Для дітей, студентів та школярів вивчення англійської – не обов’язково тривалі поїздки до столиці. У Чабанах відкрилися мовні курси.

 

Назва курсів англійської мови - Hyde Park, адже цей парк має дуже символічне значення. Він символізує свободу слова та являється найбільшим королівським парком Лондона .

 

На заняттях основний акцент на розмовну мову, а також намагаються приділяти велику увагу практичній граматиці. Почавши навчання на одному з рівнів Ви будете поступово підніматися вище по сходах навчальної програми. Заняття проводяться в міні-групах до 6 студентів, групові заняття: 8 занять по 90 хвилин 2 рази в тиждень за заздалегідь встановленим розкладом, а також індивідуальні заняття 60 та 90 хв. Графік обирається індивідуально. Курси працюють з 9 години ранку до 22:00 кожного дня, без вихідних. Курси розраховані як для школярів, так і для студентів та дорослих. Щоб приступити до занять потрібно спочатку пройти тестування для визначення рівня володіння мовою. Адреса: вул. Юності 3. Тел. (098) 561-65-85, Ліліт Аветисян.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика