СУЗІР'Я ТАЛАНТІВ
Новосілківської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів.

 

Засяяв день сьогодні променистий
Бо фестиваль талантів-то велике свято!
Зібралися тут зірочки іскристі
Щоб про свої таланти розказати!

Наприкінці кожного навчального року в Новосілківській школі проходить нагородження кращих учнів-переможців олімпіад і конкурсів різних рівнів та номінацій. Слід зазначити, що таких номінантів з кожним роком у школі стає дедалі більше.

В цьому році церемонія нагородження обдарованих дітей школи-фестивалю "Сузір'я талантів" була проведена в районному Будинку культури с.Новосілки за участю представників Чабанівської селищної ради, педагогічного колективу школи, учнів та батьків.

На святково прикрашеній сцені у різних номінаціях було відзначено Почесними Грамотами 96 учнів (кожен п'ятий учень школи)-переможців всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань районного, областного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Від імені голови Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв заступником селищного голови з питань роботи виконавчих органів влади Юрієм Бондарем та секретарем виконавчого комітету Наталією Макарською було вручено матеріальні винагороди вчителям педагогічного колективу школи, учням-переможцям-солодкі подарунки, а батькам учнів-символічні троянди.
Праця педагога та тренера є завжди не легкою. Вимагає великих затрат енергії та любові до своєї справи та учнів.
Приємно зазначити, що є порозуміння, співпраця, бажання допомогати та сприяти учнівському процесу та покращенню умов навчання у школі, між головою Чабанівської селищної ради Олександром Киризлієвим, депутатським корпусом та дирекцією школи і педагогічним колективом.

Підготували чудову концертну програму та продемонстрували свої мистецькі здібності, два хореографічні колективи школи " Тск Асгард Новосілки "та "Азарт", солісти та гурт дітей 4-В класу.

Знайти таланти та здібності у дитини, допомогти їм розкритися та ще й здобути перемогу, стати кращим, є одним із головних завдань, які ставлять перед собою педагоги навчального закладу. За підтримки Чабанівської селищної ради із цим питанням успішно справляються педагоги-професіонали школи, справжні майстри своєї справи у співпраці з батьками вихованців. На офіційній церемонії нагородження переможців були присутні жителі Чабанів та Новосілок, учні разом з батьками, вчителі школи, представники ветеранських та громадських організацій.

Адміністрація школи висловлює слова вдячності за співорганізацію та фінансову підтримку у проведенні фестивалю "Сузір'я талантів" Чабанівській селищній раді та батьківському комітету школи. Учням школи разом з педагогами бажаємо нових перемог та здобутків.

Директор Новосілківської ЗОШ 1-3 ступенів Ірина Ліщук

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика