Весело зустріла літо малеча дошкільного навчального закладу «Яблучко» . Літо – найбільш сприятлива пора не лише для оздоровлення і загартування, а й для всебічного розвитку дітей та формування у них пізнавальної активності.

Адже упродовж усього дня діти мають змогу перебувати на свіжому повітрі, гратися, навчатися, спілкуватися з природою, черпаючи з цього джерела різноманітні емоції, знання та творчі ідеї, навчаючись бачити красу довкілля та відчувати себе його часточкою.
Саме від педагогів залежить , яким воно буде для маленьких вихованців. Необхідно подбати про те, щоб вони отримали вдосталь життєдайних променів і радощів у ході пізнавальних прогулянок, екскурсій до лісу, гаю, водойм, а також незабутніх вражень від спілкування з рідною природою.
Спостереження за оточуючою природою створює в дитини емоційний підйом, сприяє успішному розвитку й закріпленню матеріалу, що його було засвоєно протягом року.
Над цим питанням працювали наші спеціалісти: музичний керівник, соціальний педагог, фізінструктор. Вони намагалися створити для діток закладу таку атмосферу, яка б лише розвеселяла та радувала наших малюків.
Спортивні свята та розваги, рухливі ігри , цікаві прогулянки та екскурсії в природу, конкурси , квест-фестивалі – ось так проходить літо в дитячому садочку «Яблучко»!

Матеріал підготувала Ольга Красуля

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика