З увагою і розумінням до специфіки і потреб роботи дошкільного закладу «Дзвіночок» віднеслися РДА Києво – Святошинського району та Чабанівська селищна рада.

Києво – Святошинська районна адміністрація та районна рада прийняли рішення про надання Чабанівській селищній раді субвенцій з районного б`юджету на утеплення ДНЗ «Дзвіночок» в сумі 1500000 грн. та виділила кошти на реалізацію програми «Питна вода».

Турбота про створення умов для повноцінного гармонійного розвитку підростаючого покоління сьогодні – одна з найактуальніших і найважливіших проблем депутатського корпусу, селищної ради на чолі з головою ради О.Ф. Киризлієвим.

За рішенням виконавчого комітету Чабанівської селищної ради дошкільний заклад «Дзвіночок» з 18 липня по 1 вересня закритий на ремонт.

Виділені кошти на капітальний ремонт водопровідних та каналізаційних труб ДНЗ «Дзвіночок», на проведення косметичного ремонту, поповнення ДНЗ необхідним обладнанням і устаткуванням з метою забезпечення необхідних умов для організації навчально – виховного процесу: придбання піаніно в музичну залу та меблів для малюків, добудова фізкультурної зали.

В проведенні косметичного ремонту приміщень, благоустрої території приймають активну участь всі співробітники дошкільного закладу разом з батьками вихованців. Вирує робота в ДНЗ! Тут і фарбують, і миють, і шиють, і перуть та прасують, і клеять шпалери, і обладнують групові приміщення меблями відповідно росту дітей тощо.

Тон всьому задає завідувач ДНЗ Товстоног Лариса Миколаївна. Своєю активністю, оптимізмом  вона налаштовує співробітників садочка на творчість, відповідальність, продуктивність і наполегливість у створенні комфортних умов для всебічного розвитку особистості.

Всі дбають про те, щоб 1 вересня ДНЗ «Дзвіночок» прийняв дітей у підготовленому до навчального року садочку, наповнив дошкільників радістю і приємним настроєм на весь навчальний рік, де кожен учасник навчально – виховного процесу впевнено і з гордістю скаже: «Наш «Дзвіночок» - рідний дім – гарно й затишно у нім!»

Матеріал підготувала Ірина Бойко

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика