Для педагогів Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів навчальний рік завершився подорожжю до мальовничої Чернігівщини - краю, де налічується 610 природних заповідних об'єктів, що роблять цю територію привабливою для відпочинку.

 

Спочатку ми завітали до садиби Галаганів у с. Сокиринці.
У 1823–1829 роках прилуцький полковник Павло Галаган спорудив у Сокиринцях за проектом архітектора Павла Дубровського величний мурований палац на 60 кімнат в стилі ампір з високим декоративним куполом. Водночас садівник-австрієць Бістерфельд розбив навколо палацу великий ландшафтний парк з альтанками , церквою і каплицею, греблею і двома мостами. 
Уже при вході до архітектурно-паркового комплексу усі присутні відчули атмосферу розкішної палацової резиденції.

Наступним місцем нашої подорожі було дендрологічне диво Чернігівщини та всієї України - парк «Тростянець», що знаходиться в Ічнянському районі Чернігівської області. Це пам’ятка садово-паркової архітектури ХІХ століття, створена зусиллями Івана Скоропадського – нащадка українського гетьмана.

Свіже повітря, унікальна флора, чисті озера, а також смачна вечеря серед хвойних дерев – все це складає незабутнє враження для кожного з нас.

Щиро дякуємо голові Чабанівської селищної ради Киризлієву Олександру Федоровичу за фінансову підтримку цього проекту та голові профкому школи Горенко Ніні Іванівні за організацію відпочинку.

Директор школи, Ірина Ліщук

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика