут завзято й цікаво.
Всі учились, дружили й росли.
Справ цікавих було в вас на славу!
В школі ви все на світі могли!
Ви не знали де дійсність, де казка,
Бо у мріях чарівних жили.
Зігрівала любов вас і ласка,
З класу в клас ви мужніли й росли.
Іще мить, і як бджоли на квіти
Кожен з вас полетить, хто куди.
Та для школи залишитесь дітьми...
Назавжди, назавжди, назавжди...

Детальніше...

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу громадськості до захисту прав дитини.

Детальніше...

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ!

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та себе особисто вітаю вас з 348-річницею з дня заснування та Днем селища Чабани! Щиро вітаю з великими православними святоми П’ятидесятницею-Днем Святої Трійці та Зішестям Святого Духу!

Детальніше...

ДО ДНЯ МАТЕРІ…СВЯТО У РОДИНІ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ!

Вже традиційною стала започаткована Головою Чабанівської селищної ради Олександром Киризлієвим добра традиція до Дня Матері вітати родини в яких народилися дітки в Центрі культури та дозвілля. Привітали з новонародженими дітьми сім’ї жителів Чабанів та Новосілок Голова селищної ради разом з своїми заступниками. Кожна родина та новонароджений отримали пам’ятну медаль, матеріальну допомогу та червону троянду від Голови

Детальніше...

ПРЕДСТАВНИКИ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИВІТАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ.

ПРЕДСТАВНИКИ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРИВІТАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ. ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9-го травня, До Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні, на території Чабанівської селищної ради, в смт Чабани та с.Новосілки відбулися урочисті та пам"ятні заходи за участю громадськості, ветеранських організацій, представників місцевого органу самоврядування, депутатів та членів Виконавчого комітету селищної ради.

Детальніше...

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

ДО ДНЯ ПАМ"ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

В Новосілківській середній загальноосвітній школі 1-3 ступенів навчання з нагоди Дня пам"яті та Примирення, а також Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася урочиста лінійка за участю школярів, педагогів, батьків та запрошених гостей.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Заходи до Дня пам'яті та примирення
 2. ВІТАЮ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ ТА ПРАЦІ, МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ!
 3. ДО 32-ї РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
 4. ПРИВІТАЛИ З НАСТУПАЮЧИМ СВЯТОМ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО – ПАСХОЮ
 5. 3 квітня 2018 року на території Чабанівської селищної ради відбулися громадські слухання на тему «Розчищення та благоустрій водойми та підвідного каналу по вул.Юність ,1 в селищі Чабани Києво-Святошинського району Київської області».
 6. ЗВІТ ГОЛОВИ ЧАБАНІВСКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ В 2017 РОЦІ
 7. ЛЮБІ ЖІНКИ!
 8. СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ В ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ЧАБАНІВ
 9. Вітаю з Днем св. Валентина!
 10. З Днем Соборності України!
 11. ЗІ СТАРИМ НОВИМ РОКОМ!
 12. ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК , ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!
 13. ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ
 14. ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ ТА ЛЮДЬМИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ
 15. В ЧАБАНАХ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ СУЧАСНОГО НАДЗЕМНОГО ПІШОХОДНОГО МОСТУ З ЛІФТАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ ЧЕРЕЗ АВТОТРАСУ КИЇВ-ОДЕСА
 16. "ELISE DENCE" уже в Чабанах
 17. День Святого Миколая!
 18. З Днем місцевого самоврядування в Україні!
 19. ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!
 20. З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НОВОСІЛКИ! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НОВОСІЛОК!
 21. НОВОСІЛКИ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ СЕЛА!
 22. Святкуємо День Новосілок
 23. День Новосілок. Офіційна церемонія нагородження
 24. Продовжуємо святкувати День села Новосілки! Виступають творчі та самодіяльні художні колективи.
 25. День села Новосілки!
 26. В Чабанах відкрилася кав`ярня-кондитерська Cakery&Bakery
 27. З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!
 28. В ЧАБАНАХ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
 29. В ЧАБАНАХ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ
 30. З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
 31. ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ!
 32. ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛИЩА
 33. ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЧАБАНІВ!
 34. ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЧАБАНІВ ТА СУСІДНІХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ!
 35. Вітання з Днем Народження Соболєвої О.О.
 36. ДЕНЬ СЕЛИЩА ЧАБАНИ
 37. В рамках святкування дня селища Чабани
 38. КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОМУ РАЙОНУ -80 РОКІВ!
 39. Eкскурсії пожежно-рятувальними підрозділами!
 40. 80 річчя Києво-Святошинського району

Яндекс.Метрика