Як швидко плине час...Ось і незабаром закінчиться 2018 рік...і прийде Новий 2019 рік.
Про швидкий прихід Нового Року та Різдвяних свят нам завжди нагадує одне з перших великих зимових православних свят-День Святого Миколая, яке є одним з найулюбленіших та довгоочікуваних свят для дітей.

Продовжуючи добру щорічну традицію, за "дорученням" Святого Миколая, голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, разом з представниками виконавчого комітету та ГО "РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ", привітав дітей Чабанів та Новосілок, завітавши до юних вихованців дитячих садочків "Яблучко" та "Дзвіночок, Центру культури та дозвілля, спорсменів, які займаються в Новосілківській загальноосвітній школі (дитячий футбол), районному Будинку культури (студія художньої гімнастики "Грація") та в СК "Альянс-Контроль (Араші-карате).
Вихованці центру культури та дозвілля, з нагоди найулюбленішого дитячого свята – Дня Святого Миколая, провели святковий показовий концерт. Своїми хореографічними та танцювальними виступами приємно вразили вихованці танцювального колективу «Dance UP» під керівництвом тренера міжнародного класу зі спортивно-бальних танців Віталія Черкасова у різних вікових категоріях. Велику кількість позитивних емоцій та насолоди від вокального співу подарували присутнім ансамбль «Родинне джерело», вокальний ансамбль « Сузір’я», дитячий вокальний ансамбль «Веселі дзвіночки», дитячий вокальний ансамбль «Мрія», Анастасія Бондар, юні солісти центру культури та дозвілля під керівництвом Надії Гопчак.
Приємно здивувала та вразила майстерністю виконання виставка художніх робіт юних вихованців Чабанівської дитячої школи мистецтв.
Святкові програми і показові виступи з нагоди свята підготували разом з педагогами, вихователями та тренерами юні вихованці дитячих садочків та спортивних секцій.
З вітальними словами з нагоди свята Дня Святого Миколая до всіх присутніх звернувся голова селищної ради Олександр Киризлієв, представники виконавчого комітету, які наголосили на важливості розвитку культури, мистецтв,спорту та пошуку юних талантів серед жителів Чабанів та Новосілок, а також вручили всім учасникам святкового концерту солодкі подарунки від Святого Миколая.
Зустрічі пройшла в теплій та дружній атмосфері. Приємно було бачити радісні , щасливі та усміхнені обличчя дітей. Але найбільше радості та позитивних емоцій було від солодких подарунків, які передав дітям святий Миколай!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика