У Новосілківській загальноосвітній школі 1-3 ступенів навчання випускникам 9-х класів урочисто вручили Свідоцтва про базову загальну середню освіту.

 

І знову бурхливо вирує життя у школі, широко відчинені двері для гостей, батьків і випускників 9-х класів, адже саме сьогодні - урочисте свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. Ошатно прибрана святкова зала, схвильовані батьки, вчителі і гості зустрічають дев'ятикласників бурхливими оплесками, щирими посмішками та найкращими побажаннями, адже саме сьогодні вперше перед ними постає дорослий вибір. Хтось впевнено зробить крок за поріг школи і продовжить здобувати освіту у коледжі, ліцеї, училищі, а хтось повернеться у рідну школу і продовжить навчання у десятому та одинадцятому класах.

Кожне свято і кожен урочистий захід, який проходить у школі, відбувається за присутності поважних гостей. Сьогодні завітав до школи Олег Наумчук, заступник голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, для того щоб урочисто привітати наших дев'ятикласників та побажати їм успіхів у всіх починаннях.

Ні школярі, ні їхні батьки не стримували сліз від смутку розставання із улюбленими вчителями, турботливими класними керівниками Романюк Тетяною Павлівною та Юстименко Наталією Олександрівною, а також із такими близькими та рідними однокласниками. Лунали зворушливі вірші, музичні вітання від випускників, а вчителів переповнювали відчуття гордості за своїх вихованців.

Як би не склалася доля у наших випускників, які б навчальні заклади вони не обрали для продовження здобуття освіти - шкільні роки, проведені у стінах нашої школи залишаться у їх пам'яті, як світлий і веселий спогад дитинства.

Директор школи, Ірина Ліщук

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика