Ось  закінчився  навчальний рік в дошкільному навчальному закладі «Яблучко» с. Новосілки. На жаль, садочок не може приймати влітку дітей, адже зараз, як ніколи, важливим є  проведення ремонтних робіт у закладі. Тому згідно рішення виконавчого комітету Чабанівської селищної ради «Про тимчасове призупинення діяльності закладу» від 30.06.2016 року № 148. ДНЗ  «Яблучко» переходить в режим перезавантаження.

На даному етапі активно задіяні  працівники садка, що займаються усіма видами робіт  а саме: фарбуванням пожежних драбин, дверей, майданчиків, облагородженням території, проведенням косметичних ремонтів приміщень. Незамінними помічниками у роботі стали наші батьки ,які також долучилися до фарбування дитячих майданчиків та  їхніх груп.  

На сьогодні завершилося  фарбування огорожі садка, що займає велику  частину роботи і в цьому відгукнулися допомогти наполегливі та трудолюбиві хлопці : Данілов Анатолій  (син завідувача господарством ДНЗ «Яблучко» та його друг Мальцев Ігор , яким ми висловлюємо велику вдячність за якісно  зроблену роботу .

Проте, мабуть, одним з наймаштабніших робіт в садку залишається пральний  блок,  ремонт якого не проводився  з 1974 року і на  даному етапі потребує капітального.  Цією  роботою займеться  ТОВ  «Будівельна компанія «Форум», яка і здійснить  всі  електромонтажні, сантехнічні  та будівельні роботи.  

За професійно організовану трудову діяльність висловлюємо подяку незамінному керівнику з  господарчої діяльності Даніловій Наталії Миколаївні, яка уміло керує процесом та завжди допомагає в будь-якій справі.

В даний час роботи тривають і сподіваємося вчасно завершити ремонт  ,щоб у комфортних     умовах в наступному начальному році зустріти наших діток .

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика