За підтримки Голови Чабанівської селищної ради Киризлієва Олександра Федоровича та Громадської організації «Розвиток Київщини» колектив Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відзначив успішне завершення навчання у школі цікавою та змістовною подорожжю мальовничими та історичними регіонами України.

 

Корисно було дізнатися про не книжні факти історії культурного та науково-освітнього міста Чернівці. Захоплююче враження на всіх справив Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича.

Романтичні почуття навіяла подорож по Дністровському каньйону. А на завершення подорожі не можна було не закохатися в один із трьох головних центрів історичного регіону Галичини – місто Тернопіль.

Ось так педагоги школи збагатилися враженнями від краси та історії рідної України, провели радісні години спілкування у спільному колі однодумців і намріяли ще і ще нові подорожі.

Вітаємо колектив педагогів Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів із завершенням навчального року та бажаємо гарного літнього відпочинку

                                                 Директор школи Ірина Ліщук

                                                Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика