Вже традиційно, щороку в ДНЗ "Яблучко " проходять вечори-зустрічі з ветеранами та людьми поважного віку, в тому числі і ветеранами освітянської праці,- "ЗУСТРІЧ МУДРОСТІ З ДИТИНСТВОМ". Цього разу творчий захід мав тематичну назву "Пісні моєї молодості".

Юні вихованці, разом з педагогічним колективом та батьками, підготували чудову концертну програму та привітали запрошених гостей гарними композиціями "Барабанщиці" , "Косарі" , "Танок з рушниками", піснями, серед яких,- "Ми є діти українські" та продекламували вірші про мудрість та життєву долю...
Неперевершеним співом привітали присутніх батьки вихованців садочку Ірина Солтіс та Юрій Штанько. Прекрасними були пісенні вітання про Маму від гурту "Мальви " та тріо від педагогів садочку, Анни Ільченко з піснями "Пісня про Україну" та "Колискова". Велике враження справив вірш у виконанні Світлани Антонівни "Так ніхто не кохав" В.Сосюри. Торкнулися до глибин душі пісні у виконанні батька Сергія Петровича та музичного керівника Валентини Олександрівни.
Зустріч пройшла у теплому спілкуванні, ветерани ділились спогадами про часи свого дитинства та молодості, швидкоплинність часу, дякували колективу садочку за гарний вечір та увагу до людей старшого покоління.
Від імені Голови Чабанівської селищної ради найкращі вітання педагогічному колективу на чолі з завідуючою садочком Аллою Джемесюк, юним вихованцям та батькам, ветеранам, з нагоди зустрічі , передав заступник голови з гуманітарних питань та соціальної політики Олег Наумчук, відмітивши високий професійний рівень педагогічного колективу та керівника дитячого навчального закладу.
Приємно зазначити, що дитячий садочок "Яблучко" в Новосілках є не тільки осередком дитячого навчання та виховання, підготовки дітей до школи, але і ще одним культурним центром, в якому пропагують любов до Батьківщини, виховують патріотизм та вчать шанувати Батька і Матір, берегти сімейні цінності!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика