На святкову лінійку перед школою зібралася  дружна і велика шкільна  родина. Дзвінкоголоса малеча, серйозні старшокласники, стурбовані батьки та педагоги з нетерпінням та радістю зустрічали  випускників 11-го класу,  для яких останній дзвоник ,як учнів школи, дійсно був останнім...

 

          З теплими та щирими словами привітань до всіх присутніх та випускників звернулася директор школи Ірина Ліщук. Вона  відзначила успіхи та досягнення учнів і вчителів за 2018-2019 навчальний рік та привітала усіх учнів школи  із початком літніх канікул, а випускників –з новим відповідальним етапом у житті.

           Вітання від голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва передали його заступники Юрій Бондар та Олег Наумчук, які побажали учням за час канікул гарно відпочити та набратися сил, а випускникам,-з високими результатами пройти ЗНО, правильно вибрати професію та спеціальність, продовжити навчання у вищих навчальних закладах і ніколи не забувати рідну школу, однокласників та вчителів, стати будівничими української Держави!

           Юрій Бондар акцентував увагу всіх присутніх, що позиція Чабанівської селищної ради та селищного голови , почесного голови ГО «Розвиток Київщини» Олександра Киризлієва полягає у і подальшій  підтримці освіти, створенні комфортних умов для навчання учнів у Новосілківській школі.

          За доброю традицією, батьки подарували учням-випускникам коровай з вишитим рушником, благословили в дорогу у самостійне життя.

          Учні школи разом з педагогами підготували  чудову святкову програму. Всі присутні  затихли в очікуванні, коли  настала та хвилююча мить і випускники  одинадцятого класу закружляли у вальсі.  Прощаючись із дитинством, вони започаткували нову традицію – залишати  яскраві спогади про шкільне життя у різнобарвних повітряних кульках…

  Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика