Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», який було ухвалено в 2001 році,  держава  повинна  визнавати  пріоритетну роль   дошкільної освіти  та створювати  належні  умови  для її  здобуття. 

Законом  також  визначено, що держава повинна  сприяти збереженню та розвитку мережі дошкільних навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності. 

 

Час не стоїть на місці, світ динамічно розвивається,  демографічна ситуація  позитивно росте. А це свідчить про те, що кількість діток дошкільного віку невпинно зростає. Якщо станом на 1 вересня 2000 року в «Яблучку» було 96 вихованців, то на 1 вересня 2016 року їх стало 252.

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Яблучко» с. Новосілки

розрахований на 8 груп. До 01.09.2015 року в закладі функціонувало 6 груп, бо ще в далекому 1999 році приміщення старого корпусу було здано в оренду дитячому будинку «Колиска дитячої надії».  Враховуючи переповнення   вікових  груп  та  за постійними запитами батьків   дію  договіру  оренди було припинено. Всі діти дитячого будинку були усиновлені, нових діток не набрано. З  1 вересня  2015 року  відкрито 7-му групу дитячого садка.

Зараз за підтримки селищного голови  Киризлієва  О.Ф. ведуться роботи  по розширенню мережі груп  «Яблучка»  -  відкриттю нової групи для дітей 4-го року життя «Колисочка».  Роботи ведуться масштабні. Чабанівська селищна рада виділила кошти на заміну системи опалення в раніше орендованому приміщенні, допомогла в проведенні  капітального ремонту прального блоку.  В серпні – місяці  буде проведено монтаж дитячої прогулянкової площадки.  Я впевнена, що не лише працівники закладу будуть вдячні,  а й батьки будуть з радістю водити діток в оновлену розвантажену групу.

Підхід  до організації  життєдіяльності  нових груп відповідає сучасним вимогам.  Групи оснащені новими меблями, постільною білизною, посудом.  Також діти  матимуть  красиву  комфортну  їдальню  на  1  поверсі, а на 

2 –му поверсі  зможуть влаштовувати   ігри - заняття та розваги.

Дошкільне дитинство – найбільш яскрава пора! Це радісні ігри, спілкування з однолітками,  пізнання навколишнього світу та себе в ньому! Я впевнена, що «Яблучко» - це  щасливе місце для діток!

Ольга Красуля, вихователь- методист ДНЗ (ясел – садка) «Яблучко»

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика