Педагогічні колективи Новосілківської школи, дитячих садочків «Дзвіночок» та «Яблучко» привітали з Днем вчителя селищний голова та представники виконавчого комітету. У кожному освітньому закладі підготували святкову програму.

 

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв та представники виконавчого комітету привітали педагогічні колективи ДНЗ «Дзвіночок» та завідуючу Ларису Товстоног, ДНЗ «Яблучко» разом із керівником Аллою Джемесюк, Новосілківську школу та директора Ірину Ліщук із Днем працівника освіти! Свято скромних, гідних людей. Вони завжди по справжньому люблять свою професію, яку обрали за покликом душі, люблять дітей і передають їм свої знання. В житті є речі, які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це – рідна земля, мамина любов, дитячий садочок і школа.

 

Урочистості відбувалися й у Новосілківській школі. Зі сцени присутніх вітали заступник селищного голови з пи тань роботи виконавчих органів Юрій Бондар та помічник голови Олег Наумчук. Директор школи Ірина Ліщук вручила педагогам почесні грамоти від районного відділу освіти та школи.

 

Святковий концерт школярі готували разом із вчителями та художніми колективами: співали та декламували вірші, свої танці дарував ансамбль «Азарт» під керівництвом Лілії Подолянець. Також на учнів чекав солодкий стіл. Вихованці Новосілківської школи – переможці багатьох конкурсів та олімпіад. Матеріал підготувала Наталія Макарська

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика