За останній місяць у Новосілківський школі сталися кардинальні зміни позитивного характеру. Освітній заклад отримав майже п’ятсот тисяч гривень субвенції від Чабанівської селищної ради та допомогу від громадської організації «Розвиток Київщини» на нагальні потреби школи.

Суттєва модернізація торкнулася обладнання для шкільної їдальні, де кожного дня харчуються до півтисячі дітей. По-перше, застарілі марміти замінили на нові ємності для гарячих страв, які підтримуватимуть їх у гарячому стані. Також придбали сучасну посудомийну машину. Відтепер проблеми з брудними тарілками, чашками виделками та іншим столовим приладдям повністю вирішуватиме машина – людина лише контролюватиме процес. Ще у їдальні з’явилася спеціальна шафа для сушки посуду. А за допомогою громадської організації «Розвиток Київщини» зробили ремонт підсобного приміщення. Наразі воно відповідає всім державним санітарно-гігієнічним вимогам Там зберігатимуть рибу та м’ясо і займатимуться підготовкою для їхнього приготування.

Вкрай важливим є придбання пятнадцяти компютерів. Це дозволить відкрити ще один клас для інформатики, адже за новою програмою цю дисципліну тепер вивчають із другого класу. Таким чином, кількість учнів, яким треба забезпечити відповідні умови для освоєння предмету, збільшилась у декілька разів.

 Під науково-педагогічний проект «Інтелект України» додатково школа придбала телевізор і ноутбук. Учні, що беруть у ньому участь, інтенсивно вивчають шкільну програму.

Заняття з праці у Новосілківському освітньому закладі складаються з кількох модулів. Зокрема, діти освоюють навички кулінарії та шиття. Проте матеріально-технічна база для цього з часом застаріла. Щоб її оновити у класах встановили електричну плиту та дві швейні машинки.

 Приділили увагу і фізичній культурі. Спортивний зал для ігрових дисциплін облаштували електронним табло. Крім цього, для проведення масових заходів до актового залу придбали мікшерський пульт та колонки. Також, враховуючі те, що до Новосілківської школи вода подається за допомогою насосної станції, доречною стала поява ще однієї такої станції в якості резервної.

«Ми щиро дякуємо головіЧабанівської селищної ради Олександру Киризлієву та всім депутатам за те, що у такий фінансово-складний для країни період турбота про дітей, про умови їхнього навчання є пріоритетною», каже директор Новосілківської школи Ірина Лещук. Вона сподівається, що місцева влада і надалі сприятиме покращенню матеріальнотехнічної бази освітнього закладу. 

 

Матеріал підготував Максим Шилін 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика