День Знань – це особливе свято для всіх, хто навчається і навчає. Для школярів і студентів ,- це новий відрізок життя, насичений яскравими подіями, першими випробуваннями та перемогами. Для педагогів,- це свято яке знаменує початок нового етапу в роботі, втілення творчих задумів і сподівань. Навіть давно закінчивши навчання, ми з особливою теплотою згадуємо своїх учителів, однокласників і чудові шкільні та студентські роки. 

День Знань,- це світле свято і для тих, хто вже навчався , і для тих, хто ще збирається іти до школи. Це день з якого починається цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання себе і світу, шлях до нових звершень та відкриттів. 
Нехай початок нового навчального року буде наповнений святковою атмосферою, різноманітними барвами та ароматом осінніх квітів, свіжістю оновлених класів, відкриє перед вами нові горизонти та перспективи, вчителів надихне успіхами своїх учнів та вихованців, а батьків-гордістю за своїх дітей!
Цього року біля 165 юних школярів-першокласників вперше переступлять шкільний поріг Новосілківської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів навчання. Бажаю вам, дорогі першокласники, цікавих уроків та незабутніх вражень! Незабаром перед вами відкриються нові дороги у світ життя та знань. Ми віримо, що ви обирете правильний шлях і досягнете успіху. Впевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення!
Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день навчання, кожен ваш крок у країну Знань. Досягайте високих результатів у навчанні, цінуйте кожну мить, будьте активними у громадському житті та патріотами України!
Випускникам хочеться побажати впевненості в собі, успіхів у навчанні та досягнення всіх намічених цілей. Нехай ваш останній рік навчання у школі буде багатим на радісні та яскраві події.
Особливі слова вдячності нашим дорогим педагогам. Нехай знання і навички, отримані у новому навчальному році вашими вихованцями, стануть запорукою успішного майбутнього наших Чабанів та Новосілок, всієї України! Мудрості вам, терпіння, професійного успіху та постійного творчого зростання!
Зі святом вас! З новим навчальним 2019-2020 роком!

З повагою, голова Чабанівської селищної ради
Почесний голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика