Сьогодні у Новосілківській загальноосвітній школі 1-3 ступенів навчання відбулося свято Першого дзвоника, розпочався новий 2018-2019 навчальний рік.
Це особливе свято для 150 першокласників, які сьогодні вперше займуть свої місця за шкільними партами, це особливе свято для 9-ти та 11-класників, бо цей навчальний рік буде для них випускним і скоро треба буде визначатися у житті та обирати свою правильну дорогу, це свято для всіх учнів, батьків, вчителів та директора школи.

Цьогорічна лінійка в школі для мене та моєї дружини, як батьків , які виховують чотирьох дітей, також є особливою та знаковою…Дуже швидко пролітають роки та підростають наші діти і сьогодні троє наших старших дітей вже пішли до 9-го класу, а наймолодший теж каже, що вже хоче іти до школи, хоча йому ще треба навчатися у дитячому садочку.
Обов’язок кожного із батьків не лише дати життя своїй дитині, але і дати правильне виховання, привити здоровий спосіб життя, створити необхідні умови для розвитку дитини, підтримати та допомогти знайти правильний шлях у житті, щоб бути корисним суспільству та державі, навчити цінувати сімейні та родинні цінності, поважати Батька та Матір, бути патріотами своєї Держави, любити Україну!
Моя сім’я-це моя радість та гордість! Для мене та моєї дружини наші діти завжди були стимулом для розвитку, долання перешкод та життєвих труднощів. Наші діти-це сенс нашого життя!
Двічі приємно було бути присутнім на святі в школі,як голові Чабанівської селищної ради та разом з директором школи, депутатом Іриною Олегівною, вітати всіх наших школярів Чабанів та Новосілок з цим чудовим святом-Днем Першого дзвоника, яке залишиться у їхній пам’яті на все життя.
Мені дуже приємно, що до початку цього навчального року Чабанівською селищною радою проведено ремонт дороги до школи в Новосілках по вулиці Новій, з облаштуванням зливової системи водовідведення від дощових вод.
Завдяки плідної співпраці та сприяння з головою Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова , головою Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульяновта депутатами райради заплановані роботи по утепленню школи, що створить більш комфортні умови для навчання нашим учням-школярам.
Було приємно бачити радісні та усміхнені обличчя наших школярів, особливо першокласників, які сьогодні, за доброю традицією, отримали вітання зі Святом від представників громадської організації «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ» разом з набором канцелярських товарів для навчання.
Бажаю нашим учням успіхів у навчанні, досягнення нових вершин знань, не байдужої життєвої позиції, від якої великою мірою залежить майбутнє наших населених пунктів та країни в цілому! Мудрості вам та віри у власні сили!
А вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, буде вчитель! Тож зичу вам, дорогі наші педагоги,- натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві! 
ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

З повагою, голова Чабанівської селищної ради, ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика