Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом з представниками виконавчого комітету та ГО"Розвиток Київщини" передав школярам Новосілківської загальноосвітньої школи зручні і комфортні парти та стільці. Виробником даних меблів є швейцарська фірма EMBRU.

Парти та стільці є дуже якісними, надійними, екологічними (деревина та метал) та зручними, обладнані гідравлічними механізмами, регуляторами куту нахилу та підйому з можливістю у використанні як для школярів молодших, так і старших класів, відповідають сучасним нормам та стандартам. Таким чином забезпечено шкільними меблями 4 класи на 120 учнівських місць (60 парт на два місця та 120 стільців).

Багато радості було у школярів, педагогічного колективу, завідуючої господарством та найбільше раділа сучасним партам директор школи, депутат селищної ради Ірина Олегівна Ліщук, яка впродовж багатьох років очолює педагогічний колектив школи та вболіває за якісний рівень навчання учнів та комфортні умови в школі.

Не забули згадати про дитинство та шкільні роки селищний голова Олександр Киризлієв разом зі своїми заступниками Юрієм Бондарем, Дмитром Шафоростом та Олегом Наумчуком, посидівши за партами.

Питання освіти та виховання підростаючого покоління, створення належних умов навчання є і надалі будуть в числі пріоритетних для Чабанівської селищної ради, яка є вдячною за співпрацю директору школи Ірині Ліщук, голові ветеранської організації Марині Тесанюк та голові благодійного фонду Леоніду Соколову.

Бажаємо нашим школярам успіхів у навчанні!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика