1 –го  червня  в дошкільному навчальному закладі  «Яблучко» 

с. Новосілки розпочався оздоровчий літній період. На  засіданні підсумкової  педагогічної ради було затверджено план оздоровлення дітей закладу, проведено ряд інструктажів з працівниками з метою забезпечення  успішного догляду за дітьми влітку, зміцнення та збереження їхнього здоров’я.

Під час  літнього періоду   плануємо максимально оздоровити дітей як в фізичному так і в психічному плані. Діти ДНЗ «Яблучко» більшість часу проводять на вулиці. Відразу після сніданку розпочинаються дива!

Щоденно вихователь-інструктор з фізичного виховання Бренгауз  Алла спільно  з  музичним  керівником  Кузьменчук  Валентиною  проводять  ранкову гімнастику, з кожною віковою групою спортивні та музичні розваги під веселий музичний супровід.  Вже проведено ряд цікавих зустрічей, а саме: з аніматорами – клоунами до Міжнародного захисту дітей « Зустріч з казковими героями»,  з ляльковими  казковими  героями Машею, Ведмедем,  Попелюшкою, Колобком,  Буратіно у виконанні педагогів закладу, конкурс дитячого малюнку на асфальті «Намалюю літечко». Переможці отримали призи !  Проведено ряд довготривалих екскурсій за межі дитячого садка.

Щороку влітку діти за певною системою регламентовано приймають сонячні ванни та ходять босоніж. На даний час погода не дозволяє цього робити, але ми надіємося, що ще все попереду. 

Важливою складовою фізичного здоров’я дітей являється організація 

їхнього харчування .  З 01.06.2016 року вживання  кількості  овочів, фруктів, соків збільшено на 10 %. Також введено  додатково другий сніданок,  який передбачає покращення питтєвого режиму та фруктові дні. Діти п’ють між обідом та сніданком різноманітні напої, а саме: трав’яні чаї, дріжджовий напій, морси, фруктові соки, лимонні  напої та інщі.

Надійними помічниками в організації роботи з дітьми виступають студенти  гуманітарно-педагогічного факультету НУБІПУ України,  спеціальність «Соціальна  робота», які щорічно в нашому закладі проходять педагогічну практику згідно укладеної угоди між закладами.  

Від тісної співпраці всіх виграють лише діти! Вони ростуть здоровими, радісними та щасливими!

 

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика