На День святого Миколая завітали привітати зі святом та вручили подаруночки юним вихованцям дитячих садочків "Яяблучко" та "Дзвіночок" представники Чабанівської селищної ради разом з селищним головою Олександром Киризлієвим та представниками ГО"Розвиток Київщини".
Дуже приємно було бачити усміхнені та радісні обличчя малечі. Діти ,в свою чергу, разом з педагогічними колективами підготували цікаві концертні програми. Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері.
На сьогоднішній день в дитячому садочку "Яблучко" у Новосілках виховується біля 250 вихованців, а у дитячому садочку "Дзвіночок"-біля 460 вихованців. Це говорить про те,що наші населені пункти молодіють та зростають. В обох ДНЗ є чудові зформовані педагогічні колективи, які по-справжньому люблять свою професію, дітей та працюють за покликом душі. Багато сил в розвиток садочків вкладають висококваліфіковані завідуючі з великим досвідом роботи Алла Миколаївна Джемесюк та Лариса Миколаївна Товстоног.
Також дуже приємним є те, що за цей рік наші дитячі садочки дуже змінилися на краще, відбулося багато позитивних змін, зроблено ремонти та утеплення.
Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду!
З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.
Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

Від хатинки до хатинки
Ходить Миколай -
Кожушок чарівний,
Срібна борода.
Він несе дарунки
Діточкам малим
І любов дарує
Українцям всім!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика