На реалізацію Програми соціально-економічного  розвитку  Києво-Святошинського району та з метою покращення умов для навчання учнів   школи, забезпечення додаткових кабінетів для розміщення учнів в одну зміну, виконання програми енергозбереження,  Києво-Святошинською райдержадміністрацією буди виділені кошти на капітальний ремонт Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів .

 

         На сьогодні ремонтні роботи ідуть, як кажуть, у розпалі. Почався капітальний ремонт коридорів третього та другого поверхів, центральних східців, частини коридору першого поверху. Виконана заміна електропроводки та світильників, вікон у коридорах. Будуть замінені  старі двері  кабінетів. Капітально буде переобладнана щитова.

         Крім цього, депутатами   Чабанівської селищної ради були виділені кошти (субвенція) на ремонт кабінету інформатики та  кабінету обслуговуючої праці для дівчаток.

         За ініціативою голови Чабанівської селищної ради, Киризлієва Олександра Федоровича,  іде підготовка до реконструкції школи щодо заміни вікон  у кабінетах,  побудови шатрового даху та утеплення стін для створення комфортних умов для навчання дітей і роботи педагогічних працівників, а також економії витрат коштів на опалення.

         Із радістю чекаємо початку нового 2016/2017 навчального року в оновлених та покращених умовах школи.

         Ми щиро вдячні керівництву та депутатам  Києво-Святошинського району,  депутатам та Голові Чабанівської селищної ради  Киризлієву О.Ф. за піклування про дітей с.Новосілки та смт.Чабани.

Директор школи

 

Ірина Ліщук

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика