За традицією, свято Останнього Дзвоника в школах та ліцеях України проходить в останню п’ятницю травня. В цьому році свято проходить в онлайн режимі.
Цей день ознаменовує веселу та довгоочікувану пору літніх канікул для школярів і відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості випускникам. Цей навчальний рік був досить не простим та не звичним як для школярів, так і для вчителів. У зв’язку з загрозою епідемії короновірусу та вимушеними карантинними заходами, він неочікувано для вас перейшов у дистанційне навчання. Багатьом довелося перебудовувати звичний процес навчання, самостійно опрацьовувати навчальні матеріали, дистанційно складати контрольні завдання, долати певні труднощі та незручності. Але я був переконаний та впевнений , що наше молоде покоління, при допомозі досвідчених педагогів, вистоїть та справиться з не звичними для нас умовами навчання.
Щиро бажаю випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів! Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас всю свою любов та доброту.
По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку!
Особливі слова вдячності висловлюю педагогічному колективу Новосілківського академічного ліцею «ЕРУДИТ» та директору ліцею, депутату Чабанівської селищної ради Ірині Олегівній Ліщук! Дякую Вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!
Бажаю кожному з нас щоб літо було теплим та мирним, а найголовніше-щоб ми всі були здоровими!

З повагою Голова Чабанівської селищної ради
Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика