З увагою і розумінням до специфіки і потреб роботи дошкільного закладу «Дзвіночок» віднеслися РДА Києво–Святошинського району та Чабанівська селищна рада.

 

Києво–Святошинська районна адміністрація та районна рада прийняли рішення про надання Чабанівській селищній раді субвенцій з районного бюджету на утеплення ДНЗ «Дзвіночок» в сумі 1,5 мільйона гривень та ще ста тисяч на заміну стовпів та ліхтарів освітлення території садка та виділила кошти на реалізацію програми «Питна вода».

Турбота про створення умов для повноцінного гармонійного розвитку підростаючого покоління сьогодні – одна з найактуальніших і найважливіших проблем депутатського корпусу, селищної ради на чолі з головою ради Олександром Киризлієвим.

За рішенням виконавчого комітету Чабанівської селищної ради дошкільний заклад «Дзвіночок» з 18 липня по 1 вересня закритий на ремонт. Виділені кошти на капітальний ремонт водопровідних та каналізаційних труб закладу в розмірі 190 тисяч гривень, 130 тисяч гривень на добудову спортивної зали, проведення косметичного ремонту. Уже придбано на 43 тисячі дитячі шафи, стелажі з нержавіючої сталі та мийка для посуду для кухонного блоку. Поповнюється ДНЗ обладнанням і устаткуванням з метою забезпечення необхідних умов для організації навчально–виховного процесу, виділено кошти для придбання піаніно в музичну залу.

В проведенні косметичного ремонту приміщень, благоустрої території приймають активну участь всі співробітники дошкільного закладу, разом з батьками вихованців. Вирує робота в ДНЗ! Тут і фарбують, і миють, і шиють, і перуть та прасують, і клеять шпалери, і обладнують групові приміщення меблями відповідно росту дітей тощо.

Матеріал підготувала Ірина Бойко

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика