В останні весняні вихідні 18 співробітників педагогічного колективу ДНЗ «Яблучко» відвідали мальовниче місце ІваноФранківської області – Яремче.

 

Подорож до одного з курортів Карпат, розташованого між горами на березі річки Прут, стала своєрідною винагородою для педагогів за минулий навчальний рік. У дитячому садочку успішно пройшло багато заходів, у тому числі «Яблучко» приймав подію районного масштабу – «Школу молодого вихователя». Допомогла в організації поїздки Чабанівська селищна рада.

У суботу колектив чекала оглядова екскурсія по Яремче. Місто з більш ніж двовіковою історією, зберегло народні звичаї та обряди. За легендою, його назва походить від імені гуцула Яреми Годованця, який оселився на цій території. Через Яремче пролягала залізниця, яка призначалася для вивезення лісу у промислові райони АвстроУгорщини. Ще раніше місто почало розвиватися як дачне се-лище, де відпочивали мешканці Львова, Кракова та Варшави. Під час екскурсії педагоги відвідали гуцульський базар, який є одним із найпопулярніших сувенірних ринків України, візитну картку Яремче, побачили й інші пам’ятки. Також перший день подорожі ознаменувався трьохгодинними оглядинами надзвичайного витвору природи – скель Довбуша.

У неділю співробітники ДНЗ «Яблучко» знайомилися з величними лісами, на власні очі побачили два водоспади. Серед них був один із найкрасивіших у Карпатах Гук Женецький. Ще піднялися на Буковель, звідки через підзорну трубу можна було побачити Говерлу. Поміж екскурсіями не можна забути про смачну кухню, а родзинкою нашої поїздки стали справжні гуцульські чани на травах, де ми відпочили тілом і душею. Додому з новими силами та планами на майбутні подорожі педагогічний колектив вирушив пізно ввечері.

 

Матеріал підготувала Алла Джемесюк 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика