Швидкоплинно проминули роки і на своє останнє родинне свято в дитячому садку зібралися випускники, батьки, педагоги, працівники дошкільного закладу, гості.

В цьому році дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» Чабанівської селищної ради випускає 92 дитини, які незабаром набудуть нового статусу – школяр.

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. І ось перші звуки прощального вальсу, яскраві таночки, веселі пісні, а сум огортає душу. Сльозинки котяться по обличчях вихователів і батьків, а діти наївно та щиро посміхаються їм у відповідь.

У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок, прощалися з улюбленими іграшками, висловлювали свої мрії на майбутнє, дякували усім працівникам за щиру турботу. Слова вдячності малята висловили тим, хто протягом кількох років допомагав їм пізнавати світ, рости вихованими, здоровими і чуйними, тим, хто піклувався і дбав про них: завідувачу дошкільним закладом Товстоног Ларисі Миколаївні, вихователям, музичним керівникам, спеціалістам, помічникам вихователів, медсестрі, працівникам кухні. Навіть через багато-багато років малята пам’ятатимуть і перші казочки, і прогулянки, і свята в садочку, заняття, і перші незграбні літери, написані власноруч під дбайливим поглядом вихователів, і смачну кухню, і чисте подвір’я, і спортивні розваги…

Випускників щиро вітали наймолодші діти дитячого садка.

Старші дошкільники отримали дипломи випускника дошкільного закладу та фотоальбоми, в яких зафіксовані цікаві справи родини групи впродовж перебування в садочку. А на завершення свята дошкільнята разом із батьками випустили в небо різнокольорові кульки зі своїми мріями.

Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів Вам, дітки, а батькам терпіння і мудрості!

Матеріал підготувала Бойко Ірина

 

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика