Літній відпочинок лише розпочався, а учні Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вже відкрили морський сезон в м.Очакові на березі Чорного моря за рахунок коштів, виділених Чабанівською селищною радою. Діти насолоджувалися прекрасними краєвидами та купалися у морі досхочу, мали можливість відвідати екскурсії.

Лагідне сонечко, приємна морська вода, повноцінне харчування оздоровлювали два тижні 79 дітей школи,-жителів Чабанів та Новосілок.
Територія дитячої бази відпочинку "Ольвія" дуже затишна і чиста. За рахунок дерев там немає спеки. Діти з задоволенням могли пограти в теніс, у футбол, прогулятися у затінку, дихаючи свіжим повітрям. 
Харчували дітей смачно і ситно. А підвечірок завжди ставав причиною радості і підсумком усього дня, бо був після дискотеки і розваг. Діти охоче ділилися один з одним враженнями за весь день.
Відпочинок був урізноманітнений щоденними розважальними програмами та екскурсіями. Діти мали змогу відвідати Миколаївський зоопарк, обласний краєзнавчий музей.
Протягом усього періоду діти відчували піклування зі сторони директора «Ольвії» Омельчука Валентина Миколайовича та адміністрації і працівників пансіонату. Медична служба своєчасно надавала допомогу і кожний день готувала кисневі коктейлі. 
Діти залишилися дуже задоволені і не хотіли їхати додому. А цим усе сказано! Вони будуть з нетерпінням чекати наступного літа, щоб знову прожити сонячне життя під назвою «Ольвія»!
Батьки учнів, адміністрація школи, педагоги висловлюють вдячність депутатському корпусу, апарату, особисто Голові Чабанівської селищної ради Киризлієву Олександру Федоровичу за турботу про здоров’я та відпочинок дітей!

З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради,
педагогічний колектив Новосілківської ЗОШ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика