В 2016-2017 навчальному році в ДНЗ « Дзвіночок» працює 9 садових груп та 1 група для дітей ясельного віку. Всього 401 дитина. Плануємо 66,25 штатних одиниць на новий навчальний рік, збільшиться на 0,5 ставки логопеда, в зв’язку з великою кількістю дітей з вадами мови, 36,0 штатних одиниць педагогічних працівників та 30,25 обслуговуючого персоналу.

 

Києво–Святошинська районна адміністрація та районна рада прийняли рішення про надання Чабанівській селищній раді субвенції з районного бюджету на утеплення ДНЗ «Дзвіночок» в сумі 1 471 553 грн., 128 400 грн., (та додатково 122 000 грн. з місцевого бюджету виділила селищна рада) на заміну стовпів та ліхтарів освітлення території садка, роботи по утепленню розпочато з даху. За рішенням виконавчого комітету Чабанівської селищної ради дошкільний заклад «Дзвіночок» з 18 липня по 1 вересня тимчасово не працював ,в цей час проводився косметичний ремонт приміщень.

 

Виділені кошти на капітальний ремонт водопровідних та каналізаційних труб підвалу закладу в розмірі 145051,19грн, роботи уже завершено. Провели добудову спортивної зали на яку виділено 176 873 грн. Придбано на 104 304 грн дитячих меблів, стелажі з нержавіючої сталі та мийка для посуду для кухонного блоку на суму 14548 гривень,на 21 633 грн придбано м’якого інвентарю (одіяла та рушники), придбано посуду на 20450 гривень. Поповнюється ДНЗ обладнанням і устаткуванням з метою забезпечення необхідних умов для організації навчально-виховного процесу, придбано електропіаніно для проведення музичних зайнять з дітьми за 49 000 гривень в музичну залу. В проведенні косметичного ремонту приміщень, благоустрої території приймали активну участь всі співробітники дошкільного закладу разом з батьками вихованців. Вирувала робота в ДНЗ! Тут і фарбували, і мили, і шили, і прали та прасували, і клеїли шпалери, і обладнювали групові приміщення меблями відповідно росту дітей, тощо.

 

Колектив подбав про те, щоб 1 вересня ДНЗ «Дзвіночок» прийняв дітей у підготовленому до навчального року садочку, наповнив дошкільників радістю і приємним настроєм на весь навчальний рік, де коженучасник навчально – виховного процесу впевнено і з гордістю скаже: «Наш «Дзвіночок» - рідний дім – гарно й затишно у нім!» Матеріал підготувала завідувач ДНЗ «Дзвіночок» Л.М. Товстоног

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика