14 грудня з робочим візитом у Чабани завітала голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова. На місці фундаменту Чабанівської школи вона провела зустріч із селищним головою Олександром Киризлієвим.

 

У ході переговорів Мирослава Смірнова запевнила, що буде всебічно підтримувати питання якнайшвидшого відновлення будівництва школи на рівні Київської обласної державної адміністрації. Керівник селищної ради Олександр Киризлієв зазначив, що з боку місцевої влади буде робитися все можливе аби зрушити болюче питання з місця, адже мешканці Чабанів неодноразово вказували на незручність відвідування дітьми шкіл інших населених пунктів. Так вже на третій сесії, яка розпочнеться 17 грудня, депутати голосуватимуть за поновлення проектнокошторисної документації освітнього закладу, куди включать порудження стадіону та басейну.

Минулого тижня співробітниками ВУЖКГ смт Чабани було повністю розчищено від сміття та бур’янів майданчик, де знаходиться фундамент, а також прилеглу територію. 

Проект Чабанівської школи братиме участь у конкурсі фонду регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації на умовах співфінансування. Якщо проект, розроблений Чабанівською селищної радою, за яким доповідав на сесії заступник голови виконкому Юрій Бондар, здобуде перемогу, то з обласного бюджету на будівництво школи виділять 90% від необхідної суми, решта фінансуватиметься за місцеві кошти. Згідно плану загальноосвітня Чабанівська школа розрахована на 720 учнів. На сьогодні в Чабанах мешкає близько 1,5 тисячі дітей шкільного віку. До того ж населення зростатиме у зв’язку з запланованим будівництвом нових багатоповерхових будинків. Через відсутність навчального закладу батьки змушені возити дітей в інші населені пункти. Також від імені Олександра Киризлієва та народного депутата Олега Ляшка направили листа очільнику КОДА Володимиру Шандрі і міністру фінансів Наталії Яресько, де просять у 2016 році виділити з обласного бюджету 60 мільйонів гривень на будівництво школи. Нагадаю, школу у Чабанах будують більш ніж двадцять років. З різних причин зведення навчального закладу декілька разів призупиняли. Громада селища та місцева влада неодноразово зверталися з цією проблемою до районної та обласної ради. Але до цього часу не було позитивного вирішення даного питання.

 

Матеріал підготував Максим Шилін

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика