1 вересня у Новосілківський загальноосвітній школі розпочався черговий навчальний рік. Для першокласників у навчальному закладі влаштували свято Першого дзвоника. Трохи більше ніж за тиждень, у школі вітали кращих молодих спортсменів.

 

Урочистості влаштували на шкільному подвір’ї. Красиво вдягнені першачки з квітами пройшлися колоною, яку очолював їхній класний керівник. Деякі батьки не стримували сліз радості – в житті їхніх дітей починається новий важливий етап.

 

Програма свята була дуже цікава. Школярі підготували для гостей творчі номери. Завітали на захід і представники Чабанівської селищної ради. Зокрема, Олександр Киризлієв звернувся і до тих, для кого цей рік у школі буде останнім. Він закликав учнів берегти у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу для вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати а й основам великої науки – життя. Також селищний голова подякував за плідну працю педагогічному колективу.

За підсумками проведення тижня Олімпійського спорту-2016, приуроченого до Дня фізичної культури і спорту України, Чабанівською селищною радою нагороджено переможців на підсумковій урочистій лінійці у Новосілківській школі.

Почесними Дипломами відзначено найкращих юних спортсменів, які своїми здобутками піднімають рівень спорту та демонструють високі результати на всеукраїнських змаганнях. Нагороди вручив заступник селищного голови Юрій Бондар та передав школі нові баскетбольні м’ячі. Кращих учнів за спортивні досягнення нагородила Грамотами директор школи Ірина Ліщук, яка разом з педагогічним колективом докладає великих зусиль для поширення занять спортом на базі школи.

 

З метою збагачення знань школярів про історію Олімпійських ігор, видів спорту та видатних спортсменів у на вчальному закладі проведений тематичний тиждень. До участі у заходах були залучені учні 3-10 класів, класоводи 3-4 класів, батьківська громадськість та вчителі фізичного виховання. Протягом цього періоду провели змагання з легкої атлетики, волейболу, футболу та настільного тенісу. Ще у школі влаштували малі Олімпійські ігри серед учнів 3-10 клас. Відповідно до жеребкування класи представляли Америку, Німеччину, Францію, Великобританію. Команди підготували та презентували емблеми, назви та девізи, які звучали мовою відповідної країни.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика