Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А Вашу мрію й працю повсякчас,-
Лиш визнання вінчають!

 

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ, ПЕДАГОГИ, ВЧИТЕЛІ ТА ВИХОВАТЕЛІ!
Щиро вітаю Вас з професійним святом-ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ! Висловлюю Вам особливі слова вдячністі за невтомну працю, великий талант і поклик душі сіяти мудрість та знання, за любов до дітей та до рідного краю.

Особливі вітання та слова вдячності педагогічним колективам Новосілківської загальноосвітньої школи та директору школи, депутату Чабанівської селищної ради Ірині Олегівній Ліщук, дитячому навчальному закладу "Яблучко" в Новосілках та завідуючій Аллі Миколаївній Джемесюк, дитячому навчальному закладу "Дзвіночок" в Чабанах та завідуючій Ларисі Миколаївній Товстоног !
Мені дуже приємно , що завдяки нашим спільним зусиллям та співпраці школа та дитячі садочки в наших населених пунктах оновлюються та стають ще кращими, створюються більш сприятливі умови для навчання та виховання дітей і учнів. 
Ви завжди наповнені любов"ю до дітей та учнів, бажанням передати їм свої знання та навчити невідомому, ви завжди уважні та готові протягнути руку допомоги.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях, виховуєте для нашої Держави громадян та справжніх патріотів своєї Батьківщини. Хочу подякувати вам за високий професіоналізм, а також велике терпіння в досягненні мети. Ваша мета – виховання гідного та прогресивного покоління.
Бажаєю Вам, дорогі Вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, великої людської шани та величезного задоволення від ваших добрих справ!
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших добрих справах будуть супутниками успіх і вдача!
У роботі Ви не стоїте на місці, але як сильний птах летите вперед, ведучи за собою, в країну знань, навіть самих слабких, тих, хто потребує окремої допомоги та уваги. За ваші добрі справи, – уклін Вам і подяка! Нехай ваша праця буде міцною та невтомною на довгі роки!
З повагою, голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика