Ось і закінчився навчальний рік в нашому дитячому садочку «Яблучку», що в селі Новосілки. Пролетіли дні, прошуміли випускні свята. Кожна дитина випустила в небо кульку з найзаповітнішим своїм бажанням. Закінчення навчального року чекали і наші працівники. Адже так багато сил було витрачено на організацію свят, розваг, виховний та навчальний процес, районні заходи, тощо.

 

В кінці навчального року провели засідання підсумкової педагогічної ради « Збираємо педагогічний врожай » за участю всіх учасників педагогічного процесу: вихователів, спеціалістів, помічників вихователів, батьків. Підсумки були проведені у вигляді презентацій «Новинки в роботі за рік». Особливо порадували всіх присутніх стінгазети батьків на тему: « дитячий садок очима батьків».

І звичайно, нагородою за працю, стала поїздка працівників на сонячне Закарпаття. Доброю традицією для колективу є організація поїздок територією України. Цього року колектив дуже хотів відвідати термальні джерела Косино, замки Закарпаття та відвідати таке дивне,цікаве та історичне місто, як Мукачево. Це нам вдалося! Подорож була незабутня. Цікаві прогулянки загадковим парком біля замку Шенберна та замку Паланок , купання в термальних водах, прогулянка по місту дали змогу працівникам відпочити та насолодитися красою нашої рідної Землі.

Організація даного заходу не була б можливою без підтримки Чабанівського селищного голови Киризлієва Олександра Федоровича. Він завжди розуміє наші проблеми та намагається їх вирішувати. І це в нього успішно виходить ! Ще раз щиро дякуємо за увагу та підтримку.

Колектив ДНЗ"Яблучко" Новосілок

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика